Jump to content

Karta dźwiękowa Audiotrak MAYA U5

Recommended Posts

Nada się ten DAC do SL HD681 ? Jak widzicie ją jako źródło do kolumn stereo powiedzmy za 4tyś ? Potrzebuję jak najlepszego jakościowo basu...

Edited by SilverX
  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

AUDIOTRAK MAYA U5   MAYA U5 to nowy produkt koreańskiego producenta. Na naszym rynku szczególne uznanie zdobyły produkty takie jak Prodigy HD2 oraz Prodigy 7.1 Użytkownicy szczególnie chwal

Ostatnio pojawił się ciekawy DAC/AMP w przyzwoitej cenie. http://www.ebay.pl/itm/HA-INFO-U2-Plus-AD1852-Mini-USB-DAC-Headphone-Amp-USB-Converter-1pc-/250951127157?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3

Udało mi się je podłączyć pod głośniki geniusa 5.1   O Matko! Jak to gra !   Efekt jest jeszcze lepszy niż na słuchawkach! To chyba potwierdza, że one są głównie stworzone pod 5.1. Bas przestał

Posted Images

Dobra, słucham audiotraka z hd380pro już jakiś czas i w sumie podoba mi się to granie. Fakt nie jest już tak basowo, ale dźwięk poszczególmych instrumentów jest bardziej poukładany i szczegółowy, żadne pasmo nie wchodzi na drugie, góra nie narzuca się tak samo jak i bas co daje uniwersalność tego zestawu i pasuje do różnych gatunków muzyki co mi się podoba bo słucham praktycznie każdego gatunku :)

• Bywalec

tzn jest też kwestia doboru słuchawek bo jak dobrze dobierzesz to e10 gra naprawde nieźle, ale nie tak dobrze jak maya i nie jest tak uniwersalny.

Scena jest po prostu dobra, w maya jest wg mnie wybitna w półce cenowej <500, instrumenty lepiej odseparowane ale w e10 jest z kolei ciepłe basowe brzmienie gdzie maya ciepełka nie oferuje.

• 4 weeks later...

Wiadomo coś na temat tego czy ta karta wejdzie oficjalnie na polski rynek i żeby można ją było normalnie kupić na allegro czy w sklepie? Strasznie mnie zainteresowała ta karta ale nie mam doświadczenia w sprowadzania sprzętu z zagranicy.

Wiadomo coś na temat tego czy ta karta wejdzie oficjalnie na polski rynek i żeby można ją było normalnie kupić na allegro czy w sklepie? Strasznie mnie zainteresowała ta karta ale nie mam doświadczenia w sprowadzania sprzętu z zagranicy.

http://allegro.pl/audiotrak-maya-u5-karta-dzwiekowa-dac-i1970293190.html 300zł z wysyłką

http://www.ebay.pl/itm/AUDIOTRAK-MAYA-U5-USB-External-Sound-Card-5-1-Ch-/120811578078?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c20ee62de ok 231zł z wysyłką tylko niewiadomo czy doliczą cło i vat..

No tak ale jak na allegro zamawiam i wpłacam kase to nie za bardzo mnie obchodzi to cło bo zapłaciłem za towar tyle ile w aukcji koleś napisał. Nie ma tak wzmianek, że w przypadku naliczenia muszę dopłacić. Chyba, że się mylę to niech ktoś sprostuje ;)

Chyba tak będę musiał zrobić. Mam tylko jeden problem bo nie miałem jeszcze okazji kupować niczego na ebay. Tam jest możliwość płacenia tylko Paypalem z tego co słyszałem a ja nie mam karty kredytowej i tutaj zaczynają się schody ;/