Skocz do zawartości

PS3 / XboX360


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, a zainstalowanego masz na x-360 gre na dysku? Bo jak nie to po prostu masz texturki w low, aby miec high trzeba zainstalować. PS3 jak zwykle wyglada gorzej bo to super sprzet tylko nie potrafia go programować - nie wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam głupie pytanie: a jak to wygląda na x360?

W zeszłym tygodniu kolejna aktualizacja PS3 - kocham to, mam godzinkę na szybką partyjkę, a tu zonk 50min aktualizacja :) i tak jest za każdym razem. kolejny plus na PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 miał opcje instalacji tekstur HD na dysku konsoli, znacznie to zmienia wygląd samej gry. Znacznie przebija to co jest na PS3, liczyłem na to ze przy Skyrim zrobią podobnie.

Zostaje tylko opcja zakupu gry na PC, musze sprawdzic wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem trochę na xboxie i niby wygląda fajnie ale pare metrów dalej taka bieda że odniechciewa mi się grać. Mizerne tekstury i wszystko się dorysowywuje 3 metry przed graczem. Na pc nie ma nic takiego. Najwyższa pora już na kolejną generację, która swoją drogą powinna pojawić się już rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam xboxa 3 lata lecz wkońcu wybrałem playstation. Aby grać na playstation network nie trzeba płacić, jest dużo lepszych gier niedostępnych dla xboxa, lepsza grafika. Tylko kontroler jest niewygodny dla moich dużych rąk.

Znawca tematu jak widzę...

Płacisz ale wiesz za co, nie znam osoby która mając x360 i ps3 nie narzekała by na siec w ps3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtus kup Dreamcasta to moja ostatnia arcadowa konsola :) Tam byly gierki ktore ssaly tak jak na amidze potem sie skonczylo. Osobiscie w domku mam xkloca i wii i nie wiem co fajniejsze. W trasie cioram na lapku nic innego nie zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam xboxa 3 lata lecz wkońcu wybrałem playstation. Aby grać na playstation network nie trzeba płacić, jest dużo lepszych gier niedostępnych dla xboxa, lepsza grafika. Tylko kontroler jest niewygodny dla moich dużych rąk.

Znawca tematu jak widzę...

Płacisz ale wiesz za co, nie znam osoby która mając x360 i ps3 nie narzekała by na siec w ps3.

 

Ja nie narzekam, a wręcz sobie chwalę PSN a mam to i to :) Już nawet nie opłacam golda bo gram po sieci na ps3. Dla mnie plusem jest to że prawie nikt nie ma headsetu przynajmniej nie słysze faków sfrustrowanych 13 latków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje zdanie jest takie pc do grania tak ale wtedy kiedy nie ma pod reka jakiejs konsoli nie ma to jak piweczko przed ekranem minimum 40" i do tego necik i daje rade :) Jak gra jest fajna miodna itd to grafa schodzi na drugi plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 jak dla mnie ;) mam od 2 lat + kinect i zabawa max :D

A posty na komis się klepią...

 

Wyraziłem swoje zdanie i nie wiem w czym masz problem...

 

Dla mnie xbox wygrywa z ps3... Mimo że trzeba płacić za xbox live, ale frajda z gry bf3 online to naprawdę fajna zabawa, fifa online.

 

A najlepiej to jak kolega wyżej napisał... Piwko i do tego turniej z znajomymi...

 

Allbo tak jak pisałem na impreze odpalić kinecta... Zabawa nie mała :D przewracają się, wyginają tańczą i najlepsze gry na 2 to wtedy jest rywalizacja z osobą

 

 

Pozostaję nam czekac na kinect 2, podobno wyjdzie na święta (za rok) i nową generacje konsol, bo już powoli zaczynają za bardzo odstawać od kompa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności