Skocz do zawartości

Wymiana kabla w słuchawkach


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek9898 gdzie zamowiles te sluchawki za 213zl?! ja ciagle widze ceny rzedu 300+

 

edit: slyszalem ze aurvany live byly znacznie tansze, jest jeszcze szansa ze stanieja? bo chcialem sluchawki do 140zl ale dla aurvany live! zrobilbym wyjatek ale okolo 300 nie dam... na razie mam plan kupic KOSS PORTA PRO bo znacznie spadly na cenie z tego co czytalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krisio06 niestety mieszkam w angli i nie mam dostępu do kabla Sonolene 3014, natomiast kabel sennheiser hd650 kosztuje ponad 130zł. Kabel Proel chyba był używany do recablingu przez użytkownika 'esder'. Czy oprócz tych co wymieniłeś powyżej są jakieś inne kable które nadają się do recablingu Cal?

 

Niedługo chcę zakupić ten kabel od HD650 więc postaram się je porównać. Głównie chcę zmienić ze względu na małą "mobilność" Proel'a, 2x5mm raczej ogranicza te słuchawki tylko do używania w domu.

 

P.S. Mógłby ktoś zmierzyć średnicę kabla do HD650? (odcinka po rozdzieleniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domz a ile zapłaciłeś za ten kabel?

Bo to jest ten tak? Sam wymieniłeś kabel? Bo ja sie na tym kompletnie nie znam i nie wiem czy bym dał rade sam to zrobić

 

Tak, to ten kabel, ja za niego dałem ok 20funtów z przesyłką, jeśli umiesz przylutować cokolwiek to dasz sobie radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co Panowie sądzą o tych kabelkach? Czy któryś z nich nadawałby się do wiadomego celu?

http://www.allegro.pl/item566910321_przedl...uchawek_5m.html

http://www.ceneo.pl/;004c1464+ss~~suchawek;022przew~~ud.htm

 

Chyba się nie dowiemy, post wylądował w mało odwiedzanym temacie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co Panowie sądzą o tych kabelkach? Czy któryś z nich nadawałby się do wiadomego celu?

http://www.allegro.pl/item566910321_przedl...uchawek_5m.html

http://www.ceneo.pl/;004c1464+ss~~suchawek;022przew~~ud.htm

Pozwole sobie ponowić pytanie kolegi wladecki`iego. Swego czasu miałem nawet zamiar zakupić taką właśnie przedłużkę (link z allegro powyżej). Tak więc co sądzicie o tej przedłużce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kontaktowalem sie kiedys z Panem odnosnie rekablowania skuchawek CAL! Byl problem z dostepnoscia kabla Conductofil . Czy ta sytuacja dalej ma miejsce , jesli tak to co sadzi Pan o kablu SENNHEISER 92885 do HD650 ?- jest on dostepny w sporych ilosciach na allegro. Czy podjal by sie Pan wymiany gdybym taki kabel zakupil ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do wymiany kabla w EP-630 - jak pozbyć się w słuchawce kabla? Próbuje zdjąć tą srebrną osłonkę i dostać się do głośniczka, ale za nic nie chce puścić z jednej strony.

P.S. a i żeby nie było - broń boże nie wymieniam kabla by mieć lepszy dźwięk. Chcę po prostu zaaplikować do nich mega wygodny kabel z iPhona (z jak ja to nazywam - przyciskomikrofonem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że chcesz to robić? ---> vier6wm.jpg

Zagraniczny temat poruszający tą kwestie ---> http://www.head-fi.org/forums/f4/how-do-i-...576/index2.html

 

Chwila roboty i nie trzeba podawać linku do imageshacka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
jaki proponujecie kabel do recablingu CAL! wiele osob je ma wiele chcialoby zapewne sprobowac zmiany kabla ...no wlasnie tylko na jaki?

piszcie najlepiej jaki kabel i co "zmienia" w dzwieku:)

Temat już jest ogarnięty z każdej pozycji. Poszukaj.

 

Na skróty: Conducfil sonolene 3014 lub kabel od HD650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel o średnicy większej niż 5 mm nie wejdzie do muszli, poza tym 2x6 mm to daje 12 mm a takich mini jacków chyba nie ma.

Do recablingu idealne są kable Monacor AC-102/SW (2x2,6mm) za 1,90 zł i Procab SIG48 (2x4mm) za 2,50 zł, chyba że masz blisko do Krakowa to wtedy Conducfil 3014

Oczywiście podałem te dostępne w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytanie, psuje mi się jack w akg k518dj wszystko to przez dość dużą jego budowę i w kieszeni to się nie sprawdza. Chciałbym wymienić (sam/ lub gdzieś) Końcówkę na inną , wiem, że sporo mówi się o neutrikach. Co mi polecicie? Aha, sprawa wygląda tak, że przy ruszaniu słuchawki trzeszczą bądź nie łączą, i dlatego doszedłem do wniosku, że wymienię jack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności