Skocz do zawartości

Windows Phone - temat ogólny


beastofmisery

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od wielu, wielu lat nie trzymam na dyskach żadnych programów pocztowych. Dla bezpieczeństwa. Loguję się online przez strony internetowe.

 

Teraz patrz.

 

Poszedłem przed chwilę na tego hotmaila. Mówię se tak, mam win phone 8.1 założę tam konto, niech mają. Może będzie przydatne.

 

Założyłem.

 

Oni chcą ( dla bezpieczeństwa ) żebym wszedł w pocztę i potwierdził maila czy to faktycznie moja skrzynka. Ja nie mam programów pocztowych, a online nie wiem jak wejść na hotmaila.

I mają o jednego użytkownika mniej. Kropka.


"Wysłano wiadomość e-mail

Zespół kont Microsoft wysłał właśnie wiadomość na adres paratykus@example.com. Jeśli nie ma jej w Twojej skrzynce odbiorczej, sprawdź ponownie za kilka minut lub przejrzyj folder wiadomości-śmieci."
Mogę to porównać do zwiechy internetu w Polsce niedawno, kiedy ludzie byli wyoffowani, a oni dali info na Fejsie, że nie ma internetu z powodu awarii :P

Rozumiem, że nikomu z jajogłowych nie przyjdzie nawet do głowy, że ktoś nie ma, nie chce i nie będzie miał programu pocztowego na dysku :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod mógł dotyczyć logowania na konto Microsoft: np. Do Hotmail. Ale mógł być wysłany bez przyczyny. Wczoraj na stronie niebezpiecznik.pl podano info, ze niektóre osoby dostały taki kod bez powodu.

A do Hotmail zalogujesz się normalnie ze strony internetowej, nie musisz mieć programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damix, dzięki za info.

 

Otóż, nie mogę się zalogować ze strony ( jestem świeżym użytkownikiem). Kiedy próbuję to robić dostaję ten komunikat :

 

"Możesz pomyśleć, że przesadzamy z ostrożnością, ale musimy sprawdzić, czy adres paratykus@example.com należy do Ciebie

Aby przejść dalej, poszukaj w skrzynce odbiorczej wiadomości e-mail od zespołu kont Microsoft. Postępuj zgodnie z instrukcjami w tej wiadomości i dokończ konfigurowanie konta."
Kwadratura koła.
Idę se zrobić skrzynkę odbiorczą z tektury. Mam jej dużo w piwnicy. Jak skończę może znajdę tam tę wiadomość e-mail od nich.
Tyle w temacie.
Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Nie pamiętam jak to wyglądało gdy zakładałem konto MS ale problemów z tym nie miałem, oprócz wyłudzenia mojego numeru telefonu. Ale to już standard, Google żąda, Facebook też. Jeśli miałbym strzelać to przy rejestracji podałeś adres e-mail na który mają wysłać instrukcje jeśli zapomnisz hasła do Hotmail albo po prostu za pierwszym razem chcą abyś się zalogował na urządzeniu gdzie dokonałeś rejestracji, czyli zapewne na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie pamiętam, żebym miał problem przy zakładaniu konta MS, dziecinnie łatwe. Raz założyłem i spokój, teraz mam na każdym urządzeniu z Windowsem, laptop, tablet, telefon, z chmury zresztą nie korzystam, nie mam potrzeby. A wyłudzanie podawanie danych, gdzie tego teraz nie ma. WP8.1 doskonały nie jest, ciekawe jak będzie w W10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damix, dzięki.

 

Ja już sobie odpuściłem :)

 

"teraz mam na każdym urządzeniu z Windowsem, laptop, tablet, telefon" - po to kupiłem fony z Windą, ale skoro jest z tym taki problem to niech się w doopę całują, a ja sobie grzeczniutko wrócę do Andka.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andek bardziej teraz zawirusowany i niebezpieczny od Windy. ;)

Kafelki wkurzają na początku i mają sporo bugów ale to wszystko kwestia ogarnięcia systemu i przyzwyczajenia. Dużo osób pozbywa się fona z Windą na początku, bo przyzwyczaiło się do andka. Wszystkiego trzeba spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż też nie trafia do mnie funkcjonowanie całego Windows Phone jak i mieszanie interfejsu między dotykowym a dla maszyn stacjonarnych w Windows 8. Niestety jest tylko wybór wśród systemów mobilnych. W przypadku typowego pc nie ma alternatywy przy chęci grania i musu do korzystania ze specyficznych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko ( bo po chwili sobie odpuściłem ) o tym jak Lumia 735 gra z Fidelio L2. Jako punkt odniesienia posłużyło Sony A15.

 

Płyta ( której często używam do porównań ) "Golden Heart" Knopflera i utwór tytułowy, bo bas tam nisko chodzi, utwór spokojny, dużo można wyłapać.

Dla mnie subbass i midbass podbite i rozciągnięte. Wlewają się na średnicę,która jest poza tym cofnięta, tak więc Markowi trudno się z tym mówionym wokalem przebić w tej piosence.

Góra też podbita.

 

Szczerze ? Gdybym miał pierwszy odsłuch tej płyty z L735, znielubiłbym ją.

Szybciutko przepiąłem się na A15 i ten sam utwór. Od razu poczułem ulgę ...

 

Jutro zapnę Leveliny i Grado 325 (powinno być lepiej), bo teraz duecik L2+A15 już mnie wkręcił i nie ma na to szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się.. Lumie mają układ WCD9310...Taki se.. choć sprawia wrażenie efektownego przy pierwszych kilku odsłuchach... Bazuje na 920stce/

Poza tym odnoszenie się do nowych dapów od sony na przykładzie Twoim A15.. nie wnosi nic merytorycznego. Wszyscy wiedza że A15 zagra lepiej niż każdy Smartfon. Po co to porównanie?

Qualcom ten jest dosyć basowy i zamulony.. podobne kwestie były w samsungach Galaxy.. Wszyscy cenili sobie Wolfsona.... nie dziwota :)

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie wnosi nic merytorycznego ... Pewnie nie wnosi. Do czegoś musiałem się odnieść, a nic innego w tej chwili nie mam.

 

Utwierdziło mnie to jednak w przekonaniu, że L735 tylko jako rak na bezrybiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko ( bo po chwili sobie odpuściłem ) o tym jak Lumia 735 gra z Fidelio L2. Jako punkt odniesienia posłużyło Sony A15.

 

Płyta ( której często używam do porównań ) "Golden Heart" Knopflera i utwór tytułowy, bo bas tam nisko chodzi, utwór spokojny, dużo można wyłapać.

Dla mnie subbass i midbass podbite i rozciągnięte. Wlewają się na średnicę,która jest poza tym cofnięta, tak więc Markowi trudno się z tym mówionym wokalem przebić w tej piosence.

Góra też podbita.

 

Szczerze ? Gdybym miał pierwszy odsłuch tej płyty z L735, znielubiłbym ją.

Szybciutko przepiąłem się na A15 i ten sam utwór. Od razu poczułem ulgę ...

 

Jutro zapnę Leveliny i Grado 325 (powinno być lepiej), bo teraz duecik L2+A15 już mnie wkręcił i nie ma na to szans.

Dzięki ale to ostatnia godzina cashback więc jak ja mam kupić ? Musztarda po obiedzie ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retter, sorki. No, nie szło wcześniej ... Zapodasz słuchawki z charakterystyką "U" i będzie oki-doki, albo pogmerasz EQ.

 

W sumie to słuchać się da, nie jest to totalna padaka. Nie bój nic ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie to musztarda po obiedzie, był zwrot na L7xx i chciałem skorzystać żeby kupić nowy i odzyskać kasę i mieć taniej.

Teraz to mnie to już nie interesuje bo przekracza mój budżet na zabawkę ... :/ a mamy wtorek 23 .... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poszedłem przed chwilę na tego hotmaila. Mówię se tak, mam win phone 8.1 założę tam konto, niech mają. Może będzie przydatne."

 

Trzeba było czytać uważnie...Drugą opcją pod tworzeniem hotmaila było:

"Lub użyj już istniejącego swojego adresu e-mail.". Wystarczyło podać swój e-mail w kratce niżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemrod, tak zrobiłem, później, bo można to zmienić. Znaczy, dodałem alias z innym kontem.

Efektem tego było, że On drive z fona nic nie widział, ale gdzieś po godzinie odzyskał wzrok.

 

Odłożyłem resztę grzebania na jutro, bo już nie miałem cierpliwości.

Jedno co mnie zdziwiło to jest prawdopodobnie duuuża , nazwijmy to "zwłoczność" takich działań po stronie Microsoftu i trzeba cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paratykus, jak chcesz, to chętnie wezmę od Ciebie tą Lumię. Ja akurat z ulgą przeszedłem na WP i pewnie szybko nie wrócę na Andka. Już sobie Badę bardziej chwaliłem.

Zaproponuj dobrą cenę, to rozważę zakup. Szkoda trzaskać młotkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paratykus, jak chcesz, to chętnie wezmę od Ciebie tą Lumię. Ja akurat z ulgą przeszedłem na WP i pewnie szybko nie wrócę na Andka. Już sobie Badę bardziej chwaliłem.

Zaproponuj dobrą cenę, to rozważę zakup. Szkoda trzaskać młotkiem.

Ogarnąłem to, żeby było śmieszniej : 1 kwietnia ;)

Czerwone mroczki zniknęły sprzed oczu, a obie Lumie mają się dobrze, bo młotek faktycznie już czekał.

 

Największym problemem było założenie konta o czym wyżej pisałem, a o czym nie chcę już wspominać, bo nie chcę znowu dostać furii :woot:

 

Tak więc, fony zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności