Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, neonlight napisał:

Sugerujesz, że oprócz niedopłukania podczas mycia, pomyliłem również kufel z pisuarem?! 😆

Czeskie chmiele są specyficzne - fakt. Ale nie w tym kierunku który opisałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Hustler napisał:

Modern Drinking trzyma się dobrze, choć stare etykiety zdecydowanie bardziej mi się podobały.

Potwierdzam. Też lubię do niego wracać. Ostatnio bardziej kupuję w dyskontach i tam to jedna z najlepszych opcji, choć od kiedy mają Crazy DDH IPA od Funky Fluid, to mi się do specjalistycznego sklepu nie chce chodzić. Ko-opy z Koonem mi średnio leżą. Z Nepomucena też jest sporo, Recrafta, trochę Birbanta... no poprawiły się Auchany w Krakowie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety, ale ****o. Do****ne chmielu by było gorzkie, do tego jednocześnie słodkie - to chyba pomarańcze i czekolada. Okrutny misz masz wszystkiego. Tak jak pisałem wcześniej. Wiele z tych kraftów robi piwo na zasadzie. Dojebmy wszystko co się da i coś wyjdzie, jak dojebiemy jeszcze cenę to się sprzeda. Obrzydlistwo.1630691727775.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafacio napisał:

O rety, ale ****o. Do****ne chmielu by było gorzkie, do tego jednocześnie słodkie - to chyba pomarańcze i czekolada. Okrutny misz masz wszystkiego. Tak jak pisałem wcześniej. Wiele z tych kraftów robi piwo na zasadzie. Dojebmy wszystko co się da i coś wyjdzie, jak dojebiemy jeszcze cenę to się sprzeda. Obrzydlistwo.1630691727775.jpg

Zupełnie się nie zgodzę śiwtne piwo na ciepłe dni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. I takie ulepki mają swoich amatorów. Ja tu nie widzę żadnej sztuki piwowarskiej. Jeszcze pół zostało, a męczę to już pół godziny. Mogę jednak wyrazić moją opinię tym, płynie. Dla mnie ****o. Dobrze, że w promocji za piątaka było.

Dobre piwo to robi koleś z Browaru Piwna.

 

Edytowane przez Rafacio
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Brovarni już byłem. Nie jest to dobre piwo. To jest złe piwo. To byłoby dobre piwo jakby je sprzedawali za 3 zł. A tak jest dramat. Ale hipsterski szał za to. Neonlight też coś o starych szmatach czy pisuarach pisał w temacie piwa. Co wy pijecie lub zażywacie na co dzień, że zapachy pisuarowo staroszmatowe wam w głowach?

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Palpatine napisał:

Największe szczyny pachnące starą szmatą. Ok to już znam Twój gust. Te krafty sobie faktycznie podaruj.

Tu muszę się z Tobą @Palpatine zgodzić w 100% że krafty jak widać nie każdemu muszą smakować a mi też nie smakuje np Pils kraftowy bo po prostu nie jestem fanem Pilsa. 

 

Jestem ciekawy czy kolega Rafacio to taki znafca lagerów i pilsów i by rozpoznał A od B

Teraz, manuelvetro napisał:

A ja dzisiaj takie zrobiłem do obiadku. Chata Polska, prosto z lodoweczki, promocja 2,30 chyba, to za cenę @Rafacio może nawet pochwali. A ja pochwalę za smak, bo mi smakowało. Czułem te chmiele cytrusowe i obiad na tym zyskał :) 

11E5FC44-4E14-486A-B822-FAF58BEF3E13.jpeg

No nie wiem to piwo ma tyle wspólnego z cytrusowymi aromatami co średnia APA rozcieńczona wodą w stosunku 1.5L wody na 0.5 piwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wegiel21 napisał:

No nie wiem to piwo ma tyle wspólnego z cytrusowymi aromatami co średnia APA rozcieńczona wodą w stosunku 1.5L wody na 0.5 piwa :)

W bezalkoholowych wybór jest 100 razy mniejszy niż w alkoholowych. Może w dużych miastach jest nieco inaczej, nie wiem. Ja wybieram jak w teleturnieju: jeden z dziesięciu. Cieszę się więc tym, co mam :) 

P.S. Smakowych oranżadek 0% jest trochu wincy, ale wolę jednak chmielowe aromaty, w oranżadkach 0% ni chu, chu tego chmielu nie czuję. A to nie była oranżadka, tylko chmiel i czułem te cytrynowe nuty. Dla mnie super.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

W bezalkoholowych wybór jest 100 razy mniejszy niż w alkoholowych. Może w dużych miastach jest nieco inaczej, nie wiem. Ja wybieram jak w teleturnieju: jeden z dziesięciu. Cieszę się więc tym, co mam :) 

P.S. Smakowych oranżadek 0% jest trochu wincy, ale wolę jednak chmielowe aromaty, w oranżadkach 0% ni chu, chu tego chmielu nie czuję. A to nie była oranżadka, tylko chmiel i czułem te cytrynowe nuty. Dla mnie super.  

Najgorsze jest to iż w tych oranżadach są w 99.9% sztuczne aromaty , więc lepiej sobie soczek kupić lub wody z kranu się napić :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rafacio napisał:

A ty myślisz, że taki birbant wrzuca świeżutkie pomarańcze?

Brbant nie wiem ale inne browary wiem iż dają pulpę z owoców a nie sztuczne aromaty, oczywiście iż niektóre krafty też oszukują swego klienta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubie czasem owocowe

Teraz, Rafacio napisał:

Spoko. Mi ten konkretny birbant wyjątkowo nie zasmakował, dowalane co się da i jakoś to będzie moim zdaniem i tyle. 

Tylko iż Twoje zdanie zawsze jest identyczne jak pijesz inne piwo jak te Twoje co lubisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Rafacio napisał:

Tak samo jak i twoje zapewne. I tak samo jak w temacie słuchawek. Np ja nie lubię planarnych ulepków, zamulonych, a wielu lubi. Dziwne żeby ktoś chwalił coś czego nie lubi.

Tylko różnica między nami jest taka że ja Twoich pilsów / lagerów nie lubię i ich nie kupuję a co za tym idzie nie staram się indoktrynować innych jak to one są źle uwarzone bo nie mają smaku :)

 

 

Edytowane przez wegiel21
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden wypas to to nie jest, ale znacznie smaczniejsze od dwóch czeskich, co to ostatnio piłem, no i nie pachnie perfumami, to najważniejsze. 😉  

 

Aha.. Jest jeszcze jedno w Lidl'u z podobną grafiką, ale beznadziejne, nie podeszło mi. 😵

cf1ac24a7acdc46a1e738913007f40b.jpg

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, neonlight napisał:

Żaden wypas to to nie jest, ale znacznie smaczniejsze od dwóch czeskich, co to ostatnio piłem, no i nie pachnie perfumami, to najważniejsze. 😉  

 

Aha.. Jest jeszcze jedno w Lidl'u z podobną grafiką, ale beznadziejne, nie podeszło mi. 😵

cf1ac24a7acdc46a1e738913007f40b.jpg

Oj tak , ono jest FATALNE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wegiel21 napisał:

Oj tak , ono jest FATALNE !

Chyba trzeba spróbować. Choć nie lubię takich ulepów to jak ci koledzy krytykują to może oznaczać coś dobrego.

10 godzin temu, wegiel21 napisał:

i ich nie kupuję

Skoro nie kupujesz to skąd wiesz, że niedobre? Ja tą rózową puszkę kupiłem i stąd wiem, że ohydne.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności