Skocz do zawartości

Trauma


Trauma

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa komentarze się należą. 

 

1. Całkiem zapomniałem o wymianie HM5 + dopłata za Beyery T1. Jakiś czas temu miała miejsce. 

 

2. Oddałem NightOwle w zamian za Ultrasone PRO 2500 + $$$. To już kilka dni temu :P

 

I co? No i jak zwykle, czyli wszystko w porządku. Ode mnie w ogóle duży plus dla Traumy, bo po prostu fajnie się z nim handluje. Widać, że to entuzjasta, zapalony wielbiciel słuchawek i sprzętów audio wszelakich. A takich chyba coraz mniej na forum (albo to taki sezon ogórkowy, w końcu wakacje). Ciekawy nowych brzmień. 

 

W związku z powyższym i pogadać o audio zawsze miło :)

 

O to chodzi. 

 

Polecam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przejąłem NightOwle. Zostały wysłane jeszcze zanim zaksięgował się przelew do kolegi, przyszły na następny dzień pancernie zapakowane, tak, że nie bałbym się ich powierzyć do transportu pracownikowi Poczty Polskiej w okresie wypowiedzenia ? Jestem bardzo zadowolony z przebiegu transakcji, z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam, jednocześnie życząc, żeby szanowna małżonka zmieniła zdanie co do ilości posiadanego sprzętu ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolejna bardzo udana transakcja :D Kupiłem od Trauma Schiitstack - sprzęt świetny, a wysyłka to jakiś kosmos. Zapytałem (w czwartek po południu) czy jest mi w stanie wysłać tak żeby paczka doszła na sobotę i pomimo poważnych problemów osobistych powodujących konieczność wysłania paczki dopiero w piątek a i tak jakimś cudem zdążyło dojść na czas :D

Wariat - polecam :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem pandorki VI, bardzo dobry kontakt, dokładny opis sprzętu. Szybko się dogadaliśmy i następnego dnia rano słuchawy miałem u siebie. Jak koledzy wyżej, mogę potwierdzić, że pancernie zapakowane.

Pozostaje mi serdecznie polecić i życzyć Koledze aby dharmy okazały się end-game'em ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem wzmacniacz forum608 V - kontakt rewelacja, dużo informacji, pomocy , spostrzeżeń, transakcja przebiegła bezproblemowo, a paczka zaskoczyła na duzy plus, jak juz wyzej wspomniano, zapakowano pancerni i estetycznie.

Dziękuję koledze Trauma za miłą i serdeczną transakcję, może kiedyś znowu będzie nam dane popisać, pozdrawiam 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem Sony XBA H3. Polecam wszystkim forumowicza. Błyskawiczna realizacja i świetny kontakt. Dzięki za okazyjną sprzedaż! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności