Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki douszne do 100zł/150zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuję opinii na temat kupna słuchawek dousznych. Przez jakiś czas nie śledziłem rynku a widzę że przez ten czas trochę się pozmieniało. Widzę że wszyscy teraz pytają o dokanałowe ale mi zawsze najbardziej pasowały zwykłe pchełki (mam Spark Plug i EP-650). Niestety wszystkie pchełki jakie miałem już nie żyją.

 

Miałem takie modele: Sennheiser MX 400, Sennheiser MX 500, Vedia SRS-200. Brzmienie ich wszystkich mi się bardzo podobało. Najbardziej mi podeszły Sennheiser MX500 za zaraz po nich SRS-200 (w sumie ciężko mi stwierdzić które były lepsze). MX400 też dawały radę.

 

Moje pytanie: jakie są obecnie odpowiedniki tych modeli? Można jeszcze gdzieś dostać SRS-200? Na necie szukałem, ale bez skutku.

 

Generalnie potrzebuję 2 opcji.

- Na prezent (do 100zł).

- Dla siebie (do 150zł). Mam Cowon D2.

 

Jeszcze jakiś czas temu na prezent bym kupił MX 400/SRS-200 a dla siebie MX 500 ale już chyba nie ma takiej opcji. Co byście w takim razie polecili? Widzę że pojawiło się trochę nowych opcji jak np. Cresyn, Sound Magic, ale kompletnie nic o nich nie wiem.

 

I dodatkowe pytania:

1. Jaka jest różnica między Sennkami MX 580 a MX 581?

2. Czy Sennheiser MX 470 to odpowiednik dawnych MX 400?

3. Czy np. MX 365 to odpowiednik dawnych "gorszych) MX *50?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bym został przy MX500 skoro pasowały najbardziej - a i cena (z linka) zachęcająca. Sam takie niedawno nabyłem i muszę przyznać, że fajnie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za odpowiedzi.

Interesuje mnie tylko sprzęt nowy z gwarancją więc niestety żadne komisy nie wchodzą w grę.

 

Perul, zainteresowałeś mnie tym linkiem, ale skąd pewność że te słuchawki to nie podróbki? W aukcji nie ma słowa o gwarancji.

 

A wie ktoś może czy MX 470 grają podobnie jak dawne MX 400, a MX 580 jak dawne MX 500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Perul, zainteresowałeś mnie tym linkiem, ale skąd pewność że te słuchawki to nie podróbki? W aukcji nie ma słowa o gwarancji.

 

 

Popatrz sobie tutaj i daj spokój z taki okazjami

 

http://picasaweb.google.com/habeck.colibretto/SennheiserMX500FakeVsGenuine?feat=directlink#

Hmm, ja jedyne co z tych zdjęć wywnioskowałem to że oryginały mają znikające i pojawiające się oznaczenie "L" i "R". :P

 

Acz patrząc po fotkach ja bym stawiał że na aukcji są oryginałki. Mogli by jeszcze foto grilla dać dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acz patrząc po fotkach ja bym stawiał że na aukcji są oryginałki. Mogli by jeszcze foto grilla dać dla pewności.

 

Tylko skąd pewność że zdjęcie przedstawia to co wystawione na aukcję? Dlaczego brak innych ujęć?

Porównywałem swoje orginalne MX 500 w/g zdjęć z podanego przeze mnie linka i wychodzi że orginał jest podobny tylko do.... orginału.Widać to wyraźnie poczynając od opakowania,wtyczki,grilla,napisów,przetłoczenia na obudowie,otworów stratnych,pilota itd.

Mając słuchawki w ręku tym łatwiej to sprawdzić.Poza tym -cena.Jedne z najlepszych pchełek za kilkanaście zł? Rozumiem upływ czasu ,sprzątanie hurtowni itd ale gdzieś jest granica ,dobry produkt nie sprzedaję się za dwie paczki papierosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności