Skocz do zawartości

Nowe iPod'y, czy ja gdzieś już tego nie widziałem...


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż...

There is no value to be found here. Buy something else.

:lol:

In fact, we challenge you to find a pair of £25 earphones on Amazon that sound worse than this - you won't be able to
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki są ciekawe, i budowa taka nietypowa, która może tworzyć ciśnienie do bassu.

PS. x X x - Mam iP 3g i bateria wystarcza mi na 5h w użyciu i 4 dni czuwania. A mój iphone ma już 4 lata więc myślę, że "4" spokojnie tyle wytrzyma,a to wystarczająco.

Edytowane przez rudi40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czapy, "Alienie", to jest wzięta twoja teza, że pierwsze iPody w stosunku do swoich możliwości miały najwydajniejsze baterie. Guzik prawda, pierwsze iPody wcale nie wyróżniały się długością pracy na baterii na tle konkurencji. Dyskowe odtwarzacze innych producentów, takich, jak np. Creative, czy Cowon, trzymały wówczas dłużej, albo co najmniej tyle samo.

Edytowane przez Alkoholik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie osobiście, nowy design Nano i Touch jest bardzo ładny ze względu właśnie na swoją kolorkowość, i nie ze względu że "jestę hipsterę", bo moja hipsterowość kończy się na noszeniu czerwonych trampek Converse'a. Myślę że jak tylko będą możliwe do zakupu, od razu pójdę do Ispot'a zbadać, czy będą lepiej grały z P30 niż Iriver S100. Szczególnie podoba mi się właśnie Ipod Nano, chodź rzeczywiście, mogli dać albo ekran 2.0 albo ekran 3.0, przy 3.0 moglibyśmy mieć już dostęp do App Store, i normalnych aplikacji do jakich dostęp ma np Iphone, przy 2.0 mielibyśmy takiego troszkę większego Ipod'a Nano 6G, 2.5 jest chyba tylko ze względu, bo Tim Cook chciał by Ipod był stylowy, aby można było wyjąc go na ulicy, a ludzie w myślach widząc ten odtwarzacz będą robić "WOW! On ma tego nowego świetnego Ipod'a!"... By potem wyjąć tego samego grajka, w innym kolorze ;). Jak już mówiłem, jeśli Nano będzie dorównywał klasą muzyki Iriver'owi S100, i będzie do kupienia na Allegro w cenie do 600-650 złotych (co jest możliwe, bo na stronie Apple'a w pre-orderze kosztuje 720) kupię owego playera, w innym wypadku zakupię Touch'a 4/5G by mieć na czym pograć w autobusie :). Ojej, ale się rozpisałem, mam nadzieję że Was nie zanudziłem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jest jakieś wyjście, tylko że czekanie roku na kupienie odtwarzacza, nie bardzo mi się uśmiecha, tym bardziej że wiem jak gra mój telefon. Myślę że teraz sporo potanieją Nano 6G, tak myślę 100-200 złotówek w dół, więc to też jest opcja godna uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł za nano 6g to i tak już jest dość niska cena. Nie ma na rynku tak dobrze grających playerów w tak niskiej cenie. Za 450-500zł są już tuzy jak S:flo2, Zune HD czy Sony X więc sklepowa cena za nano 6g jest zbyt wysoka ale ceny w sieci są bardzo atrakcyjne jak na ten model. Być może akcja wymiany nano 1g na 6g za free przyczyniła się, że ceny są tak niskie. Ale te modele chyba już się wyprzedały. Ostatnio miałem chętnego na zakup mojego egzemplarza za 365 zł ale ostatecznie nie sprzedałem. Raczej pojawienie się nano 7g nie wpłynie na obniżkę cen 6g. Tym bardziej, że te grajki zupełnie się od siebie różnią a łączy je tylko nazwa. Osobiście wolałbym kupić używkę T4G (do której się przymierzałem) niż nowego nano 7g bo cena jest z kosmosu a drugi raz takiej akcji z wymianą pogwarancyjną ze względu na eksplodujące akumulatory w starych modelach to bym nie liczył. A to oznacza, że cena za 7g będzie długo utrzymywała się na bardzo wysokim poziomie. To z kolei oznacza, że niskie ceny 6g mogą nie drgnąć.

 

PS. Jeśli się okaże, że 7g gra słabiej od 6g (co nie jest wcale takie niemożliwe, już były takie historie a historia lubi się powtarzać) to ceny za 6g mogą nawet lekko podskoczyć.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fifth Generation iPod Touch To Be Released In Three Weeks"

 

Taką informację otrzymałem dzisiaj z subskrybowanego kanału z Jailbreaknation.com

 

To dziwne, bo już jakiś tydzień temu, może wcześniej, pytałem o iPody w tio.pl w MH Rzeszów i miały być lada dzień, pytałem znowu w tym tygodniu o iPhona i taczke - te pierwsze, dokładnie 2, już się sprzedało, a ipodów nadal nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie jeszcze skomentowac jedna rzecz. Zastosowanie wystajacego obiektywu kamery jest strasznym babolem ze strony appla..teraz kladac taczke na pleckach ie lezy spokojnie tylko dyga ochydnie.

Czarny czy bialy oto kest pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem i już pewnie nie zrozumiem. Po co komuś ipod touch? Żeby nosić dwa wielkie urządzenia przy sobie? (drugie to telefon). Dla mnie kupno toucha zamiast kupowanie identycznego urządzenia jakim jest iphone, ale z funkcją dzwonienia jest nie zrozumiałe. Przecież iphone i touch to to samo tyle, że kupując toucha musisz nosić jeszcze drugą cegiełkę w kieszeni. Ja po prostu nie lubię nosić dwóch urządzeń, skoro istnieje urządzenie, które może je oba ze sobą połączyć. No, ale to tylko moje zdanie.

edit. Co do aparatu to faktycznie schrzanili, będzie się "rysować".

Edytowane przez rudi40
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem i już pewnie nie zrozumiem. Po co komuś ipod touch? Żeby nosić dwa wielkie urządzenia przy sobie? (drugie to telefon). Dla mnie kupno toucha zamiast kupowanie identycznego urządzenia jakim jest iphone, ale z funkcją dzwonienia jest nie zrozumiałe. Przecież iphone i touch to to samo tyle, że kupując toucha musisz nosić jeszcze drugą cegiełkę w kieszeni. Ja po prostu nie lubię nosić dwóch urządzeń, skoro istnieje urządzenie, które może je oba ze sobą połączyć. No, ale to tylko moje zdanie.

edit. Co do aparatu to faktycznie schrzanili, będzie się "rysować".

... i oczywiście jest to jedyne słuszne rozwiązanie :) ? W końcu WSZYSCY mają teraz smarphone'y...

Pomyśl, że ktoś woli posiadać ZWYKŁY telefon do dzwonienia i smsowania, który trzyma na baterii ponad tydzień, a do rozrywki i internetu - np toucha (który też nie trzyma zbyt krótko, 40h?)

 

Ile trzyma smartphone z nawydajniejszą baterią?

 

Poza smartphonem przecież też musisz nosić ze sobą osobne urządzenie - odtwarzacz muzyczny. Wybór jest ten sam, między dużym(touch) i małym(telefon), albo małym(odtwarzacz) i dużym(smartphone).

 

eh :rolleyes: No tak, zapomniałem ! Najlepiej mieć wszystko w jednym - iPhone'a ! ... (trzyma 2-3dni?)

Edytowane przez wrq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x X x,

 

niech trzyma realnie 30, w odniesieniu do innych odtwarzaczy to i tak sporo. Zauważ, że wysoka półka, pod względem dźwiękowym, jest zarezerwowana (z wyjątkiem audiofilskich krów) dla multimedialnych kombajnów pokroju taczki. Ich dodatkową zaletą zazwyczaj jest mocna bateria ( w porównaniu do "zwykłych odtwarzacz" - tam średnio 15-30h wg producenta).

Z tymi 40h rzeczywiście przesadziłem, bo jest to chyba czas dla żywotności przy słuchaniu muzyki (mierzone przy wył. ekranie, puszczony jeden zapętlony album mp3 128kbps). Każdy, kto posiada taczki, używa jej jednak także do innych rzeczy.

 

Niemniej jednak, możesz DO WOLI korzystać z rozrywki, aż Ci bateria nie padnie. Ona nie jest (właściwie to zależne od priorytetów) bardziej konieczna od komunikacji (telefonicznej). Wolę, by wyładował mi się touch, bym został z działającym telefonem, niż bym musiał marudzić, że nie mogę nigdzie zadzwonić, zostając jedynie z moją "mp3-ką i słuchawkami" ;)

 

Co do ironii ostatniego zdania - oczywiście, że uważam, że to dużo. Mało który smartphone tyle trzyma co iphone. To jednak nadal mało w porównaniu do czasu działania zwykłego telefonu. Na dodatek, czas pracy tego urządzenia jest zależny od ilości rozrywki - w wypadku posiadania zwykłego telefonu i np toucha, o czym już pisałem, czas działania jest od siebie niezależny. Rozgraniczasz rozrywkę od "obowiązków".

 

Chyba, że ktoś używa smartphone'a do pracy. Jestem w stanie to zrozumieć. Wtedy np iphone czy inny smarphone może być fajnym rozwiązaniem. Wszystko powyżej jednak pisałem w kontraście do wypowiedzi rudiego, który uważa, że posiadanie toucha jest bez sensu zawsze i wszędzie. Otóż chciałem wykazać, że nie jest (choćby w jednym przypadku), dowodząc jednocześnie, że rudi nie ma racji.

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy, kto posiada taczki, używa jej jednak także do innych rzeczy.

 

To jest właśnie najważniejsze zdanie. Nie wyobrażam sobie kogoś, kto kupię iPoda touch tylko po to, aby słuchać na nim muzyki. Pewnie znajdzie się jeden czy dwóch takich delikwentów, ale jednak są oni w znacznej mniejszości.

 

A tak btw, Twoje wnioskowanie:

 

Pomyśl, że ktoś woli posiadać ZWYKŁY telefon do dzwonienia i smsowania, który trzyma na baterii ponad tydzień, a do rozrywki i internetu - np toucha (który też nie trzyma zbyt krótko, 40h?)

 

ja osobiście nie widziałem jeszcze gadżeciarza (bo toucha można śmiało pod gadżet zaszufladkować), który posiadał by zwykły telefon do dzwonienia czy smsowania - chyba, że z konieczności, np. finansowej ;)

 

A rudiemu podejżewam chodziło o posiadanie dwóch urządzeń typu kombajn multimedialny, jeden do dzwonienia, drugi (touch) do muzyki. W tym wypadku rzeczywiście takie działanie ma sens tylko dla osoby, która używa dwóch takich urządzeń i jest to dla niej wygodne.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam "gadżeciarza", który przez 90% czasu posiadania ipoda touch 3g, używał zwykłego telefonu do dzwonienia. Ostatnio (parę miesięcy temu) w ofercie zetafon kupił jakiegoś samsunga z fizyczną klawiaturą qwerty. Zrobił to jedynie dla wygody pisania, nie bajerów.

 

Doskonale rozumiem, że posiadanie dwóch urządzeń: telefonu kombajna i odtwarzacza kombajna, jest bez sensu. jednak wróć do tych zdań:

 

 

"Nigdy nie rozumiałem i już pewnie nie zrozumiem. Po co komuś ipod touch? Żeby nosić dwa wielkie urządzenia przy sobie? (drugie to telefon)"

 

rudi wyszedł z założenia, że posiadanie toucha jest bez sensu, bo przecież posiada się już smartphone'a ... A przecież jest to bzdura, nieprawdaż :mellow: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwole sie wtracic do dyskusji. Iphone jest zdecydowanie za drogi. Jezeli ktos ma ochote korzystac z ios to taczka jest bdb rozwiazaniem. Po jaki wafel mam doplacac do iphona ilestam setek (mowa o tej samej pojemnosci pamieci) gdzie iphone daje mozliwosc dodatkowego sms i telefonowania? Oczywiscie jak kogos stac to zupelnie inna bajka. Posluze sie jeszcze swoim przypadkiem jestem zadowolonym posiadaczem androidowej sluchawki lubie customizjacje etc ale jed korzystam z nawigacji ale jednoczesnie korzystam z taczki bo chce miec ios i jest to moja platforma rozrywkowa. Logicznym jest ze osoba lakoma na oba systemy nie kupi dwoch iphonow. Idac dalej tym tokiem myslenia wybralem nowo taczke zamiast walkmana f800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie rozumiałem i już pewnie nie zrozumiem. Po co komuś ipod touch? Żeby nosić dwa wielkie urządzenia przy sobie? (drugie to telefon)"

 

rudi wyszedł z założenia, że posiadanie toucha jest bez sensu, bo przecież posiada się już smartphone'a ... A przecież jest to bzdura, nieprawdaż :mellow: ?

 

rudi wyszedł z założenia, że zamiast toucha może kupić iphona, który da mu te same możliwości co touch + będzie miał możliwość dzwonienia, co za tym idzie będzie nosił jedno urządzenie zamiast dwóch. To zdanie samo w sobie tak, jest bzdurą, ale patrząc na kontekst już bdzurą nie jest, ale jednak logicznym rozumowaniem ;) Trzeba też wziąść pod uwagę co kto wymaga od telefonu, w tym przypadku wnioskuję, że wymaga podobnych możliwości, które daje mu touch.

 

@Monk iPhona 4 16/32GB okazyjnie (i to nie jakoś niespotykanie okazyjnie) można dostać za jakieś 700/800 złotych. Nie wspominając już o 3G/3Gs, ale to już inna półka dźwiękowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności