Skocz do zawartości

E-papieros


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Korzysta ktoś z takiego wynalazku? :)

 

Sam od czasu do czasu lubię sobie puścić dymka, ale z e-papierosem nie miałem jeszcze do czynienia.

 

Jaki model polecilibyście za ok. 100zł? Wiadomo - jak najwydajniej, najlepsza bateria, najprostszy i najwygodniejszy w obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej nie kupuj e-papierosa bo on jeszcze bardziej uzależnia niż zwykły. Wiem z własnej percepcji. Ale szczęśliwie od 1 marca zeszłego roku ten nałóg rzuciłem.

Za 100 zł to raczej dobrego jakościowo nie kupisz. Najlepsze są chyba Volish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popalam czasami.

 

To nie kombinuj tylko olej całkiem fajki ;) Paliłem nałogowo przez około 7 lat, rzucałem już kilkanaście razy (na góra parę dni) i póki co udało mi się rzucić i nie pale od września zeszłego roku. Oby już na stałe. Jak nie jesteś w nałogu to się nie uzależniaj tylko olej póki nie jest za późno. Zgubny nałóg który nie dosyć że dużo kosztuje to jeszcze im człowiek starszy tym bardziej pustoszy kondycje o ewentualnym raku płuc to już nawet nie będę wspominał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to szczęście, że nie muszę wydawać kasy na takie używki. Raz na czas może piwko, ale nie żebym był od tego uzależniony :D

 

Moja mama jest nałogowym palaczem, dostała kiedyś e-papierosa w prezencie, popaliła ze dwa tygodnie i wróciła do tradycyjnych fajek... Jak możesz to lepiej rzuć to świństwo, raz że to pożeracz pieniędzy a dwa - niszczy zdrowie. Jak już cię wciągnie i będziesz nałogowcem to żaden e-papieros nie pomoże, tylko bardzo silna wola (rodzice próbują rzucić już od 20 lat)

 

btw

1-2 paczki papierosów = używana płyta muzyczna

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za waszą troskę. Lecz ja paliłem 3 lata i rzuciłem. Teraz palę od okazji do okazji i nie mam problemu z uzależnieniem. A chcę epapierosa by w towarzystwie w razie czego to zamiast truć się dwutlenkiem węgla to poinhalować się parą wodną, w końcu tym jest e-papieros takim mini-inhalatorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palę już jakieś 10 lat i rzucałem tylko kilka razy bo mimo że najczęściej jest się uzaleznionym psychicznie to jeszcze mam te szczęście że jestem uzależniony fizycznie:) Kiedyś jak nie paliłem tydzień to prawie cały dzień chodziłem wymiotować i powiem Ci dla twojego dobra, że jak możesz to bądź mądrzejszy i daj sobie z tym spokój. Teraz możesz to olać ale stawiam kupę kasy że kiedyś przyznasz mi rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palenie to brzydki nałóg. Lecz tak samo jest z piciem kawy czy odtwarzaczem CD za "20 000"zł ;) Lecz ja nie pytam o skutki palenia tylko o model e-papierosa.

Wszystko uzależnia, ale wszystko jest też dla ludzi, jak się podchodzi z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest też dla ludzi, jak się podchodzi z głową

 

ten fragment jest istotny ;)

 

powinieneś czuć wdzięczność za troskę, a nie wkurzenie że nikt nie może polecić niczego konkretnego :)

 

możesz wierzyć wszystkim w tym wątku - nie jesteś pierwszym, który palił "ot tak czasem dla przyjemności, nie martwcie się o mnie, macie jakiś sposób na zwiększenie palenia?"

 

najbardziej pesymistyczny scenariusz jest taki, że przerzucisz się z nabożnego wypalenia jednego miodowo-miętowo-extra-light-cienkiego-i-krótkiego na "zaciąganie się czystą parą wodną od niechcenia", które tak w pewnym momencie spowszednieje, że ani się spostrzeżesz a uzależnisz się od nikotyny (z którą wypalając "jednego krótkiego ekskluzywnego" prawie nie masz styczności)

 

... już chyba lepiej mieć te parę drobinek pyłku w płucach (i czuć jak kolejna paczka daje po kieszeni), niż całe płuca wypełnione miksem pary wodnej z tanią, czystą nikotyną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja palę już epapierosa od 2 lat ;) powiem więcej pracuje nawet na stoisku z epapierosami od 1,5 roku :)

 

do 100zł niestety nie dostaniesz nic godnego polecenia :P

 

jeśli miało by być w miarę nie drogo i dobrze to polecam:

 

http://e-dym.pl/pl/103/kgo-1100-ii.html

 

Jeśli był byś kiedyś w Poznaniu to zapraszam do mnie na stoisko zawsze jakiś rabat dostaniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję od siebie, skoro zależy Ci na dawce nikotyny od czasu do czasu, tabakę bądź sheeshę z nastawieniem na to drugie :) Za cenę e-papierosa masz sheeshę z węgielkami i tytoniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawilem sobie taki z rok temu i... jak doszedl to przez gdzies 2-3 miesiace tylko jego uzywalem, pozniej na moze miesiac w ogole nic nie palilem, a pozniej powoli wracalem do palenia.

 

generalnie jak ma sie wystarczajaco duzo silnej woli to rzuci sie i bez tego, ale jednak e-pecik duzo tez pomaga moim zdaniem. oczywiscie trzeba tez na niego z 200 zl. wydac, zeby to mialo rece i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś numerze polskiego Scientific American przeprowadzano testy na palaczach, okazało się, ze najlepsze efekty przynosi nagłe odizolowanie od papierosa i wytrzymanie tak pierwszy tydzień-dwa. Wszystkie plastry, gumy, e-papierosy to wielki marketing, który nie pomaga nam tak jak byśmy się po reklamach spodziewali. ;)

 

Oczywiście podpierano to też dość dokładnie z medyczno-biologicznego punktu widzenia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papieros ma za duże znaczenie "kulturowe" także żaden elektroniczny patyk nie jest w stanie go zastąpić. Już wolałbym przejść się zapalić fajkę wodną jak chcę sobie puścić dymka. Na pewno jest to najzdrowsza forma palenia, ale dla mnie tylko zabawka, sam palę. Co do rzucania, sam nigdy nie próbował przy pomocy tych dodatków. Jednak z opinij znajomych najlepsze są tabletki na receptę, dzięki nim sporo osób poradziło sobie z nałogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Właściwie już się zdecydowałem na kupno modelu Ego-W. Znajomy taki przyniósł na grilla i spełnia wszystkie wymagania. Miał smak wiśni, ale trochę za mocny ten płyn był. Można kupić lżejszy.

 

Ja po prostu lubię sobie popufać. :)

 

A bez przesady, nie mam problemu z papierosami, a jak sobie pooddycham parą wodną (bo tym jest e-papieros) od czasu do czasu to nic się nie stanie. W ten sposób chcę też wyeliminować normalne fajki które od czasu do czasu (naprawdę rzadko) zdarza mi się palić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viceroye mocne - bleee :wacko::P Jedne z najgorszych fajków jakie paliłem.

 

Davidoff to z kolei jedne z lepszych jakie paliłem. Lubię je dosyć.

 

No ale koniec z analogami! Przyszedł mój pierwszy e-p :)

 

Dymi się fajnie, smakuje super, lepiej od najlepszych analogów. :D

 

400960996_069.jpg

 

tak wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności