Skocz do zawartości

Colorfly C4


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm... iMod jest DIY ale u Forzy. :) W RWA jest jako produkt do kupienia. Fakt zależy od wzmacniacza... ale C4 też zależy od elementu toru, czyli słuchawek. Fakt jako samodzielny grajek jest pod pewnymi względami bezkonkurencyjny, głownie sonicznymi. Pewny nie jestem bo nie słuchałem. Ale pewny za to jestem że jest beznadziejny pod kilkoma innymi, które w moich oczach dyskwalifikują go jako sprzęt mobilny i coś co bym chciał używać w ogóle. I nie chodzi mi o cenę bo ta akurat nie zabija licząc w kategoriach bezwzględnych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... C4 jest sprzętem dla ludzi, którzy np. nie mają miejsca w domu na sprzęt audio. Taki home player, pomyślał ktoś o tym? Nosiliście playery cd jako portable? nosiliście, a teraz się czepiacie c4, który bagatela jest mniejszy niż playerek cd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też jeździliśmy zaprzęgami i co? ;)

niektorzy uzywaja nausznych jako portable, co dla mnie jest nie do przejscia. Bardziej niz uzywanie przenosnego wzmaka. A to prawie jak C4, wielkością. W tej kwestii ja nie widze problemu.

 

Kazdy ma inne priorytety, widzialem jakies zdjecie goscia z k1000 na dworze, trzymając w rękach cały "napęd". Dla wiekszosci to dziwactwo, ale dla niego... może nie. Ma do tego prawo ponoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny nie jestem bo nie słuchałem.

 

A co do testu to tego słuchawkowego nie czytałem

 

Nie słuchałem, nie czytałem...to może przeczytaj i posłuchaj? Ja przeczytałem oba testy, niestety nawet nie raz z musu i obowiązku.

 

Mam do C4 podpięte swoje DT990 600ohm i sprzet daje rade, zaledwie lekko odstaje od DT990 z dużym wzmakiem. Dla mnie to mistrzostwo. Ja widzę sens w istnieniu takiego urządzenia. Na świecie jest nie tylko zapotrzebowanie na ipody i clipy plus. Znam osoby które kupiły C4 z ciekawości, ale znam tez takie, które podróżują, a bez swojej ulubionej muzyki jest im źle. Sprzęty pokroju ipod czy J3 sa dobre w swojej klasie, ale C4 nie ma konkurencji jest najlepszy muzycznie. Słuchając w samolocie C4 ze swoimi HD650 np koncertu fortepianowego wiem za co zapłaciłem - to nie moje słowa, klienta.

 

Teraz odnosnie testu, czy dobralibyście do testu róznych słuchawek kilka otwartych nauszników, zamknietych i jedna sztuke pchełek? Test sprzetu 3 takimi samymi słuchawkami jest ok, ale C4 wymaga wysokooktanowego paliwa. Na wszystkich targach i pokazach prezentowany jest z takimi słuchawkami jak HD800,650,600 bo po to jest zrobiony. To że źle z czyms grał niestety świadczy tylko o słabości tych drugich. Uwypuklił po prostu wady Epek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie że nie. Wczoraj też miałem klienta który się przymierzał do C4, 602, S100 i J3. Przyszedł z IE8. Kupił sprzęt do podróży. Wybrał S100, widocznie prawdą jest, że te Sennki bardzo dobrze grają z Iriverkami. Nie kupił C4 dla tego że IE8 nie ukazały jego potencjału. Podpiąłem mu K272 HD, do niego, to przeraził się ogromem sceny i detalicznością. Po gwiazdce obowiązkowo przyjedzie sprawdzić go z HD650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo jak się bardziej wkurzę to może się stać.

Kurde, podpinam go dzisiaj u kumpla w domu pod jego sprzęt grający i jest super. Słuchamy sobie i chcę zmienić kawałek, patrzę a tu gdzie jest pasek długości utworu mam kreskę na wysokość połowy wyświetlacza i wygląda to tak jakby pękł w tym miejscu czy coś a ani razu mi nie upadł i nic z tych rzeczy.

 

Normalnie jest cieniutka kreska i nic w tym miejscu nie wyświetla. Jakby powiedział mój kolega **** **** ch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał to nie halo, z tego co wiem niedługo maja zmienic dostawce ekranów. Znam 3 osoby z C4 z róznym stażem, ja jednego miałem 3 miesiące, teraz mam drugie, ale krótko i nic się nie działo. Kurcze mam nadzieje,że to odosobniony przypadek.

 

A co nie jest chińszczyzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze cie made in usa - cała partia nuforce wrócila do producenta. Mercedes roczny a juz dwa razy był w serwisie. Nie ma reguły, choc oczywiscie masz psychiczne poczucie lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do tego co napisał Wojtek.

 

Drogi Wojtku, jeśli tylko będę miał okazję to chętnie posłucham aby wyrobić sobie zdanie również o brzmieniu C4. Jak zauważyłeś nie krytykowałem nigdzie brzmienia a tylko inne widoczne gołym okiem właściwości tego produktu. Co do testu słuchawek nie zamierzam go czytać bo nie czuję takiej potrzeby, tym bardziej że to nie ja poruszyłem ten temat.

 

Nadal uważam że test był ciekawy i zasadność umieszczenia tam C4 popieram całkowicie. Dlaczego? Ponieważ to też jest odtwarzacz mobilny podobnie jak reszta testowanych urządzeń. To że jest lepszy i kierowany do innego klienta nie uprawnia do kategoryzowania go jako coś innego niż np. Sony czy iRiver.

Jednocześnie chciałbym zauważyć że recenzja dla C4 była bardzo pochlebna i używając niepochlebnych epitetów co do PClab wygląda jakbyście się z tym nie zgadzali. ;) To że na targach pokazywany jest ze słuchawkami z górnej półki jest całkiem normalne bo taki jest target producenta... ale test porównawczy na takich słuchawkach byłby nie do zrealizowania. A to byłoby krzywdzące dla C4. Bo przecież jak pokazać że jest lepszy bez porównania? ;)

 

Historyjkę o gościu w HD650 w samolocie pozwolę sobie potraktować jako element urban legends :) Chyba że pokiwasz z uznaniem jak napiszę że mój dobry kolega podróżuje TGV mając zawsze podpięte swoje HE90 do iModa i żelowy akumulator. Tak lubi bo mu Anouk ładnie brzmi ;)

 

Pozdrawiam i życzę trochę dystansu do swojej misji sprzedawcy,

Kadargo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie misja sprzedawcy bo nic z tego nie mam. To ze dobrze wypowiadam sie o C4 - oczarował mnie. Sam pierwsza sztuke sprowadziłem z niemiec i udostepniałem do testów nie ze wzgledów handlowych a raczej z checi pokazania ze jest jeszcze cos innego niz popiskiwanie playerków. Tygodniami namawiałem firme do wprowadzenia go do sprzedazy. Wreszcie sie udało i wszyscy moga poczuc to co ja. Nie mam z tego złotówki, mam radoche. To samo czuje jak 15/16 latek trafia do mnie do sklepu i ja mu pokazuje inny swiat, jazz, stary rock albo ucze ich słuchać muzyki. Nie tylko up down górka bas. Sprowadzam wiele rzeczy na własna rękę i za własna kase, za swoje kupilem sprzet na sklep cd,kolumny,wzmak i lampiak słuchawkowy. Napisz do mnie na PM podam ci ile zarabiam tu - wtedy zmienisz zdanie ze robie to dla kasy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debila ze mnie robisz? Proszę cie...co robi sprzedawca(misja sprzedawcy) za wszelka cene próbuje sprzedac towar, dlaczego dla kasy premii itp.

 

Marcin kupowałes u nas? To normalna procedura jak z kazdym innym sprzetem. jesli sprowadzałes sobie niestety kontaktuj sie z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności