Skocz do zawartości

Philips SHP5401 - Następca CAL


Gdak

Rekomendowane odpowiedzi

no ja to szukam słuchawek na miasto (kraków) to tramwaju i autobusu właśnie :) . szukam i szukam i nie mogę trafić na nic szczególnego. słuchałem 518dj i mimo że są lepsze od moich kpp w kwestii separacji i basu, to są trochę mało szczegółowe i mają trochę mało góry. w kpp strasznie mi przeszkadza otwartość słuchawek, dlatego szukam czegoś zamkniętego. myślę o CAL, ale te są mało portable chyba? mam jeszcze na oku ath sj5 ale to jakoś mało opisane, no i wszyscy co je na forum mieli, to się ich pozbyli (mimo że piszą, że dobre). ech, posłucham jutro tych philipsów i CAL - może one mnie poratują, tylko że piszesz, że otwarte więc..., ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam okulary, ale ma nadzieję, że nie będzie mi to mocno przeszkadzać. o shure też myślałem tylko one nie są chyba zbyt portable, a i nie mam ich gdzie posłuchać.

 

chyba ostatecznie wypróbuję te ath tylko żebym je później w razie co sprzedał, bo z tego, co widzę, nie tak łatwo się ich pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te słuchawki (model 5400) już chyba grubo ponad pół roku - kiedyś nawet umieszczałem je w sygnaturce :D . Zawsze wydawało mi się, że grają dobrze dlatego w ferworze walki i różnych zmian słuchawek dalej są u mnie - korzysta z nich teraz moja córka.

A teraz takie zachwyty na forum, czyżbym ich należycie nie docenił i nie wypromował ? Co za niedopatrzenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebrałem swoje. pierwsza rzecz jaka rzuca sie w oczy po wyjęciu z pudelka - one są naprawde ładne. na fotkach tego tak nie widać, ale otrzymujemy ciekawy stylistycznie, smukły i ogólnie przyjemny dla oka produkt. jedyna rzecz która troszke psuje efekt to klejenie na czubie pałąka - mógłby być wykonany z jednego elementu jak dla mnie :) no ale to takie czepianie.

 

co do dzwieku - porownalem je na swiezo po wyjeciu z kartonu do k450 poki jeszcze u mnie są:) i tak jak myślałem, narazie nawet nie ma startu do AKG. scena wieksza (ale to bylo wrecz pewne:P), basik przyjemny, jak dla mnie w ok proporcjach. góry w sumie nie czuje przerażających pokładów, o jakich tu pisano :) ale ogolnie japa sie nie smieje jak z akg. narazie niech sobie grają, za jakieś 20h zobaczymy znowu.

 

co jeszcze - kabel rzeczywiście fatalny, wtyczka to samo - coś sie z clipem nie polubila, albo mi sie felerna trafila - innych sluchafonow mozna tymi wtyczkami mieszać, popychać, pstrykać i dzwiek zawsze jest, tutaj moment i zaczyna przerywać. wymiana kabla naprawde wydaje sie konieczna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nogger - na allegro masz za 55zł.

do clipa podpinałem. czekam na listonoszy i jest to moje jedyne źródło :) no i ogólnie - słucha się przyjemnie, cudo to nie jest, ale za tę kasę nic lepszego (poza ksc75:P) nie znajdziesz. albo poprostu z clipem się jakoś szczególnie nie zgrywają. przyjdzie DAC to coś więcej napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności