Skocz do zawartości

Nationite Nanite N2


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

ten program nie widzi niestety n2, widzi go natomiast windowsowskie zarządzenie dyskami ale nie mam możliwości formatowania pokazuje włóż dysk


jeszcze dodam że kartę sd wykrywa normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie, niestety mój nanite podczas wygrzewania słuchawek trochę ucierpiał i nie jestem w stanie dokładnie zlokalizować jaka jest tego przyczyna

jeden z kanałów gra nieco ciszej, nie jest to duża różnica, ale..jest zauważalna i bardzo drażni, dźwięk jest przesunięty z ok. godz 12:00 na 11:30-11:40(wiem, lepiej by było powiedzieć za pomocą balansu, ale myślę, że moje określenie też w miarę jasno opisuje problem)

chciałbym zapytać czy jest jakaś możliwość bezpiecznego rozebrania go bez spowodowania żadnego uszczerbku. Próbowałem coś na czuja zdziałać, ale do niczego nie doszedłem, chciałem sprawdzić, czy to nie będzie czasem problem z mini jackiem (słuchawki się wygrzewały z nanitem podłączonym pod zasilacz, więc leżał na stoliku, obawiam się, że ktoś to pociągnął i rozepchnęło gniazdo... :(

Edytowane przez Cocabanana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Odtwarzacz padł, nie uruchamia się nie wykrywa go system (tzn. słychać dźwięk że podłączono urządzenie ale nie widać go w systemie)

Mam nadzieję ze uda się go jeszcze obudzić.

Potrzebuję program do wgrywania softu i jakikolwiek soft do odtwarzacza nanite-n2.

Może ktoś podesłać na maila ewentualnie wrzucić na jakiś serwer gdzie można pobierać bez konta premium.

 

pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak system go nie widzi, to i tak softu nie wgrasz.

 

Czyli że śmietnik ? a znacie może magików którzy podjęli by się naprawy, chyba że serwis jest w Polsce? Ja nie mogłem znaleźć ...

Szkoda mi go trochę bo bardzo fajnie gra.

 

pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mój n2 dzisiaj upadł i nie uruchamia się, nie widzi go pc ALE po podpięci instaluje się sterowniki i słychać powiadomienie głosowe przez system... O co kaman?


Link do firmware c30 mnie nie ratuje, error przy wgrywaniu a konkretnie na "alloctaing table"... Czy ktoś pisałby się na zamówienie tego grajka? Może zorganizujemy zbiorówkę? Znalazłem je na Amazonie, podaję linki:

 

http://www.amazon.co.uk/Cube-C30-Silver-MP3-Player/dp/B004B5ACBC/ref=aag_m_pw_dp?ie=UTF8&m=A11IG89TAP4C0G

 

http://www.amazon.co.uk/Cube-C30-Blue-MP3-Player/dp/B004B54UWE/ref=aag_m_pw_dp?ie=UTF8&m=A11IG89TAP4C0G

 

Jestem przybity awarią swojego pupila a to jest to samo a cena bardzo niska bo sztuka ok 15 funtów i wysyłka ok 10 funtów. Ja brałbym 2 sztuki srebrne, ktoś by się jeszcze pisał? Nie mam konta na amazonie i przydałby się ktoś kto mógłby to zorganizować albo zamówiłby dla mnie jakby brał dla siebie. Jak nie wyjdzie to zarejestruję się na amazonie i po sprawie.

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności