Jump to content
Osoba do pracy w sklepie MP3Store LODZ ×
Odtwarzacz Sieciowy IEAST Oliostream za 1zl do końca marca ×

U10 T10 T20 T30 N12 Mtp-->ums Teraz To Juz Chyba Prawda

Recommended Posts

• Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No widze że czuwasz, bo updater wystawiony dzisiaj :)

Nie udało im się za pierwszym razem to się teraz rechabilitują... Tyle, że co z doniesieniami, że iRiver całkowicie żegna się z UMS, a przynajmniej takie wnioski można było wysunąć po ostatnich postach w temacie (tak, chyba tam) o 'następcy' U10 ...

Przez przypadek wpadłem na Mistica i zobaczyłem newsa z nowym firmwarem :)

Apropo Firmwaru własnie wszytko sie zaktualizowało (na chwile secre mi staneło) i wszystko działa moj u10 jest juz widoczny jako dysk przenośny :))) Teraz musze sie nauczyć jak wrzucić do tego czego jakaś empetrujke :))

PS. Dla pełnej formalności , można powrocić do MTP jesli komus by sie niespodobała zmiana :>

Teraz już się nie zastanawiam po 10 biorę iRivera T10 1 GB wersję europejską. Dziękuje wszystkim za tak wspaniała wiadomość.

potwierdzam - właśnie przeprowadziłem uany transfer T10 na UMS.

O_o -> nic się nie chwaliłeś - w podpisie masz cały czas ifp :)

Chociaż przy takich cenach jak były w Carefour-ze to i ja przez chwilę się zastanawiałem ;)

potwierdzam - właśnie przeprowadziłem uany transfer T10 na UMS.

O_o -> nic się nie chwaliłeś - w podpisie masz cały czas ifp :)

Chociaż przy takich cenach jak były w Carefour-ze to i ja przez chwilę się zastanawiałem ;)

Tylko, że ja nie mam T10 i szczerze powiem w porównaniu do IFPa troche żałuje. Pocieszam się faktem, że w planach na wiosnę Iriver ma w katalogu T10FM 2GB. Jeśli pojawi się to to w przystępnej cenie i nie będzie rozwikłana sprawa z monolithem będę myślał nad T10 właśnie :)

zeby to sie tylko nie skoczylo znowu tak ,ze zaraz wycofaja. ale wyglada na to, ze pewnie nie, bo wtedy byl falstart i musieli cos pewnie jeszcze popoprawiac.

masakra, to oznacza, ze znowu bede chciwie patrzyl na te wszystkie odtwarzacze.

Ciekaw jestem tylko czy gdyby nie to ze wszyscy i tak konwertowali playerki to zdecydowaliby sie na to? Po ostudzeniu emocji stwierdzam, ze i tak nie ma co chwalic Irivera - niby za to co sie nam nalezalo od samego poczatku?

Ciekaw jestem tylko czy gdyby nie to ze wszyscy i tak konwertowali playerki to zdecydowaliby sie na to? Po ostudzeniu emocji stwierdzam, ze i tak nie ma co chwalic Irivera - niby za to co sie nam nalezalo od samego poczatku?

tak, bo info o tym miałem duzo przed tym zanim Khronowi zaczeło sie nudzic :) i to ze pojawił sie UMSmod im niewiele zminiło - to ludzie tracili gwarnacje. W gre wchodziły mocno inne czynniki. Ale tak czy inaczej planowali to juz od jakiegos czasu.

Ksy - teraz tylko czekam aż walnisz informacją o T10FM 2GB - na stronie europejskiej juz jest w katalogu na na WIOSNE taka propozycja - a wiosna się kończy !!! Mam nadzieję, że do wakacji sprawa się rozwikła :)

Nie ukrywam, że dla mnie gradacja playerów, z którego jeden chciał bym kupić, z tych bardziej popularnych wyglądała by mniej wiecej tak :

Monolith mx-7000 2GB > iRiver T10FM 2GB > iAudio U3 na równi z tym nowym szajsungiem :)

Czemu tak ?? A no bo oprucz jakości dźwięku interesuje mnie jakość/trwałość wykonania. T10 dostał się na moją listę dosłownie rzutem na taśme poprzez te informacje o wersji 2GB, tym, że jest na baterie i dzisiejszej poprawce :)

tak, moj t20 juz jest ums, to jest to

i bonus od producenta, ostrzegali mnie ze nie bede mogl uzywac wmp do synchronizacji itp... dawno sie tak nie usmialem :D

edit

w trakcie przegrywanie plikow mialem zwiocha odtwarzacza, chwila zgrozy ale sie podniosl jak go uklulem pinezka...