Skocz do zawartości

Melodia Która Chodzi Dziś Za Tobą...


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

lol.... Majkel co ty słuchasz dnb ????

Nie, nie słucham dnb prawie wcale. Poza tym Pendulum to nie dnb, a ten wątek nie nazywa się "Takie są moje gusta muzyczne" tylko "Melodia Która Chodzi Dziś Za Tobą..." Wczoraj chodziło za mną Pendulum, dziś to może być cokolwiek, jeszcze nie puszczałem muzy, bo nie było mnie w domu i nie miałem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie słucham dnb prawie wcale. Poza tym Pendulum to nie dnb

 

a co ?? housy :)

Z tych dwóch gatunków to rzeczywiście bliżej do d'n'b. W ogóle to "eksperci" od techno i muzyki elektronicznej dzielą ją na tyle podgatunków, że nie jestem w stanie stwierdzić który to.

 

Typ dnia, mimo że za mną dziś nie chodzi: Seether "Tongue"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kumpela zaraziła mnie płytą Artrosis, a dokładniej kawałkiem Pośród Kwiatów i Cieni :rolleyes:

 

Różne rzeczy mówią o tej kapeli, ale ja ją lubię... Swego czasu takie kawałki jak "szmaragdowa noc" nie wychodziły mi z łba przez cały tydzień.

 

No ale ta elektroniczna perka.... :blink: Już się przyzwyczaiłem, ale na początku to odrzucało na 100 metrów. Wielu odrzuca dalej. Na Con Trust ma być już "żywa" i ma być "bardziej rock'n'rollowo, ale zobaczymy.

 

Ale EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze to taki mały of-topic ale co tam :)

 

 

A wiec od jakiegos czasu chodzi za mna hmm refren, fragment piosenki i tu sie zaczyna moj problem...

gdyz nie mam zielonego pojecia jaka to piosenka i czyja :blink:

 

Slyszałem ja z raz albo dwa, tutaj--->Piosenka <--- Jest jakis remix ale w tle slychac jej refren :)

 

Kto kolwiek widział, kto kolwiek wie, zna tytuł albo Ba lepiej, moze sie nia jakos podzielic proszony jest o kontakt ;)

 

P.S. Jesli chodzi o filmik sam w sobie to wpadlem na niego przez przypadek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci dobry człowieku niech Ci KHRoN w mp-trójkach wynagrodzi :ph34r:

 

Ale to jeszce nie to :P

To jest remix czy jakby to nazwac, piosenki ktora spiewał Ray Charles Robinson

tylko teraz potrzebny mi jest tytuł. :P

 

Z gory dzieki i soorki za taki off-topic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaliber 44 "Rap to nie zabawa już"

 

Najbardziej mnie rozwala "poligamiczny dzwonek" :D

 

A to nie przypadkiem Abradab na swojej solowej wykonuje? :P

Nie jestem aż tak dobrze zorientowany. W tej kompilacji jest 6 kawałków, Joka i Abradab się też ujawniali, ale nie pamiętam czy w tym utworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności