Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Masz brandowany soft np. z T-Mobie.

Tak. Z Orange. Powyłączałem ich dodatki (zablokowałem taski), ale fakt jest faktem.

 

Wszystko jasne. Aktualny soft dostaniesz w 2015 o ile w ogóle Orangutan go wyda. Mi na świeżym popremierowym sofcie One X chodził góra dobę, więc nie dziw się, ze Tobie tak działa. 8 updatów od momentu premiery HTC diametralnie zmieniło czas działania tego smartfonu.

 

Co prawda Orange nie dało teraz update do 4.2.2, ale dotychczasowy soft był naprawdę nowy. Mam 4.1.1. Dla HOX to prawie najnowsze wydanie :-)

 

Jesteś 3 aktualizacje do tyłu. A największy przełom w zarządzaniu energią był w 4.2.0. Aha dwa wcześniejsze przed 4.2 updaty nie zmieniały wersji softu, a dot. właśnie wydajności i energii.

 

Ja nie rozumiem jak można kupić brandowany sprzęt i sądzić, że się posiada pełnowartościowy produkt. W smartfonach jak w PC 50% wydajności i zasobożernosci kryje się w sofcie.

 

I nagle zaczął jechać na baterii 400% więcej czasu? Nie tylko ja mam HOXa, wielu znajomych ma niebrandowane i żaden 2,5 dnia nie daje rady :) To nie jest mój podstawowy sprzęt. Gdy go się "uonlajni", czyli stała synchronizacja kilku skrzynek pocztowych, Twitter, Facebook, LinkedIn itp + normalne używane (czaty, www, dzwonienie, smsy), to HOX zdycha szybko. Co ciekawe, nie jest to pełen online, bo większość rzeczy synchronizuje dopiero po odblokowaniu ekranu. Podstawowym moim sprzętem jest BB, któren dla odmiany cały czas jest online i cały dzień daje radę bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOX na najnowszym sofcie trzyma zdecydowanie dłużej niż One. Nowy model ma mocniejsze bebechy, a poza tym Tegra 3 miała 5-ty rdzeń pomocniczy, który bardzo oszczędzał energię. One jest wydajniejszy, ma powera, ale też wysysa baterię - jeden dzień i 5h to dobry, średni wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC One jest bdb grajkiem, ale dla mnie budzi wątpliwość kupowanie czegoś od HTC w sytuacji gdy ta firma ma coraz gorsze wyniki sprzedaży i zapewne (zgodnie z informacjami prasowymi) będzie sprzedawana. Generalnie to powoduje, że na bank będą oszczędzać na aktualizacji swoich smartfonów albo wręcz, że takich aktualizacji w ogóle już nie będzie. Wspomnę też o tym, że dwóch moich znajomych którzy mieli HTC rozstało się definitywnie z ta firmą na skutek licznych awarii i defektów czy to sprzętowych czy softwareowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland Ty mowisz o HOX czy HTC One? Ile na baterii trzyma One? Zastanawiam się (na razie hipotetycznie) nad HTC One vs S IV.

 

Mam HTC One. Słucham w pracy po 4-6h audiobooków. Do tego kilka SMSów, jakaś rozmowa, trochę internetu i transmisji danych (WhasUp), 15-30 min gierki. Takiego używania telefon wytrzymuje od rana pierwszego dnia do wieczora dnia następnego czyli jakieś 36-40h.

 

Mogę też potwierdzić, że muzyka z HO jest bardzo dobra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi kolegom powyżej.

 

Blueme nie wydaje mi się, że będą kłopoty z aktualizacjami, a raczej napewno nie do telefonow, które już są na rynku. Wątpię tez, żeby marka zniknęła z rynku nawet po wykupieniu, chyba, że kupi ich konkurencja.

 

W sumie jedynym minusem w stosunku do S4 jest brak slotu na karty. Cena jest w zasadzie taka sama.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór pomiędzy HO a S4 dla mnie jest prosty. Ja bym wybrał HO. Zastanawiałem się nawet nad nim jako służbowym, ale przyzwyczaiłem się do BlackBerry tak mocno, że Android i brak fizycznej klawiatury są dla mnie trudnym duetem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC One jest bdb grajkiem, ale dla mnie budzi wątpliwość kupowanie czegoś od HTC w sytuacji gdy ta firma ma coraz gorsze wyniki sprzedaży i zapewne (zgodnie z informacjami prasowymi) będzie sprzedawana. Generalnie to powoduje, że na bank będą oszczędzać na aktualizacji swoich smartfonów albo wręcz, że takich aktualizacji w ogóle już nie będzie. Wspomnę też o tym, że dwóch moich znajomych którzy mieli HTC rozstało się definitywnie z ta firmą na skutek licznych awarii i defektów czy to sprzętowych czy softwareowych.

Podaj źródło, to są kompletne bzdury! Chyba pomyliłeś HTC z BlackBerry.

 

HTC One sprzedaje się świetnie. Wejdź na kurs aksji HTC na giełdzie w Hong Kongu i się przekonaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj źródło, to są kompletne bzdury! Chyba pomyliłeś HTC z BlackBerry.

 

HTC One sprzedaje się świetnie. Wejdź na kurs aksji HTC na giełdzie w Hong Kongu i się przekonaj.

 

 

Tiaa zanim zaczniesz kogoś oskarżac o bzdury może pofatyguj się żeby wklepać kilka słów do GOOGLE

Gucio prawda, że się sprzedaje świetnie, sprzedaje się coraz gorzej

http://pclab.pl/news55080.html

http://bgr.com/2013/10/02/htc-market-value/

czekam na przeprosiny...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Ty kontaktujesz w ogóle? cytujesz mi jakieś rzeczy z kwietnia 2013 r. które niby mają być ważniejsze od najnowszych danych i informacji prasowych z października tego roku? może zacytuj coś sprzed 6 lat jeszcze... :P

 

na dodatek człowiek w ogóle nie potrafi czytać wykresów:

http://quotes.wsj.com/TW/XTAI/2498/interactive-chart

akcje ciągle leca w dół od pół roku... a w ujęciu kilku letnim jest ciągły zjazd od 2011 r.

 

klapki na oczach i brak odwagi przyznania się do błędu, ale obrażać kogos oczywiście chętnie - wstydź się Rolandsinger

Edytowane przez blueme
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

A jak się ma jakość dźwięku w Nexusie 4 do topowych smartfonów jak iPhone 4S (pod względem dźwięku oczywiście). Czy jest, aż tak tragicznie, czy będę bardziej zadowolony od mojego Samsunga Galaxy Ace vel muła? Grałby z Soundmagicami P30(nausznymi)/

Edytowane przez NikTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam tak ten watek gdyz tez sie zastanawiam pomiedzy HTC One, S4 albo Sony Z1. I w sumie nie rozjasnil mi wiele - oczywiscie w aspekcie audio...

Czy ktos mial bezposrednie porownanie ktorys z powyzszych i moglby cos wiecej napisac o roznicach w brzmieniu? Bo z recenzji i lakonicznych wypowiedzi raz ten jest lepszy raz ten. Podejrzewam wiec ze kwestia gustu - stad zalezy mi na prostym, acz bezposrednim porownaniu konkretnych aspektow dzwieku - a nie wyrok "lepszy/gorszy".

Najlepiej tez w porownaniu z bardziej juz znanymi modelami jak S3, One X czy Xperia T

 

... gdyz niestety z odsluchem ich mam problem bo nie znam zadnego posiadacza w moich okolicach :/

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. 

 

A jak się ma jakość dźwięku w Nexusie 4 do topowych smartfonów jak iPhone 4S (pod względem dźwięku oczywiście). Czy jest, aż tak tragicznie, czy będę bardziej zadowolony od mojego Samsunga Galaxy Ace vel muła? Grałby z Soundmagicami P30(nausznymi)/

Jak gra z soundmagicami niestety Ci nie powiem ale moim zdaniem gra na poziomie zbliżonym do iP4 tylko z nieco inna charakterystyka. Dobrze się zgrywa z moimi słuchawkami portable (m80 i Momentum), dobrze gra z W4 a trochę słabiej z SM3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrasz płytę do jednego pliku i już masz gapless. I widać jednak jest różnica w Lumiach pod względem audio, bo na 720 w Audeo jest po prostu cisza (nie licząc szumu krwi, ale tego lepiej się nie pozbywać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności