Skocz do zawartości

Android kontra iOS ponownie...


Chrzanek

Zbieramy opinie  

265 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który producent "smartfonów" na chwilę obecną produkuje lepsze całościowo sprzęty i lepiej je wspiera?

  2. 2. Walka gigantów - który wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

Moto g świetny telefon gratuluje wyboru.

 

Nie wiem o czym wy mówicie ja ładuje telefon 2 razy dziennie :(

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

hehehe - znam ten bol ;) szczegolnie ze dobijalem do 3 ladowan dziennie - zupelnie nie grajac.

 

Luk@s

Jedyne zastrzezenie jakie mam do plynnosci dzialania telefonu to.... opera mi sie potrafi czasem przyciac na niektorych stronach np xda developers. W chrome o dziwo juz tego nie ma - albo pojawia sie na tyle sporadycznie ze pomijam. Problemow jak na razie 0. KitKat w drodze. Naprawde ciezko jest znalezc minusy tej motki - dorzucajac do tego cene za jaka da sie ja zdobyc... chociaz dla jednych moze to byc brak slotu na karty - brak LTE czy NFC. Dla mnie maja one pomniejsze znaczenie. Szybkosc dzialania jest naprawde zadziwiajaco dobra. Moge ja jedynie odniesc to S4 N4 czy HTC ONe - i tu naprawde moto wypada znakomicie. Da sie czasem zauwazyc ze "to czy tamto" uruchamia sie ciut wolniej - ale na zasadzie ciut (i to glownie jakies wymagajace molochy) przy czym o czesc z softu czy uslugi systemowe po optymalizacji motorolli odpala sie nawet szybciej. Android experience w tym modelu jest naprawde pozytywny. Gdybym mial to podsumowac to opisal bym go jako taki zeszloroczny flagowiec za rozsadne pieniadze. http://www.youtube.com/watch?v=4Br4ixU2FhI Ekran nie tak fajny jak w HTC one ale IMO fajniejszy niz w Nexusie 4. Dobrze lezy w dloni - nano powloka elektroniki http://www.youtube.com/watch?v=D-wzY4v1a0c .Jezeli masz mozwliwosc bierz :)

 

edit - no i zdjecia ponoc ma nie najlepsze.

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie nie podoba, że w tapatalk w androidzie, w wiadomościach prywatnych, nie leci do pierwszej nieprzeczytanej. W iOS tak się dzieje, i dzięki temu da się czytać PW normalnie...

czyli skreślamy androida? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Tapatalk (wersja darmowa) na Androidzie (oficjalny 4.4.2) w ogóle jakieś problemy robi.. Poczytam forum, wrzucę go do pamięci, potem znów włączę, tapnę "odśwież" i wyskakuje "Brak tematów". Muszę w menu multitaskingu go zamknąć, potem włączyć i będzie działało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe na Nex 7 aplikacje zupełnie jest inna w wyglądzie. Na dodatek wiadomości prywatne mają możliwość przerzucania stron. Chodzi mi tapatalk. Przypuszczam że na tabletach ogólnie aplikacja jest bardzo okey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za 130 funtów. Nie widziałem, żeby było taniej, a ostatnie kilka dni zaglądałem na Amazona chyba kilkaset razy :) Jaka to była cena?

118.75 za 16GB... Szybko zorientowali sie ze to jednak za tanio... no I wrocilo do normy.

 

tak na marginesie ostatnie dwa dni kiedy nie bylo czasu na UTube I inne glupoty..

Screenshot_2014-01-01-14-05-34.pngScreenshot_2014-01-01-14-06-02.png

Ciagle Media server wyssal mi baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności