Skocz do zawartości

Windows Phone - temat ogólny


beastofmisery

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jesteś pewien że z WP10 będzie możliwość wyprowadzania sygnału audio ze słuchawki poprzez kabel USB do zewnętrznego Dac'a?

No właśnie nie wiem. Po prostu istnieje taka możliwość że będzie. Aktualnie na WP 8.1 nie ma takiej funkcji.

Potwierdzam

 

Wysłane z mojego GT-I9305

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Windows 10 Mobile umożliwi podłączenie wielu dodatkowych urządzeń poprzez port USB

 

Co zatem będziemy mogli podpiąć do naszych smartfonów z Windows 10? Między innymi pamięci masowe (zewnętrzne dyski), huby USB, urządzenia audio in/out, peryferia (HID) takie jak klawiatury, myszki, akcesoria Bluetooth i wiele innych. Instalacja własnych sterowników dla tych urządzeń będzie niemożliwa, ale system będzie posiadał bazę podstawowych sterowników dla najpopularniejszych typów urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ile w tym sensu to nie wiem.

 

Podłączał ktoś myszkę pada do telefon :D klawiaturę jeszcze zrozumiem ale pytanie czy ma to sens ?

 

Ale ja maruda i marudzę jak pcha się ficzery wszędzie tam gdzie tylko da to zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do doopy z tym Windows Phone :P

Wgrywam muzę na kartę, do pamięci telefonu, bez znaczenia, fon jej nie widzi.

Nie mogę zaktualizować programów ze sklepu, ale mogę se wrzucić nowe, ale ja ich nie chcę !

 

System dla mnie ( użytkownika androida) zupełnie nieczytelny, mało intuicyjny, a-logiczny.

Gdyby nie to, że andkowy smartek poszedł do ludzi, Lumię potrzaskałbym młotkiem, dosłownie.

 

Korzystam w niej z telefonu i poczty. No, a cała reszta ... leży odłogiem. Nie będę się z tym chooojostwem szarpał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kuźwa, jak to może nie działać? Chyba po to dali slot na kartę, żeby nie trzeba się było już babrać w jakimś zune?

Lumie nie działają z Zune, to martwy program.

 

A pliki, to pewnie były flac i program, który ich nie obsługuje. Z Coreplayerem nie byłoby problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do doopy z tym Windows Phone :P

Wgrywam muzę na kartę, do pamięci telefonu, bez znaczenia, fon jej nie widzi.

Nie mogę zaktualizować programów ze sklepu, ale mogę se wrzucić nowe, ale ja ich nie chcę !

 

System dla mnie ( użytkownika androida) zupełnie nieczytelny, mało intuicyjny, a-logiczny.

Gdyby nie to, że andkowy smartek poszedł do ludzi, Lumię potrzaskałbym młotkiem, dosłownie.

 

Korzystam w niej z telefonu i poczty. No, a cała reszta ... leży odłogiem. Nie będę się z tym chooojostwem szarpał.

To ta Twoja oponia o L730 ? no nie zachęcająca :/ bardzo nie zachęcająca. Generalnie na andka tez tak można, puki działa jest okej ale jak nie działa zabawa a ja bawić się nie chce. CHCE używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Generalnie na andka tez tak można, puki działa jest okej ale jak nie działa zabawa a ja bawić się nie chce. CHCE używać.

 

Na WP nie ma za bardzo opcji zabawy. On po prostu działa i tyle - jak iOS.

Oczywiście, że tak, pisałem tylko, że to nieprawda, że lumie nie działają z zune, bo są na rynku lumie, które działają wyłącznie z zune i niczym innym. Niestety

Są samochody, które odpalisz tylko na korbę. Jak ktoś się zwraca o poradę motoryzacyjną, to zwracasz na to uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś pisze, ze te auta z rozrusznikiem są do rzyci, bo rozrusznik nie działa, to jasne, że piszę, że musi działać, bo po to właśnie zmienili korbe na rozrusznik, żeby nie trzeba było kręcić. A ton nie był oskarzycielski;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie system jest spoko. Działa szybko. Niby prosty i przejrzysty, ale ...

 

Microsoft przysłał mi jakiś pin sms-em do konta. Co nie robiłbym nie mogę się zalogować, bo nie wiem gdzie się mam logować i do czego ? :woot:

Sklep - zakładka "moje programy" pusta, mimo, że kilka zainstalowałem.

Jest to zrobione inaczej niż w google play, dla andkowca czarna magia.

 

Pr.do muzy, który był na fonie. Ciągle kazał się uaktualniać i nie mógł tego zrobić

(teraz patrzę, jest uaktualniony)

 

Nie widział muzy we FLACK - zamiast komunikatu, że nie czyta tego formatu był jak ... głuchy. Zero reakcji. Myślałem, że źle wgrywam, nie w te katalogi itp.

Kombinowałem z bibliotekami, synchronizacją kompa z fonem. Straciłem na to cały wieczór, stąd wcześniejszy wqrw we wpisie.

Wystarczyło proste zdanie, żeby z automatu wrzucał, że nie czyta.

 

Takich kwiatków będzie pewnie więcej. Ogarnięcie konta Microsoft, One drive itp.

 

Dla andkowca, uważam, że przejście jest dosyć niemiłe, przynajmniej na początku, bo jak już się załapie "o co kaman", wydaje się dana zagwozdka dziecinnie prosta. Z tym, że na początku byle duperel urasta do rangi kwadratury koła.

 

To tak na gorąco - pierwsze wrażenia gościa, który od zawsze korzystał z andka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Andka akurat przeszedłem z wielką ulgą :D

To mi powiedz do czego jest pin, który dostałem sms od Microsoftu :P

7-cyfrowy "kod zabezpieczający konta Microsoft". Co to jest ? Microsoft brzmi dosyć ogólnie jak dla mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ooo, to może być to. Tylko po co mi to jak ja nie mam pr.do hotmaila i nie chcę korzystać z hotmaila.

Robiłem to niby prowadzony za rączkę, że "tak trzeba i koniec".

Komunikat w sms brzmiał tak, że to jakiś mus i priorytet pierwszego rzędu. I to jest choojowe w tym wszystkim. Nie lubię takiej nachalności, która dodatkowo nieobeznanej osobie robi gnojówkę z mózgu :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymysły indzynierów MS co zrobisz, W8 na PC pierwsze 2x rzucałem mięsem co nie tylko powinni dawać specjalny FILM jak to obsługiwać i książkę której i tak ludzie nie przeczytają no chyba ze dzień stracony to może :D

Ale powiem szczerze mi sie podoba ten w8.1 widzę zalety, na telefonie też chętnie zobaczę kafelki. Super gdyby PC+tel umiało już ze sobą gadać kiedy chce coś wysłać stronę muzykę ale pewnie jest masa rzeczy o jakich nie wiemy.

 

Andek jest bardziej centralnie zrobiony a WP no cóż jak to windowsy pochrzanione. 2tyg pracy z ubuntu i kurrrr czemu ten W.. nie działa !!!! :D

 

Jest konto na MS dzięki któremu chyba da się wszystko łatwo przenieść kontakty etc. Chcąc odtworzyć w8.1 na w8 chciał pocztę, pocztę MS. Ot taki kamał gdzie ci wszystko zrzuca.

http://www.windowsphone.com/pl-pl/how-to/wp8/accounts-and-billing/what-is-a-microsoft-account

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności