Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi



(...) I raczej nie utkwi, bo po skandalicznych (moim zdaniem) wypowiedziach Dickinsona sprzed jakiegoś czasu moją miłość do Ironów mocno odparowała. (...)


Oo. A co on takiego powiedział?
Ostatnio słyszałem że zbluzgał jakiegoś kretyna który wniósł racę na koncert i ja odpalił, a wcześniej innego kretyna który jarał trawę pod sceną w zamkniętej hali i smrodził, ale nie chce mi się wierzyć że uważasz to za skandaliczne. Ja gdybym był na jego miejscu to może bym nie bluzgał, ale w obu przypadkach przerwał koncert i poczekał aż security wyniesie tych debili za frak.

U mnie znowu nudy:
1d915541c071d9d5f21c35090df24603.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Droga mi nie straszna w wykonaniu Wiktora Korszli🎶🎑🚗 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hammerh34d napisał(a):

Oo. A co on takiego powiedział?
Ostatnio słyszałem że zbluzgał jakiegoś kretyna który wniósł racę na koncert i ja odpalił, a wcześniej innego kretyna który jarał trawę pod sceną w zamkniętej hali i smrodził, ale nie chce mi się wierzyć że uważasz to za skandaliczne. Ja gdybym był na jego miejscu to może bym nie bluzgał, ale w obu przypadkach przerwał koncert i poczekał aż security wyniesie tych debili za frak.

Zupełnie nie o to chodzi. Nie jest to ważne. Najważniejszy niegdyś dla mnie muzyk obecnie jest dla mnie pajacem. Samo Seventh Son mam w kilku wersjach. Jeśli chodzi o zbluzganie. Nie podobało by mi się jakby ktoś komu zapłaciłem za śpiewanie bluzgał zamiast robić to za co ma zapłacone. Z innej strony zawsze nie do końca mnie przekonywał Dickinson na żywo. Więcej było w tym krzyku niż śpiewania. Ostatnio doszedłem do mrożącego krew w żyłach wniosku. Ten facet mimo żelaznych płuc, mocnego i wyćwiczonego głosu po prostu nie umie śpiewać. Przypomina mi się wypowiedź Grześka Kupczyka o Valdim Moderze: To wspaniały wirtuoz gitarowy tylko, że nie umie grać na gitarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję widzieć Dickinsona na żywo 2 razy, za każdym razem mnie pozamiatał energią i profesjonalizmem. Czyli tu się różnimy.
Różnimy sie też tym, że dla mnie artysta - dupek nie skreśla muzyki. Musiał bym wtedy przestać cenić Nine Inch Nails, Megadeth, Erica Claptona, Scale the Summit i masę innych kapel. Artyści często bywają dupkami niestety, niektórzy strasznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego Pany!

 

Niech pod choinką gra najlepsza muzyka, bo to ona jest najważniejsza.

 

W tych rodzinnych chwilach chciałbym żebyście zatrzymali się na chwilę i pomyśleli, że nie sztuką jest wydać dużo na audio ... sztuką jest wydać wszystko!

 

 

🎅

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, espe0 napisał(a):

Wszystkiego dobrego Pany!

 

Niech pod choinką gra najlepsza muzyka, bo to ona jest najważniejsza.

 

Wzajemnie :D 
 

51 minut temu, espe0 napisał(a):

W tych rodzinnych chwilach chciałbym żebyście zatrzymali się na chwilę i pomyśleli, że nie sztuką jest wydać dużo na audio ... sztuką jest wydać wszystko!

 

😆

Mój ulubiony świąteczny szlagier, chociaż nigdy nie traktowałem go jako świąteczną piosenkę, w lato także dobrze mi się go słucha

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności