Skocz do zawartości

Windows Phone - temat ogólny


beastofmisery

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Ale która jasna ? :D

Ja wiem, że z pisaniem masz problemy i spoko. Ale jak pytasz o granie l800, to jak myślisz, którą teraz opisałem?

 

Dla mnie to odpowiedz dwuznaczna, problem napisać L800 jasna, bo równie dobrze mogę pomyśleć L730 jasna. Prosty czytelny przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

konferencja o W10

 

https://wpworld.pl/43013/konferencja-build-2015-wideo-relacja/

 

chwilę oglądałem i sie potwierdziło - będą apki androidowe na W10 Mobile i całkiem płynnie chodzą na chwilę obecną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona na tyle obcykała się z Win Phone, że chce ze Skype korzystać.

Ktoś ma doświadczenie jak z funkcjonalnością, przycinkami, transmisją video ?

 

Szperam po necie , ale coś mało trafień mam, a nie chcę instalować jeśli użyteczność kiepska.

Miałem na Andku kiedyś, ale skasowałem, bo mnie wnerwiał niestabilnością ... i uciekłem wtedy na Hangousta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Aplikacje MSN Kuchnia, MSN Zdrowie i fitness oraz MSN Podróże zostaną wycofane

• Aplikacja MSN Kuchnia na urządzeniach z systemami operacyjnymi Windows, iOS i Android zostanie wycofana 28 września 2015 r.

• Aplikacja MSN Zdrowie i fitness na urządzeniach z systemami operacyjnymi Windows, iOS i Android zostanie wycofana 1 listopada 2015 r.

MSN whay??? z tych wszystkich kafelków to są dość podstawowe apki a oni je usuwają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Radzę zakładać to konto MS w domenie outlook.com które musi być w telefonie. Miałem gmaila po czasie nie szło aktualizować systemu apek zalogować się do tego gmaila :blink: pomogł FULL reset i wgrywanie wszystkiego od nowa.

Co za shit nie mogli uprzedzić ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem hmmm jakieś 4 miesiące, z czego 3 bez problemu. W ustawieniach gmaila pozmieniałem zabezpieczenia na mocniejsze i przestało działać. Zmieniałem z powrotem ale poprawy nie było ...

A kier tam wole mieć odzienie pocztę do kontaktów apek etc tak jak chyba Partakus radził.

 

Tylko jak teraz synchronizować kontakty, to dość podstawowa rzecz w smartfonie ... a ja ślepy bo nie widzę.


Ale ostatecznie pójdę na forum windy tam szukać odpowiedzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajesz konto z którym chcesz dokonać synchronizacji kontaktów, w moim przypadku są to 4 konta: microsoft, gmail , nokia i facebook i wszystkie kontakty zapisane na tych czterech kontach mam zsynchronizowane w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności