Skocz do zawartości

PS3 / XboX360


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

eh, dorwę pada od ps3 i sam Ci zrobię zdjęcie. Bo akurat to zdjecie nawet odwrócone w jaki kolwiek sposób nie pokazuje tego (walnij sobie nawet siatkę) wychodi ze zdjecia zupełnie co innego).

 

wracając jednak do dyskusji, praktycznie ze wszystkim zgadzam się z mathu, prócz tych baterii i aku w padzie. Pad od ps3 ma kiepski aku niestety- mam dwa salony z grami, zaznajomione. Tam codizennie się gra z 8 h minimum, pad od chlebaka niestety trzyma już około 3h grania z wibracjami;/ drugi podobnie, bo 4h. Mnie akurat patent z bateriami się podoba, wymieniam gram dalej. (zresztą mathu masz lustro- pewnie, masz lampę błyskową, masz aku) Czasami jak zabieram konsole do znajomego to gramy tak 2-3 metry od telewizora w pare osób, musiałbym kupić 4 kable 3 metrowe usb, niby nie wiele itp- ale jadnak wygoda maleje na kablu. Tak to ps3 jest bardzo fajnym urządzeniem, doczytywanie z płyty mi nie przeszkadzało tak naprawdę jak miałem na dłuższy czas. Na pewno sobie sprawię ps3 kiedyś, tylko będę musiał się przyzwyczaić do wielu rzeczy, w tym pada.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oba pady są fajne, no może jednak ten od X360 ciut wygodniejszy. Spusty w PS3 są faktycznie lipne, też jeśli chodzi o wytrzymałość - jeden już mi strzelił i chodzi lekko, pomimo dobrego traktowania. Za to krzyżak w X360 to poroniony pomysł, zastanawiam się, jak ludzie w Tekkena grają. Nawet przyciski fajniej się naciska na padzie od PS3.

 

 

Jeśli chodzi o Gran Turismo, to ja jestem niestety rozczarowany najnowszą częścią. Nawet nie chodzi o sam model jazdy, bo ciężko mi się odnieść do rzeczywistości, rajdowcem żadnym nie jestem, jeżdżę bardzo rzadko. Wydaje mi się, że jest ok, czy lepiej od Forzy? Tego nie powiem, ostatnio grałem trochę w pełną 3, potem w demko 4. Ja tam odczuwam przyjemność jeśli o to chodzi, żadne Coliny czy Shifty się imo nie mogą tutaj równać z grą Polyphony. Być może jakbym pograł dłużej w Forzę, to zmieniłbym zdanie - nie wiem.

 

 

Chodzi mi o to, że gra powstawała bardzo długo (5-6 lat), w ciągu tego czasu Turn 10 zrobiło dwie Forzy. Oczywiście GT nie spełniło oczekiwań, jest po prostu grą niedopracowaną pod wieloma względami, choć teraz sprawa wygląda nieco lepiej, po premierze to wszystko wyglądało tak, jakby wypuszczono zwykłą betę. Ja nie wiem, na co stawiali Japończycy przy produkcji, wydaje mi się, że wszystko skupiało się wokół tych całych Premium Cars, które fakt faktem wyglądają bardzo fajnie, ale to raczej na przybliżeniach/powtórkach/menusach (tutaj mamy całe Photo mode i różne lokacje, gdzie też możemy sobie nasze furki pooglądać), bo podczas wyścigu to jakiegoś wielkiego znaczenia nie ma. Co do tras, to racja - Nurburgring, Circuit de La Sarthe, trasa w Alpach itd. wyglądają fajnie, a reszta tras z poprzednich części, to padaka (chociażby drzewa nad tunelem w Deep Forest, i to ma być era PS3/X360?) Graficznie miał być szał, wyszedł przeciętniak. Jednak nie to mnie boli najbardziej, a raczej fakt, że content GT5 jest zwyczajnie mniejszy niż GT4 czy też GT2. Wyścigów mniej, tras mniej (a chętnie bym sobie pojeździł np. po Tahiti Road, Seattle Circuit itp.), rajdy? Gdzie są rajdy? Bo nie mówicie chyba o tych kilku zadaniach specjalnych, prowadzonych głównie na jakichś randomowych trasach z kreatora (kolejna padaka). Co do samych Premiumów - super, 8 wersji Nissana Skyline, czy też - uwaga - odpicowany Volkswagen Kubelwagen! A takim Veyronem nie można pojeździć z widoku z kokpitu (nie mówię o tych śmiechu wartych prowizorkach dodanych w jakimś patchu). Cóż, ogółem jestem strasznie zawiedziony GT5, bo gra moim zdaniem jest dalej niedopracowana i straciła jakby na duchu poprzednich części. Kaz mógłby się wziąć do roboty, bo jak następna część ma być GT5 HD, to ja serdecznie dziękuję i wracam grać w GT2 na PSX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wipeout = must have na ps3

Nie wiem jak można mieć playstacje i nie posiadać tej gry.

 

Do tej pory gram w Rollcage na kompach i Blur na Xie.

Chce Dreamcasta i Star Wars Pod Racer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i dorzucam coś od siebie. Choć sam posiadam ps3 to muszę obiektywnie przyznać, że gry na xboxa wyglądają zwyczajnie ładniej, chodzą płynniej a tekstury wczytują się od razu a nie - o zgrozo - po 5 sekundach od włączenia levelu. Wszystko to jest spowodowane uparciem się Sony na procesor core, a co za tym idzie utrudnienia dla developerów. W prawie każdym porównaniu releasów tytułu na PS3/X360 wygrywa klocek. Wystarczy jednak odpalić jakiegoś exclusiva na ps3 żeby przekonać się, że gry na plejstacji jednak mogą wyglądać ładnie, np. taki uncharted czy killzone(którykolwiek). W każdym razie konsole obecnej generacji są już dość zacofane w porównaniu do pc.

 

Co do odświeżania sobie starych dobrych tytułów to byłbym wstrzemięźliwy. Ostatnio przypomniałem sobie Metal Gear Solid i znów się zakochałem, ale często takie powroty mogą rozczarować(chociażby z powodu przyzwyczajeń do obecnych tytułów, ich intuicyjnej mechaniki i w pewnym stopniu do oprawy).

 

Polecacie Red Dead Redemption? Bo do tej pory się nie skusiłem a podobno warto. Ba, mówią nawet, że o wiele lepsze od GTA IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pod koniec roku w sklepach pojawią się konsole nowej generacji a już wkrótce odbędą się targi E3 (11-13 czerwca) na których dowiemy się co nieco w tym temacie.

 

Czego możemy się spodziewać:

 

MICROSOFT:

- Crackdown 3

- nowa gra od Lionhead

- nowe IP od Black Tusk

- Quantum Break

- FM5

- coś z Halo

- reanimacja jakiejś starej marki od RARE

- Ryse

 

SONY:

- nowa gra od Naughty Dog

- nowe IP od Guerilla Games

- nowe IP od Sony Santa Monica

- nowe IP od Ready at Dawn

- Infamous: SS, Killzone: SF, Drive Club, Knack

- Final Fantasy Versus XIII/XV

- nowa gra od Media Molecule

 

EA:

- Battlefield 4

- Dragon Age III

- coś nowego od Visceral Games

- nowa gra od DICE

- gra od Respawn

- Need for Speed: Rivals

 

 

Ubisoft:

- Watch Dogs

- AC IV

- nowe IP + nowa gra ze znanej serii

- Beyond Good & Evil 2

Square Enix:

- Thief

- Hitman 6

- nowa gra od Crystal Dynamics

 

Bethesda:

- Wolfenstein: The New Order

- The Evil Within

- Fallout 4

Edytowane przez JuLeX44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trochę odświeżę, najnowszy gameplay z bloodborne i już się jaram :)

http://www.ppe.pl/news-31062-kolejny_gameplay_z_bloodborne___tym_razem_bez_piskow_i_krzykow.html

 

https://www.youtube.com/watch?v=o5Y_JqDa-ks#t=68

 

Dla tej gry kupię Ps4 chociaż chodzi mi po głowie też Xbox One bo obecnie jak gram w gran turismo na ps3 to wątpie aby ta seria kiedykolwiek dorównała forzie.

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo :) Forza!

Teraz dobry czas na kupno PS3/XBOX360 pojawiły sie nowe pudła więc ceny poszły w dół. Chyba dokupię do Sonki kolegę :) aby uzupełnić zaległości growe u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, mocną stroną ps3 jest duża ilość mocnych exclusive (nie wiem czy dobrze napisałem) takich gier jak: Deamons souls, The last of us, Uncharted, God of war nie trzeba nikomu przedstawiać. Warto też rozważyć przeróbkę konsoli, dzięki której można wydłużyć życie ps3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiając ps3 zyskujesz możliwość instalacji Homebrew, ba nawet możesz je sam tworzyć. I dzięki temu możesz sobie wgrać np Fan controll i zwiększyć prędkośc wentylatora na np 35%. Domyślnie konsola chodzi na najniższym biegu aby nie hałasowała przez co temp podczas grania dochodziły mi do 80*C a teraz nie przekraczają 62*C więc jakby nie patrzeć podziała dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy prowadziłem sklep z konsolami i grami do nich, miałem okazję pograć zarówno na X360, jak i PS3 i powiem Wam szczerze, że.. w obecnych czasach warto poszukać okazji i kupić obie ;)

Chyba sam się zacznę czaić, bo chciałbym znów pograć w moje ulubione:

 

X360: Forza, Halo, Fable, Left 4 Dead, Too Human, Gears of War, Condemned, Lost Odyssey
PS3: Gran Turismo, Metal Gear Solid, Heavy Rain, Little Big Planet, Beyond: Two Souls, Uncharted, Killzone, God of War

 

i masę innych tytułów, dostępnych na obie platformy (z użyciem X360, bo ten pad jest O WIEEELE wygodniejszy niż Dual Shock)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że macałem Dualshocka 4 w Media markt i jestem pozytywnie nastawiony więc mysle, że już nikt nie powinien narzekać na pada od Playstation. Mgs, uncharted i przede wszystkim God of war to są mega produkcje naprawdę warto dla nich kupić ps3, grałeś w The last of us i Heavy rain? to też dwa dobre tytuły. Dla xboxa zazdroszczę forzy :)

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ds4 jest znacznie lepszy niz ds3. Porzadne triggery i znacznie lepsze analogi. To co mnie wkurza to maly przycisk options ktory robi teraz to samo co start i czesto w niego nie trafiam i naciskam panel dotykowy. Beznadziejny jest tez czas pracy na baterii. Na mega duzy plus za to mozliwosc podlaczenia kazdych sluchawek do niego zamiast telewizora. O dziwo calkiem glosno jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności