Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] a-Jays One vs Two vs ? (clip+)


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek trochę bardziej kompaktowych niż Porta Pro (międzyinnymi pod bieganie) i niedrogich.

Na chwilę obecną mam Clip+ oraz htc hero (gra paskudnie ale używm aplikacji podczas biegania).

 

Słucham sporo rzeczy, które lubią basy tj. dnb, dubstep, lounge, chillout, triphop trochę bluesa, do tego trochę rzeczy które lubią szczegóły tj. idm... osobiście również nie mam nic przeciwo basom + ciut cieplejszemu graniu.

 

Wstępnie wytypowałem

a-Jays tylko nie wiem czy One czy Two, testował je ktoś z Clipem+ (telefon jest chłodniejszy, z resztą nie ma co się nad nim rozwodzić)?

Myślicie że warto dopłacić do One (69.99zł) te 30zł i kupić Two (99.99zł)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak przeczytałem sporo o a-JAYS włącznie z tekstem który podlinkowałeś (thx). Nawet byłem w krakowskim mp3store — jednak pan stwierdził że nie miał z nimi kontaktu a że zainteresowanie słabe to nie ma ich na miejscu.

Trochę się boję, że może mogę popaść w nadmiar basu z tymi dwójkami i Clipem+, choć właśnie na taki secik chyba się zdecyduję, mimo wszystko cena bardzo rozsądna, więc nawet jeśli tak będzie to jakoś to przeżyję ;)

 

No chyba że jeszcze do poniedziałku dojdę do twardych dowodów że to absolutnie zła kombinacja, choć po wstępnym researchu coś mi się wydaje że mam szansę na bycie pierwszym opisującym taki zestaw :)

Edytowane przez Houston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności