Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do ok 50 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Mee m2 nie nadają się do rocka odpusc je sobie i inni też w ich polecaniu. Już lepiej znajdź używane alphy.

Kolejność według nbie

Alphy używki jak dla mnie w to rocku z gt 540 grają super.

Pl11

Do rocka będą dobre nawet bardzo proalpha ale tu musisz dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Empiku i z dokanałówek mieli tam tylko TDK i SkullCandy (TDK - chyba za 60 i 120 / SkullCandy - za 49,99). Więc dużego wyboru nie miałem, zwłaszcza, że nie znam SkullCandy i nie wiem czy będą się nadawać, chociaż pod względem designu wyglądają bardzo ładnie :)

 

Może ktoś ma/miał słuchawki od SkullCandy to niech się wypowie jakie są :D

 

Wracając wstąpiłem to Grala. Mieli tam tylko Creative'y EP-360 za 65 zł (to chyba nie aż tak drogo - wszędzie gdzie sprawdzałem były bo 75 - 80).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brainwavz Beta:

http://allegro.pl/brainwavz-beta-super-dzwiek-nowe-sklep-gwr-oem-i2256507704.html

 

Ponoć najlepiej do nich dorzucić pianki Comply (albo jakieś inne), ale można to zrobić za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bety mają jakieś kosmicznie długie usztywnienie kabla przy słuchawkach. Mogą okazać się niewygodne (jest sporo postów z tym problemem w słuchawkach innych producentów) Może ktoś coś o tym napisać w przypadku tego modelu.

 

Edit

Widzę ze M2 też mają podobny kabel w usztywnieniu przysłuchawkach.Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk.

Edytowane przez gore2kill4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bety mają konstrukcję bliźniaczą do Soniaczy EX85 - wygoda jest jak najbardziej w porządku. W przeciwieństwie do Alpha nie muszę ich ciągle poprawiać w uchu.

No i zawsze można spróbować zmodować je na modłę "cling film" z Exów by dodać lub ująć basu i pobawić się ociepleniem dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Na comply w porównaniu do k518 nie ma basu aż tak dużo. Jak ktoś lubi fajny basik zapewniam że nie ma żadnej zmuly a moim zdaniem stały się jejcze bardziej przestrzenne i o wiele wygodniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy sie tak na te ep-630 uwzieliście według mnie są napewno lepsze od a-Jays three w których mini jack po 3-4 miesiącach się połamie :) Ep-630 są fajne i mają nawet mocny bas ,ale to tylko moja opinia a co do wygody no to dla mnie są wygodne i wytrzymałe miałem 2 pary i żadne mi się nie zepsuły tylko jedne zgubiłem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EP mają bardziej dudnienie a nie bas Chociaż to zależy od źródła. Dołóż do sm Pl11 a Twój kolega się za przeproszeniem ***** jak posłucha ich w porównaniu do ep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up m1 to już inna półka cenowa ale gwarantuje że alphy do 100 złotych są najlepsze grają dobrze każdym pasmem

Tu masz recke n2 z alphami zobacz jak wypadły wśród lepszych słuchawek. http://pclab.pl/art44335-79.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności