Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.03.2023 o 07:11, espe0 napisał(a):

 

Czwartek to mały piątek :D

 

Nie no żart, tu jest dziś (piątek) największe święto narodowe, więc czwartek był już ostatnim dniem tygodnia :D

 

 

Farbują rzeki na zielono jak w Czikago?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Farbują rzeki na zielono jak w Czikago?

 

Hehe nie. Ogólnie czuć klimat że to dla nich prawdziwe święto i są z niego bardzo zadowoleni. Bardzo sympatyczni ludzie i przepyszne piwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Irlandczycy są sympatyczni. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i mówię o swoich odczuciach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wypróbować piwo rzemieślnicze – https://browarzascianki.pl/pszeniczne/21-piwo-nadziak-05l-but-5901138384008.html W markecie ciężko coś podobnego znaleźć, a piwa rzemieślnicze właśnie różnią się często posmakiem i adekwatną nutą goryczy. W sklepie internetowym obowiązuje 10% rabat.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto? Ja? A po co? Już się napróbowałem i uważam, że najczęściej piwa tzw. rzemieślnicze są niepotrzebnie udziwnione. Pewnie dlatego, że często chłopina mieniący się browarnikem często nie ma pojęcia jak uwarzyć dobre piwo, więc maskuje swoją niekompetencję aromatami. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich piw rzemieślniczych jak również jest to tylko moje subiektywne zdanie.

Podobnie jest z manufakturami w audio. Też nie dotyczy to wszystkich. Ale na pewno tych których produkty psują się od samego zakładania, pyrkają, coś w nich lata itp. 

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Nie pierwsze chyba zdjęcie z tego hotelu. Czy wybierasz to miejsce bo lubisz sobie oglądać zdarzenia drogowe mające niewątpliwie miejsce na widocznym z okna skrzyżowaniu?

Zawsze bywam w tych samych miejscach,  nie lubię zmian jeśli jestem zadowolony a ten hotel jest bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rafacio napisał(a):

Nie pierwsze chyba zdjęcie z tego hotelu. Czy wybierasz to miejsce bo lubisz sobie oglądać zdarzenia drogowe mające niewątpliwie miejsce na widocznym z okna skrzyżowaniu?

Nie, chodzi o ten pomnik, który z innej perspektywy przypomina pewną część damskiego ciała. ;) 

 

Żeby nie było offtopa - Moon Lark TRAIL polecam gorąco! Teraz "robię" DUNE, też w porządku, ale to DIPA, czyli konkretniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, micbud napisał(a):

Wódka schłodzona, czy nie, wykrzywia tak samo.

Chyba nie piłeś dobrej wódki. Dobra wódka, przynajmniej początkowe kielichy nie wykrzywia. I nie musi być droga, bo choćby Toruńska Jednorodna Ziemniaczana nie wykrzywia. Łycha czy inne obrzydlitswo jak koniak za to zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności