Skocz do zawartości

Czego Nie Kupić Czyli Nowa Generacja Mp4 :)


White Haven

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nudziłem się w pracy i zacząłem przeglądać aukcje z mp4 na allegro. Zgadnijcie na co trafiłem? NADCHODZI MP4 Z KAMERĄ CYFROWĄ!!! Drżyjcie!!! :P:D

 

Uwierzycie że za to ****o chcą ponad 500 zł ? :rolleyes:

 

A tu macie linka http://www.allegro.pl/item123203406__ekran...rat_kamera.html

 

Swoją drogą gdybym akurat zleciał z krzesła na głowę to może bym to kupił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to jest, że telefony z aparatami 3mpx dopiero wchodzą na rynek i kosztują koszmarne pieniądze, a odtwarzacz MPShit z takim czymś kosztuje 5 stów? Producenci tego "códa" powinni pójść o krok dalej i do setki już obecnych funkcji dorzucić od niechcenia telefon komórkowy. To by podniosło koszt pewnie do ok. 600 zł, a stałoby się hitem na skalę intergalaktyczną.

 

Pomyślcie tylko... telefon komórkowy z 3-calowym wyświetlaczem o 260 tysiącach kolorów, dobrej jakości odtwarzaczem mp3, radiem, aparatem cyfrowym, kamerą video, odtwarzaczem video, czytnikiem kart SD/MMC, dyktafonem, wyjściem TV-out i (UWAGA! to moje ulubione! :D) funkcją ANTYSHOCK! (w odtwarzaczu flash to niespotykanie, nieprawdaż?) ...i to wszystko za 600 zł. Tylko kretyn by nie brał :).

 

EDIT: kilka wybranych tekstów z opisu aukcji:

1. !!! jest to obecnie najnowszy model odtwarzacza MP4 na rynku !!! [i pewnie będzie jeszcze przez co najmniej godzinę]

2. - CHIP oraz elektronika firmy: SAMSUNG (zapewnia to doskonałą jakość sprzętu oraz bezawaryjność)

3. Co ten MP3 / MP4 player potrafi : ...odtwarza pliki mp3 [rozpisali się normalnie, że hej!]

4. [z opisu aparatu] opcja : sceny dzienne / nocne [...jakieś skojarzenia?]

5. snap mode : snap single, snap multi, snap self [yyy... hip hop bum cyk plusk chlap ciupaga joł!]

6. - Najnowszy software [a był jakiś starszy?]

7. - Funkcję antyshock [o tym już pisałem. Wypas, że się w głowie nie mieści]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasy nie dam, ale dam rozmowe na GG... xD nie wiem czy sie śmiać, czy płakać! :P

 

oto i ona:

 

Ja (16:06)

lols

Ja (16:06)

lols

Ja (16:06)

lols

Ja (16:06)

witam

Ja (16:07)

pisze w sprawie MP4 z allegro

Ja (16:07)

z aparatem i kamerą

5879349 (16:07)

witam

Ja (16:07)

chciałbym dowiedzieć się nieco o jakości dźwięku z tego urządzenia

Ja (16:07)

moc wyjściowa

Ja (16:07)

impedencja

Ja (16:07)

THD

Ja (16:08)

i inne sprawy

Ja (16:08)

o obsługiwane częstotliwości się nie pytam

Ja (16:08)

bo rozumiem, że jest to standardowo 20-20k

Ja (16:08)

ta?

Ja (16:08)

 

5879349 (16:08)

moc 10mW

Ja (16:08)

na kanał?

Ja (16:08)

czy w sumie?

Ja (16:08)

 

5879349 (16:09)

na kanal

5879349 (16:09)

- pasmo przenoszenia = 32 ohm- czułość = 110 dB

Ja (16:09)

a SNR?

Ja (16:09)

(signal noise ratio)

Ja (16:09)

 

5879349 (16:10)

tego nie wiem

Ja (16:10)

ok

Ja (16:10)

no i jeszcze thd

5879349 (16:10)

thd co to jest ?

Ja (16:11)

szum

Ja (16:11)

 

Ja (16:11)

a właściwie ilośc

Ja (16:11)

wyrażana w %

Ja (16:11)

na przykład 1%

Ja (16:11)

albo 0,1%

Ja (16:11)

itd

Ja (16:12)

itp.

5879349 (16:12)

chwila, musze sprawdzic

Ja (16:12)

ok

Ja (16:12)

nie ma sprawy

Ja (16:19)

żyje Pan jeszcze?

Ja (16:22)

Haaaalooooo

Ja (16:22)

 

Ja (16:25)

 

Ja (16:27)

rozumiem, że Pan właśnie zginął

Ja (16:27)

zaatakowany przez stado rozwścieczonych audiofilów

Ja (16:27)

tak?

Ja (16:27)

teraz niestety muszę odejść od komputera, więc mam nadzieje, że dokończymy tą rozmowe później

Ja (16:27)

do zobaczenia!

 

pozdro! xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ŁAŁ !! Sprzedajemy wszystkie iRivery/Sansy i wszystko co mamy, i kupujemy odtwarzacz MP4 !! Rewolucja nadchodzi. Ilość ogranioczona, kupuj póki możesz :D.

 

Widze, że sprzedawca taki jak i sam towar który sprzedaje... Niezawodny i szybki.

 

Już widze te kilkanaście/kilkadziesiąt ofert kupna na aukcji, a wszystko to osoby pozbawione słuchu... LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba: Matryca 3,0 megapiksela, a max. rozdzielczość zdjęć 1600x1200

 

Te 3 mpix to rozdzielczość interpolowana (sztucznie zwiększana). Tak samo sprzedają za psie pieniądze aparaty na allegro z 12 mpix

 

czy ej..ten ekran to nawet niezła jakość na zdjęciach prezentuje..szkoda tylko że to tylko zdjęciacoś w tym stylu...

 

Szkoda, ża zawartość wyświetlacza wklejona Fotoshop'em :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba: Matryca 3,0 megapiksela, a max. rozdzielczość zdjęć 1600x1200

 

Te 3 mpix to rozdzielczość interpolowana (sztucznie zwiększana). Tak samo sprzedają za psie pieniądze aparaty na allegro z 12 mpix

 

Ale interpolacja miałaby sens, jeśli produkt finalny miałby 3 mpix. A tutaj ma 2 mpix...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba: Matryca 3,0 megapiksela, a max. rozdzielczość zdjęć 1600x1200

 

Te 3 mpix to rozdzielczość interpolowana (sztucznie zwiększana). Tak samo sprzedają za psie pieniądze aparaty na allegro z 12 mpix

 

Ale interpolacja miałaby sens, jeśli produkt finalny miałby 3 mpix. A tutaj ma 2 mpix...

 

Interpolacja wogóle nie ma sensu! Gdyby miał lepszy procek, to pewnie by była interpolowana do 12 mpix...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o to, że rozdzielczość matrycy nie jest interpolowana, bo i po co... i tak maksymalna rozdzielczość zdjęcia to 1600x1200. Wychodzi na to, że albo sprzedawca ściemnia, zresztą jak w kilku/-nastu wcześniejszych punktach opisu, albo najtańsze chińskie matryce mają właśnie rozdzielczość 3mpix, a urządzenie software'owo zmniejsza zdjęcie (co przynajmniej wycina, poza szczegółami, część szumów od kiepskiej matrycy ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jednym słowem - wiocha i tyle .... Oczywiście nie ubliżając wieśniakom. Ja na pewno nie polece nikomu "ajpodów" - to jest dla mnie kompletny wstyd .... Wolę za te 200 zł kupić takiego SanDisk'a ( hmmmm .... nawet takiego mam :P ) a jak chcę iPod'a - to zbieram te 6 czy 7 stów i sobie kupuję np. Nano. Jeszcze te najtańsze No Name to można przeżyć, ale nie "ajpody". Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to ten MP4 wygląda jak Sony PSP. Może w środku ma też jakieś bebechy od niego. Bo w końcu PSP ma ekranik od Samsunga (no i od Sharpa ale nie o tym przecież mowa :) ). Co ciekawsze to 1600 x 1200 to ma aprat z matrycą 1,92 Mpix, ale nie wchodźmy w szczegóły, także jeszcze dziwniej robi się na widok tych 3 Mpix.

 

Edit: Ale nie ma co, pod wzgledem aparatu wyprzedził nawet iRivera. Seria ifp1090 miała tylko rozdzielczość VGA (640 x 480) :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te 3 MP to są interpolowane. Ja Dziękuję za ta interpolację !!! Miałem K700i - ona ma aparat VGA i interpolacje na 1.3 MP. Jakość zdjęcia w interpolacji - ja tam nic nie widze, tylko kwadraciki !!! Widziałem też zdjęcia z 7650 ( ten tel. miał soft z interpolacją na 1 MP ) . Wogóle bieda. Ja nie wiem, czy to wogóle można nazwać zdjęciem. Już 5 letnie dziecko ładniej by to świecówkami narysowało. Do przyjęcia są jeszcze te najtańsze mp3. Ale nie mp4 !!! Ale powiem Wam, że to jest mój pierwszy odtwarzacz - http://www.allegro.pl/item124124734_super_...rancja_3w1.html . Ten w kolorze srebrnym. Mam jeszcze taki sam w domu, tylko ze zdartym prawie całym lakierem i brakiem tylnej klapki. DZIAŁA I TO BDB !!!! Ponad 3 lata temu kosztował w Niemczech w MM 88 € . Szalona cena !!!! Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności