Skocz do zawartości

Monster Beats MIXR


Skrillex

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

A słuchaliście Beatsów Pro? Bo reszta Beatsów jak dla mnie serialnie kiepska... nie słuchałem jedynie mixr-ów (ponoć też w miarę jak na beatsy) a szukam słuchawek z naciskiem na głośność i duuużo basu... więc wymagania niezbyt duże... a po przesłuchaniu w MM wszystkiego bez względu n cenę to tylko w tych PRO mi się facjata cieszyła... Odsłuch w głośnym sklepie pod samym telefonie i stockowym odwarzaczu z wyłączonym korektorem (Samsung Note 3)

Możecie polecić mi coś innego go ma więcej Basu bądź mocniejszy bas i zagra głośniej pod samym telefonem... Bo już sam nie wiem na co się napalać :-P

Edytowane przez Pabello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu posłuchałem chwilkę, tak na szybkiego Beats'y Mixr... i powiem, że chyba zmieniam zdanie i uważam, że najlepsze z Beatsów są nie PRO a jednak Mixr... grają inaczej są tak jakby bardzo ostre, surowe i napewno najgłośniejsze pod samym telefonem, PRO też są fajne ale jakby bardziej ułaskawione jeśli chodzi o tony wysokie... wiec jak na moje oczekiwania (głośność i mocny bass) najlepszą odpowiedzią wydają mi się Mixr'y... no i z min 600 zł zaoszczędzamy w stosunku do PRO.

Wadą natomiast jest jak dlamnie wygoda ich noszenia... strasznie cisną... ale podobno z czasem się rozluźniają lub człowi3k się przyzwyczaja...

Ale zaznaczam że chciałbym jeszcze je na spokojnie w domu przesłuchać aby stwierdzić czy ich góra nie jest aż zbyt ostra... ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu posłuchałem chwilkę, tak na szybkiego Beats'y Mixr... i powiem, że chyba zmieniam zdanie i uważam, że najlepsze z Beatsów są nie PRO a jednak Mixr... grają inaczej są tak jakby bardzo ostre, surowe i napewno najgłośniejsze pod samym telefonem, PRO też są fajne ale jakby bardziej ułaskawione jeśli chodzi o tony wysokie... wiec jak na moje oczekiwania (głośność i mocny bass) najlepszą odpowiedzią wydają mi się Mixr'y... no i z min 600 zł zaoszczędzamy w stosunku do PRO.

Wadą natomiast jest jak dlamnie wygoda ich noszenia... strasznie cisną... ale podobno z czasem się rozluźniają lub człowi3k się przyzwyczaja...

Ale zaznaczam że chciałbym jeszcze je na spokojnie w domu przesłuchać aby stwierdzić czy ich góra nie jest aż zbyt ostra... ;-P

Też się zapisuje do fanklubu MIxr'ów.

PS: Tak realnie to nie do końca bo Takstary HD6000 robią prawie wszystko lepiej i kosztują 1/3 ceny

 

Chociaż ich ucisk to główny problem. I bym też ich na siłe nie rozciągał bo wierzchni plastik mi trochę pęknoł :(

 

Dla wszystkich fanów 'audiofiskich' Denonów proponuję zobaczyć jakie jest THD na basie Denonów D600/D7100 a jakie Mixr'ów a jakie np: Hiifmanów HE-500 :P

Edytowane przez xdog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności