Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie Xears


ichris

Rekomendowane odpowiedzi

Grają :)

Kabel mi się podoba, fajna plecionka :) Oczywiście z Samsungiem działają tylko wtedy kiedy przycisk on jest wciśnięty :/

No ale przedłużka załatwia sprawę.

Nie chcę opisywać dźwięku bo raz, że nie umiem, a drugi raz, że nie mam za bardzo porównania. Tylko do samsungowych dokanałowych oraz do Xears PB120. Wydaje mi się, że jest całkiem nieźle.

Niezły bas i na mojej Omni II dosyć szybki. Potrafi też bardzo nisko zejść.

Niestety te same tipsy co do tej pory. Ogólnie jestem zadowolony. Myślę, że w myśl słuchania będę zadowolony coraz bardziej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdą i ktoś mi podeśle TD-III/II to mogę napisać reckę ;)

 

BTW pieniądze od wszystkich doszły w poniedziałek, same słuchawki zamówiłem już w piątek. Dostałem w sobotę potwierdzenie zamówienie i informację, że wyślą w ciągu 2 - 3 dni roboczych. Nic więcej póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na reckę nie dysponuję czasem ale będę miał jedne i drugie, to napiszę parę zdań. Słuchawki są tego warte :)

 

Spoko, w sumie to nawet wolę parę porównawczych zdań, bo recek i tak mi się nie chce czytać nigdy, lepsze jest dla mnie bezpośrednie porównanie, które myślę nie tylko mnie by zadowoliło, bo sporo osób kupiło TD-III, to z samej ciekawości warto poczytać o Nature :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mikrofon z przyciskiem on/off.

Generalnie wcale on nie przeszkadza. Podczas słuchania znajduje się trochę poniżej twarzy z boku. Same słuchawki mają dłuższy prawy przewód, czyli otacza kark podczas słuchania. No i można je też nosić zawinięte za ucho, czyli do góry nogami. Przynajmniej mi jest tak wygodnie.

Reasumując pilot nie przeszkadza w ogóle. Jedyny minus to brak współpracy z telefonami samsunga.

Czy istnieje taka przelotka iphone-samsung? w taki sposób, aby ten mikrofon mógł działać? Bo wymieniać wtyczki mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest bardzo fajnie. Tych którzy zamówili mogę uspokoić - nic nie popsuli od czasu TD-III :) Być może jest nawet jeszcze troszkę lepiej. Ogólnie niesamowita jakość dźwięku jak za te pieniądze. Więcej szczegółów później.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji wg Thomasa:

 

Xtreme XT2 Pro nie są szczególnie lepsze dźwiękowo od Nature N3i. Mają te same głośniki. Mimo dużo wyższej ceny można je również zamówić w promocyjnej cenie 25+8.

Różnice to, oprócz braku pilota: oplot na kablu, biflange i pianki w wyposażeniu.

Za tydzień sweterkowy kabel będą mieć też TDIII. Być może taki mają doraźny sposób na zwiększenie ich trwałości :)

 

Czyli opcja dla właścicieli telefonów Samsung i Nokia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna seria TD-III miała część wadliwych egzemplarzy i z moich info problemem nie był kabel. W każdym razie wszyscy dostali nowe słuchawki i od tamtego czasu nie miałem żadnego sygnału żeby coś było nie tak. Różnice dźwiękowe między Nature a TD-III są niewielkie. Największa polega na kablu: zamiast Y stosowanego w TD-III mamy dłuży od jednej słuchawki tak że przechodzi za szyją.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki przyszły dzisiaj, jutro rano rozsyłam.

 

Pierwsze wrażenie: na prawdę mają wygar na dole pasma. Balans jest wyraźnie przesunięty, gitary basowe mruczą prawie na pierwszym planie. Wydźwięk uderzeń centrali na początku 'War Ensemble' Slayera brzmi bajecznie ;)

Kabelek bardzo fajny, mikrofon rzeczywiście nie przeszkadza w niczym. Pierwsze słuchawki z kablem L, które mi dobrze leżą. Tylko obudowa słuchawki jest nieco spora, wystaje z ucha dość wyraźnie, za to jej estetyka nie pozostawia niczego do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż pograją trochę :) Z każdą godziną wygrzewania coraz bardziej zbliżają się klasą do K 370. Dźwiękowo mają innych charakter (grają w stylu TD-III) ale jakość prezentuje się jakby były z podobnej lub nawet tej samej półki cenowej co AKG. K 370 są bardziej zbalansowane, czasem brakuję mięska, natomiast Xearsy czy to Nature czy TD-III jak trzeba to potrafią solidnie pier***ąć :P

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opinia z head-fi, że są ciut jaśniejsze od TD-III jest prawdziwa? Próbowaliście je parować z jakimś cieplejszym plejerem?

 

P.S Jeśli XT2 PRO tez można było dostać w tak atrakcyjnej cenie to wstępnie zgłaszam chęć zakupu :). Jestem z Łodzi (nie mogę już updatować profilu )

Edytowane przez AiVaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Jeśli XT2 PRO tez można było dostać w tak atrakcyjnej cenie to wstępnie zgłaszam chęć zakupu :). Jestem z Łodzi (nie mogę już updatować profilu )

Tak - XT2 Pro też są w promocji i kosztują 25 euro (do tego 8 euro koszt wysyłki). Zresztą ktoś o tym pisał na poprzedniej stronie. Jakby się wiara ruszyła to ja też wstępnie byłbym chętny.

 

 

P.S. Rozmawiałem wczoraj z Thomasem, który stwierdził że ta promocja ma trwać do końca roku... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uła, przeraziły mnie te 43 strony tematu... Mam tylko takie pytanie, jakie jest wasze zdanie na temat Kossów Spark Plug vs. tych X-Ears? Aktualnie właśnie z nich korzystam, jednak nie wykluczam zakupu czegoś lepszego. Jeśli istnieje też możliwość ogarnięcia historii tych 43 stron w kilku zdaniach, oraz przytoczenia aktualnego stanu tematu, byłbym wdzięczny :D

EDIT: Uff, przekopałem się przez wszystkie strony :)<br>

Edytowane przez dark_skeleton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności