Skocz do zawartości

U10 T10 T20 T30 N12 Mtp-->ums Teraz To Juz Chyba Prawda


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

od przedwczoraj jestem posiadaczem t10 1gb z radiem z już w sklepie zainstalowanym firmwarem ums 1.70

 

dopiero dzisiaj chciałem zapełnić go całego i tutaj wyniknął problem....

 

otóż... w pewnym momencie zgłosił się bład systemowy "nie można skopiować xxx.mp3: NIE można utworzyć katalogu lub pliku."

 

doszedłem do tego ze dzieje się to gdy na odtwarzaczu zajęte jest 599-600 MB.... i nie da się już więcej dograć.

Ściagnałem ze strony irivera IRiverFirmwareUpdater, a następnie wybrałem opcję zeby program zrobił recovery. Po zakonczeniu procesu, załadowaniu od nowa odtwarzacza, przywróciłem jeszce fabryczne ustawienia i szczesliwy ponownie spróbowałem wgrać muzyke i porażka.... dochodzi do 600 i nie idzie dalej ;/

 

nie wiem co robic, czy ktoś miał moze podobny problem czy słyszał o czymś takim?... czy bawic sie w zamianę na mtp czy spróbować wgrać starszy soft czy co?

 

z góry dzięki za help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to coś przeoczyłem... ale jednak dalej nie wiem, dlaczego robiłeś UMS z czegoś co w europie standardowo jest UMSem :) W sklpie prawdopodobnie CI tylko uaktualnili firmware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Prześledziłem już (chyba) całe forum w celu rozwiązania mojego problemu. Kupiłem niedawno T30 512 MB w wersji MTP z softem 1.71 . Sam mam T30 w wersji UMS z tym samym softem ale o pojemności 1 Gb. Problem polega na tym, że program Iriver Firmware Updater (v1.50) poprostu nie wykrywa odtwarzacza 512 a ja chciałbym go przerobić na UMS (ma to być prezent i bardzo mi zależy na wersji UMS). Wogóle nie ma żadnej reakcji ze strony Windowsa na podpięcie 512 do kompa. Sprawdzałem na wersji 1 GB i jest widoczny zarówno dla windy jak i dla programu, proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi w tym temacie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Również mam pewien problem z T10 512 z wgraniem 1.70. Wszysto idzie jak w instrukcji, ściąga się soft, potem klikam NEXT i transferring data staje na 50% a po jakiś 10 minutach mam komunikat że nie udalo się skopiować pliku, natomiastUpdater twierdzi że jest OK. Po wyłączeniu i wlączeniu T10 pytanie czy zmianiać soft. No i nie wiem, bo jeśli plik z softem jest niekompletny czy wgra się soft prawidlowo.

 

---------------------------------------------------------------

 

No już po problemie. Wszystko jest oki. Playerek śmiga że aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CZesc a ja mam taki problem, mam T10 512 na poczatku miałem mtp 1.53, przekonwertowałem to mtp 1.70 i pojawiła si eopcja mtp <-> ups wiec ciach ciach wszystko ładnie wykrywa pisze ze juz po wszystko ok, odpinam kabel player sie włancza i co? i dalej mam mtp 1.70 :/ probowałem juz wiele razy i nic pomózcie :(

plik jakis tam xxx.hex mam w katalogu nie data tylko w tylko w tym drugim :( próba przeniesienia pliku do katalogu data nic nie daje ;(((((((((((( pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie chce upgade'owac na UMS niby wszystko sie kopiuje i jest git,ale jak mi pisze zeby odlaczyc player od komputera to nie mam ikonki "bezpiecznego usuwania sprzetow" no i zarazem nic sie nie upgradeuje;/.

Nie wiem co zrobic zeby usuwac T10 bezpieczna metoda....ktos mi powie jak zrobic zeby ta ikonka pojawila sie w tray'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz to:

http://www.safelyremove.com/safelyremovesetup.exe

View -> Options -> System -> i odznacz Always Hide safe remove hardware icon

 

a łatwiejszy sposob, bez instalowania i sciagania czegokolwiek:

Menu start-> uruchom-> i skopiuj tam to:

rundll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL hotplug.dll

 

To polecenie wywoluje okienko bezpiecznego usuwania sprzetu. Tak jakbysmy klikneli w ta strzałke.

 

Obydwa sposoby testowałem na swojej drukarce HP PSC 1510, wiec mysle ze i na playerkach bedzie dzialać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle czy to jest normalne i wy wszyscy tak macie ze jak włączacie swojego playej po updacie na UMS to dalej wam na początku pisze ze jest wersja MTP i nawet jak podłączycie pod program do updatowania to wam pisze ze jest MTP ?

 

Dalej nie rozumiem co sie dzieje.Przeszukałem całe forum, przywracałem ust. fabryczne, formatowałem i dalej bezskutecznie, upgradowanie niby przechodzi pomysle, jedyne co mnie zastanawia to w ostatnim oknie updatu na czerwono mi pisze : your device will be rebooted several times while completing the update. Nie umiem nigdzie tegop znalesc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności