Skocz do zawartości

Fiio e6 czy warto?


ziomal5151

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! To będzie mój pierwszy wzmacniacz więc jestem kompletnie zielony w tym temacie.Mam do wydania 150zł. mówię o e6 bo słyszałem że e5 nie gra za dobrze. Polecajcie też inne bo ja się na tym nie znam może jest coś lepszego w tym przedziale cenowym. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest E6 wykonany? Jak zabawka za pare zł z bazaru. Najtańsze kolorowe pół-przezroczyste zapalniczki to przy e6 są niczym Ferrari. E5 jest o niebo lepiej wykonany.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam używam, bardzo fajny w swojej cenie i moim zdaniem w dużej liczbie przypadków "optymalny" na ebayu za <80zł

 

Do wykonania nie ma co się moim zdaniem przyczepić oprócz schodzącej farby z przycisków. Po za tym nie rzucać nim o ścianę a przeżyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FL... Bawiłem się nówka ;) Naprawdę uważasz, ze ten plastik nie jest tandetny? I te plastikowe uchwyty... sic. E5 jest wykonany dobrze jak na cenę ale co do E6 to moje poczucie estetyki nie może się zgodzić;) Chciałem go nawet kupić jak był za 110 zl w mp3store no ale jak go zobaczyłem to mi przeszła ochota. Może się za duzo spodziewałem po fajnie zdobionym E5.

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FL... Bawiłem się nówka ;) Naprawdę uważasz, ze ten plastik nie jest tandetny? I te plastikowe uchwyty... sic. E5 jest wykonany dobrze jak na cenę ale co do E6 to moje poczucie estetyki nie może się zgodzić ;) Chciałem go nawet kupić jak był za 110 zl w mp3store no ale jak go zobaczyłem to mi przeszła ochota. Może się za duzo spodziewałem po fajnie zdobionym E5.

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

 

Efekt potęguje paskudny gloss plastiku, ale oprócz tego naprawdę nie widzę do czego się mogę przyczepić - plastiki dobrze spasowane, nie ma nic luźnego, nic ni lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniam Fiio E6 jako udany produkt. Na pewno nie jest to rozwiązanie do każdego modelu słuchawek- w wyżej wymienionych P30 zmiany są niewielkie (jednak odczuwalne). Natomiast w brainwavz hm3 różnica będzie znaczna. Oczywiście nie radzę wyrabiać sobie zdania na temat E6 po krótkim odsłuchu.

Uważam że dopiero po 3-4 dniach ciągłego używania człowiek jest w stanie wyłapać smaczki jakie dodaje wzmacniacz i pokochać/znienawidzić to na wieki :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wzmacniacza trzeba posłuchać parę dni i wtedy zdecydować czy mam się podoba czy nie. E6 wyjątkowo mało wpływa na charakter grania co jest wbrew pozorom ogromną zaletą, ale jednak trochę wpływa. Mi się podobają efekty - drugiej osobie niekoniecznie. Wszytko w audio jest zależne, ale ile można o tym mówić...

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory z tych trzech wybralibys cie? E1, E5, E6 a moze jeszcze inny wazne aby nie kosztowal wiecej niz 150zl nie zwracam uwagi na wyglad a propo :) a no i oczywiscie do tych sluchawek sennheiser hd238. czytajac powyzszez posty nie moge sie zdecydowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ktoś się orientuje gdzie go kupić tanio z wysyłką? W Polsce chyba się nie opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności