Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] koss porta pro czy warto ? jestem laikiem..


Rekomendowane odpowiedzi

witam, przygotowuje sie do zakupu dobrych sluchawek i playera gdyz denerwuja mnie moje szajskie sluchawki z lidla i ich jakosc..

czytając forum doszedlem do wniosku ze bardzo dobrym rozwiazaniem bylaby koss porta pro, wyeliminowalem natomiast sluchawki dokanalowe, o dousznych nic nie czytalem.

cena koss porta to od 70zl na allegro, czy są dobre polecenia ? czy moze jakies inne sluchawki ? jakies douszne np bo nie lubie rzucac sie w oczy z takimi nausznymi duzymi : )

druga sprawa to jakis player, czytalem ze dobrym i w miare tanim sprzetem jest Sansa Clip+, tylko troche drogie. szykuje sie takze do zmiany telefonu(150zl), czy zamiast odtwarzacza moglbym kupic jakis telefon ktory dorownalby tej Sansie w jakosci dzwieku na sluchawkach ? jesli jest taki telfon to jaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokia e6 i e7 to koszt rzędu 1k, wiec szrsciokrotnie przekracza moj budżet hehe ; )

cos tanszego do powiedzmy 200zl ?(moze nokia n91 ? slyszalem zze genialna na sluchawkach) jesli tej cenie nie ma telefonu ktory mozna porownywac z dobrym odtwarzaczem mp3 to moze jakis tani odtwarzacz mp3, jakis tanszy od sansy bo jednak jest ona dosc droga.

a co do sluchawek to te koss to tylko moja opinia, moze jakies inne ? douszne jakies warto czy nauszne lepsze ?

P.S. jak poznac ta werscje Anniversary kossy ? czy to ta wersja ? http://allegro.pl/sh...item=2022027930

 

chyba ze na allegro jakies uzywki z aukcji mozna wyrwac

Edytowane przez szymek9876
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany clip + ? Nie kupisz nic dobrego w mniejszej cenie... jeżeli to dla Ciebie za dużo jak na odtwarzacz, to przykro mi ale nic innego tańszego nie znajdziesz. A co do KPP to z clipem + nie grają jakoś super, raczej przeciętnie.

A co do linku, to nie jest ta wersja, 25Anniversary różni się na pierwszy rzut oka wieloma elementami.

Edytowane przez alienozzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Clip+ i KKK nie jest złe Szymonie9856. Alienozzie zaznacza że nie jest to coś wybitnego ale na twoje potrzeby może być wyborne.Taki dobry początek po odtwarzaczu z lidla.Będziesz zadowolony.

Co do dobrania słuchawek do samsunga, to podaj kwotę i do jakiej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwota to jakies 40-50zl, chodzi mi o nauszne gdyz uzywal ich bede w domu zeby sie zrelaksowac, poza domem oryginalne zamsunge douszne, gdyz są male ; )

jesli chodzi o muzyke to wszystkiego po troche rock, pop, rap wszystko co istnieje :)

P.S. chyba ze uwazasz ze w tej cenie lepsze beda jakies douszne, na ktorych rowniez mozna sie zrelaksowac to ok :)

mozesz podac od razu link na allegro, moga byc uzywki nawet na licytacji czy cos

Edytowane przez szymek9876
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniversary ponoć mają baaaardzo dużą tendencję do pękającego pałąka (plastik przy słuchawce pęka). A w zwykłych kabel sztywnieje...

Potwierdzam, ja mam od dłuższego czasu jedną parę ze zesztywniałym kablem i zastanawiam się czy lepiej samemu rekablować, czy zapłacić te 40 zeta na wieczystej gwarancji :-)

Co do meritum - KPP jako pierwsze słuchawki po takich z Lidla - chyba warto. Skok jakościowy będzie duży (pamiętam ja było ze mną). Chociaż może założyciel tematu ma szansę ich posłuchać w jakimś MP3Storze? Wtedy nie byłoby już wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokia e6 i e7 to koszt rzędu 1k, wiec szrsciokrotnie przekracza moj budżet hehe ; )

cos tanszego do powiedzmy 200zl ?(moze nokia n91 ? slyszalem zze genialna na sluchawkach) jesli tej cenie nie ma telefonu ktory mozna porownywac z dobrym odtwarzaczem mp3 to moze jakis tani odtwarzacz mp3, jakis tanszy od sansy bo jednak jest ona dosc droga.

a co do sluchawek to te koss to tylko moja opinia, moze jakies inne ? douszne jakies warto czy nauszne lepsze ?

P.S. jak poznac ta werscje Anniversary kossy ? czy to ta wersja ? http://allegro.pl/sh...item=2022027930

 

chyba ze na allegro jakies uzywki z aukcji mozna wyrwac

Do 200zł da radę wyrwać LG GT540 (Swift) - jest całkiem niezłym playerem i telefonem (jak na swoją cenę). Z tego co wiem to ma dość chłodne brzmienie więc ciepłe KPP powinny z nim ładnie zagrać. Z otwartych polecę też Sennheisery px100 i philipsy SHP5401 (te drugie nawet bardziej). Co do SL HD681 to bez korektora (obcięcie wysokich) się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KPP z Clip+ dadzą bryndzę, nie będzie żadnej szczegółowości a o wokalach to zapomnij.

Sam Clip + jest raczej taki sobie, gra mało szczegółowo, KPP go tylko dobiją, będzie to jak słuchanie z drugiego pokoju...

Lepiej kupić KSC75 do tego odtwarzacza (i do większości innych...).

A może Cowon E2? - niegdyś król forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności