Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Wytrzymałe dokanałówki do Nano 6g


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Właśnie zakupiłem sobie Ipoda Nano 6g i potrzebuję do niego słuchawek ponieważ moje Nu Force Ne-700x co chwilę się psują i muszę je wysyłać na gwarancję a teraz do recablingu wysyłałem 2 razy. Nie wiem, może ja nie umiem użytkować słuchawek albo po prostu te są jakieś dziwne. W każdym razie poszukuję słuchawek do 300zł do rapu, reggae i trochę rocku. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie propozycje ciekawe, niestety Shure przewyższają trochę mój budżet a on i tak jest trochę powiększony co do moich możliwości finansowych. Co sądzicie o Brainwavz proAlpha ? Będą dobrze grać z Nano ? A co do tego psucia to podobno w NuForce są fatalne kable, tak słyszałem, sam nie wiem dlaczego tak się te słuchawki psuły, nie używałem ich nadto hardcorowo.

Edytowane przez Metrowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie propozycje ciekawe, niestety Shure przewyższają trochę mój budżet a on i tak jest trochę powiększony co do moich możliwości finansowych.

Napisałeś do 300, a SE215 za 289zł kupisz. http://www.djshop.pl/k10,sluchawki/i8758,shure,shure-se215-k-czarne.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za linka ;) Nie wiem czy jest sens kupowania słuchawek prawie 2x droższych słuchawek od proAlpha jeśli ja nie jestem jakimś wielkim koneserem muzyki, po prostu lubię jak jakość jest w miarę okej, nie jestem bardzo wymagający, co sądzicie ? Głównie chodzi o tą wytrzymałość chcę sobie kupić słuchawki na rok, dwa, żeby nie było z nimi problemów i grały mi zawsze i wszędzie bez obawy że nagle kabel się uszkodzi lub coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baj de łej, proAlpha i SE215 zagrają całkiem inaczej. Inna będzie wygoda i izolacja. Shure to jednak półka wyżej. Zawsze można później upgrade'ować, zmienić kabelek na lepszy (mają odpinany), zrobić im tipsy customowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że będą grały inaczej i lepiej jest raczej oczywiste bo są droższe. Ty masz Nano 6g więc możesz się wypowiedzieć jakoś bardziej. Czy dla osoby której NE-700x grały bardzo fajnie będą pasowały proAlpha czy "wznieść" się na wyższy poziom i kupić SE215 btw na bazarze jest SE210 za 150zł więc mógłbym w sumie kupić bo chyba zbytnio się nie różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do charakteru NE700x bliżej Shure, proAlpha są dużo jaśniejsze. A SE210 to coś calkiem innego niż SE215, 210 to chyba armatura i to z tego co się orientuję nie ciesząca się jakimiś super opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Se210 to zło najgorsze, pojedyncza armatura starej generacji grająca conajwyżej połową słyszalnego pasma, polecam omijać szerokim łukiem, miałe to to w uszach i grają conajmniej słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem , szukam słuchawek do ipoda nano 6G , mam możliwość kupna nowych klipsch image X5 za 250 zł . Nie jestem bardzo obyty w temacie. Jak x5 mają się do SE215??? cena słuchawek jest podobna ale nie wiem które są lepsze ?? czy klipsch image x5 do dobry wybór do ipoda nano 6g?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

do nano6 tragiczny, te słuchawki z galaxy s2 potrafią zagrać przyzwoicie z nano2g nie ma ani basu ani góry, są beznadziejne. Klipsche x5 to kapryśne słuchawki i podłączanie ich do nano6 (co kiedyś zrobiłem) nie jest dobrym pomysłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności