Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie Xears


ichris

Rekomendowane odpowiedzi

Są cieplejsze to na pewno :) Poza tym mają ugładzone brzmienie w porównaniu z AKG. Grają bardziej funowo przez nie nudzą się :D Mają olbrzymią zaletę zgrywania się z większością grajków i telefonów(!). Wyjątkiem są grajki wybitnie neutralne jak np N2. Ogólnie kosztują praktycznie połowę ceny co AKG a wyciągają około 80% z tego co potrafią K 370. Naprawdę niezły value. Czy do rocka i metalu... akurat tu lepsze będą AKG. W spokojniejszej muzyce np jazzie oraz popie to jest praktycznie ten sam poziom soniczny.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak grają te Xears TD-III V2 w porównaniu z akg k370? nadają się do rocka/metalu?

 

Widzę, że kolega posiada T10 :). Posiadam T10 + Xearsy TD III v2 i brzmi to rewelacyjnie! Praktycznie każdy typ muzyki! Potrafią grać bardzo szczegółowo! Choć na początku brakowało mi góry to po ponad 150h się ukazała :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... na hf-ie ludzie piszą, że obecne Xearsy mają lepszy value od IE8 :D W tej cenie te słuchawki miażdżą konkurencję, mogłyby spokojnie kosztować ze 60 euro i cena byłaby adekwatna do jakości.

 

Liczę na kolejny upgrade pod względem budowy - ma się pojawić m.in. model w sprawdzonej i uznanej obudowie Brainwavz M2. Jeśli cena się nie zmieni to dźwiękowo spodziewam się zmian raczej kosmetycznych - oby na plus tak jak zawsze do tej pory.

 

Co do high-endowego modelu to chciałbym bardzo żeby w ofercie Xears się taki pojawił :rolleyes: nawet za 100 euro ale żeby był lepszy dla Radiusów i Vsonic GR07 razem wziętych :D

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Na razie większość ich słuchawek prezentuje bardzo podobny poziom jakościowy brzmienia.

Rozmawiałem dziś na czacie z właścicielem; twierdzi że prawie wszystkie modele są na tym samym driverze, różnią się tylko wykonaniem, co oczywiście ma wpływ na dźwięk, lecz nie na bardzo znaczące różnice brzmień. Niewątpliwie zgadza się to z Twoim spotrzeżeniem.

Pozdrawiam,

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś to ja się piszę na xearsy :) Tylko nie będę śledził ciągle tego tematu bo czasu za bardzo nie mam. Jak będzie czas zamówień i będzie wiadomo jakie nowe modele i za ile to się piszę. Jak możecie to napiszcie mi na PW wtedy wiadomość, oki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już są nowe wypasione Xearsy za 120Euro, promocja obowiązuje gadałem z Thomasem na czacie i mówił że są najlepsze na świecie hehe :) no to trza zamawiać!

Można gdzieś poczytać coś więcej o tym modelu? i jaka by była cena na promocji?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności