Skocz do zawartości

U10 T10 T20 T30 N12 Mtp-->ums Teraz To Juz Chyba Prawda


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:( NIESTETY chyba juz coś nie działa właśnie przed momentem próbowałem przerobić mojego T30 MTP->UMS i PORAŻKA!!

IRiverFirmwareUpdater nie widzi połaczenia z internetem (hehe). Po czym spróbowałem upgradować MTP i wszystko działa - połaczenie z internetem nagle ożyło. Jedyna zmiana to upgrade firmware z 1.70 na 1.71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! to nie moze byc prawda ze juz nie da rady !! :( nie moga tego zrobic :) jeszcze jedno pytanie .. czy po konwersji na UMS.. dalej pliki OGG lub dowolne inne umieszcza sie w folderze DANE. a mp3 w NOSNIK ? i podobno 1.70 poprawia cos z dyktafonem.. ?

 

Kupujac T10 w carefurze w zestawie jest smycz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem skoro mam juz wersje UMS to chciałem sobie dla bajeru nadac nazwy stacja radiowym ale niemoge .

wklepuje nazwy w IRIVER PLUS 2 i wysyłam na playera lecz po właczeniu playera nazwy sie niewyswietlaja a po ponownym podłaczeniu do kompa nazw juz niema .

 

wyczaiłem ze odpowiada za to plik Tuner.DAT na playerze . sa w nium zpisane czestoliwości a obok nich nazwy stacji ale po odłaczeniu i ponownym podłaczeniu w pliku zastaja tylko czestotliwości .

 

czy to oznacza ze nie nazwe stacji radiowych na Iriverze U10 , a moze jest jakas sztyczka ? czy ja coś zle kombinuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem skoro mam juz wersje UMS to chciałem sobie dla bajeru nadac nazwy stacja radiowym ale niemoge .

wklepuje nazwy w IRIVER PLUS 2 i wysyłam na playera lecz po właczeniu playera nazwy sie niewyswietlaja a po ponownym podłaczeniu do kompa nazw juz niema .

 

wyczaiłem ze odpowiada za to plik Tuner.DAT na playerze . sa w nium zpisane czestoliwości a obok nich nazwy stacji ale po odłaczeniu i ponownym podłaczeniu w pliku zastaja tylko czestotliwości .

 

czy to oznacza ze nie nazwe stacji radiowych na Iriverze U10 , a moze jest jakas sztyczka ? czy ja coś zle kombinuje ?

 

 

Pamietam,ze na ifpeku po przejsciu na ums niemozliwym bylo nadawanie nazw stacją radiowym.

 

Widocznie w serii Txx sprawa wyglada podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( NIESTETY chyba juz coś nie działa właśnie przed momentem próbowałem przerobić mojego T30 MTP->UMS i PORAŻKA!!

IRiverFirmwareUpdater nie widzi połaczenia z internetem (hehe). Po czym spróbowałem upgradować MTP i wszystko działa - połaczenie z internetem nagle ożyło. Jedyna zmiana to upgrade firmware z 1.70 na 1.71

 

Miałem ten sam problem wczoraj w domu, a dziś na uczelni zmieniłem T30 MTP na UMS !!!

 

Niestety teraz twierdzi, że jest wersją T30 PURE/US :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancji sie NIE TRACI jezeli uzywasz tylko leganego firmwaru (czyli tego ze strony iriver.com).

 

w przeciwnych wypadkach nie wiem jak jest. Seriws potrafi przejrzec pewne dane, ktore nie sa ogolnie dostepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank masz zly iriverFirmwareUpdater

ja tez na poczatku tak zrobilem, poszukaj

takiego co pozwala na zmiane na UMS

 

musi zajmowac 976 MBytes :)

 

http://www.iriver.com/mtp/ - na dole strony

 

 

może masz starą wersję updatera? musisz mieć wersję 1.50 lub nowszą...

 

 

Wersja jest 1.50. mam jzu tego 976 MBytes ale to samo .. nie ma tego okienka mpt - ums :( .. najpierw wpinam playera i wlaczam ... odpalam program i jest tylko opcja upgrate cantel i back :(

 

A czy zmiany w EQ i SRS wprowadzone w czasie sluchania piosenki daja efekt czy trzeba wlaczyc i wlaczyc ponownie odtwarzacz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba miałem tak samo. Musisz najpierw Upagrea'dowac do wyżej ale nadal na MPT, dopiero jak będziesz miał 1,6 chyba to zmieniasz na UMS.

 

Ja wgrywałem pokolei wszytskie MPT dopiero potem UMS, ale nie wiem czy mogłem tego uniknać bo nie wem czy wczesniej pojawil mi się przycisk MPT -> UMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok:) zobaczymy bo jak teraz wlaczam programik to chce mi na 1.70 przerobic mpt.. i zobacze po tym czy drugi raz bedzie jzu opcja ums :) ale chyba jak zrobie to 1.70mpt to nie zablokuje sobie drogi na stale juz do upragnionego UMS ? :) jak myslisz ? :)

 

i jeszcze jedno . czym sie roznia te updatery? :) jedne ma 0.9 drugo 0.4 a i tak dziala tak samo na poczatku przyjamniej , bo nie wcistalem jeszcze opcji upgrate :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności