Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Metaliica ma trzy przyzwoite płyty: RTL, MOP, AJFA

 

 

Edytowałeś, więc sobie pozwolę.

 

Nie "przyzwoite", bardzo dobre. A "...And Justice" to IMHO płyta wybitna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Thomm napisał(a):

 

 

@Rafał

 

Byłem w swoim niespełna 50-letnim życiu na trzech koncertach Mety. Możemy się spierać ale... wierz mi ale po stokroć wolę fałszującego momentami Jamesa, robiącego błędy Larsa i Kirka, któremu się struna na gitarze omsknęła ;)

 

Wolę to niż (nieomylnego w swoim "śpiewie) - tak cudzysłów zamierzony Zenka Martyniuka :D

 

Nie, nie słucham takiej "muzyki". Po prostu przykład.

 

To so łobsłuchej  Unplugged z chórem.

i co zatkało...

Ja czekam na cało płyte :ph34r:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncertach troszkę bywałem i najlepiej wspominam Black Sabbath z Martinem w Poznaniu. Ten facet umie śpiewać.

49 minut temu, Thomm napisał(a):

A "...And Justice" to IMHO płyta wybitna.

E, tam, panie. Dłużyzny. Nawet za młodego to od połowy płyty czekałem aż już będzie koniec. Dziś już po prostu tego nie włączam, a jak już to trzy pierwsze kawałki, bo One to już lipa.

Tak na koniec dnia:

 

Zrzut ekranu 2023-11-05 000138.png

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Metallica to pajace, którzy w 91 zwietrzyli kasę i wydali tragiczny Czarny Album. Poza Unforgiven tam nie ma dobrych utworów. A, że te utwory były proste to gawiedź chwyciła. Takie cięższe Bon Jovi, tylko Bon Jovi robi to bez porównania lepiej. Metaliica ma trzy przyzwoite płyty: RTL, MOP, AJFA. Ale każda ma wypełniacze, dlatego tylko przyzwoite. Ich miejsce w Wielkiej Czwórce jest całkowicie nieuzasadnione.

"prawdziwi" fani Metallicy twierdzą, że skończyła się po Kill'em All. Ja twierdzę, że nawet przed😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeremy Soule, Dragonborn w wykonaniu na żywo przez Danish National Symphony Orchestra🎶

  • Like 4
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafacio napisał(a):

Zrzut ekranu 2023-11-06 052241.png

Arcydzieło. Miałem na winylu. No i słyszałem to na żywca - ale grali mocno okrojoną wersję, ok. 10 minut, praktycznie sam wstęp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Renaud Garcia-Fons

Arcoluz (2006) 

 

Wybrałem się w obszary muzyki, które są mi na razie obce.

Słucham właśnie tej płyty na Sony Z7. Jestem zachwycony zarówno muzyką jak i tym jak Z7 potrafią ją pokazać. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BearPL Z7 są znakomite w muzyce akustycznej i warto z nimi eksplorować ten obszar :) Albumy Renauda Garcii-Fonsa są świetnie zrealizowane i jak najbardziej się do tego nadają :)

 

Z mojej strony na początek nowego tygodnia... klasycznie :) Trumpet Concerto in D Major: I. Allegro🎶 

 

 

 

I z lekkim przymrużeniem oka... trąbka w galaretce😉

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności