Skocz do zawartości

Panasonic RP-HJE120


holdegron

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

zakupilem do grundiga starego mpaxxx mp600...gra fajnie...bassy wyczuwalne, szczególnie w utworach TABASKO...nie jestem maniakiem dzwieku ale sluchalem muzyki na ipodzie T. numer 3 chyba i 4 tez i dla mnie dzwiek niezbyt sie rozni. Za ta cene wydaje sie dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo zachwytu, ale nie wiem czemu przed przeczytaniem tej recenzji sluchalem troche tych panasow z moim sgs II szkoda, ze nie z touchem i jakiejs wielkiej rewelacji nie bylo no, ale to tylko 5 minut. Izolacja srednia bas mocno wyczuwalny wysokie troche jakby przytlumione ogolnie graja pol na pol jeszcze jak mi kolega powiedzial, ze dal za nie 55zl to opinia byla adekwatna zle wydane 55 zl. Jutro biore toucha ide ich jeszcze posluchac ew. moze to efekt niewygrzania.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo zachwytu, ale nie wiem czemu przed przeczytaniem tej recenzji sluchalem troche tych panasow z moim sgs II szkoda, ze nie z touchem i jakiejs wielkiej rewelacji nie bylo no, ale to tylko 5 minut. Izolacja srednia bas mocno wyczuwalny wysokie troche jakby przytlumione ogolnie graja pol na pol jeszcze jak mi kolega powiedzial, ze dal za nie 55zl to opinia byla adekwatna zle wydane 55 zl. Jutro biore toucha ide ich jeszcze posluchac ew. moze to efekt niewygrzania.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

mi też one jaj nie urwały,może dlatego ze spodziewałem się nie wiadomo czego za 30zł ,być może sytuacja poprawia się po zmianie tipsów,niestety nie zdążyłem bo słuchawki padły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owco, rhalf wspominał, że ma jakieś słuchawki 'dla mnie', czyli z istniejącymi wysokimi tonami ;) Może te najpopularniejsze chińczyki nie będą dobrym pomysłem, ale coś powinno się znaleźć. Inna sprawa, jeśli szukasz czegoś jakkolwiek podobnego do Audeo, to y opinii wiem, że nie są to HJE120. One raczej grają dołem i środkiem, mając problemy z wysokimi tonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz tez w spasowaniu z Soniakiem, ktory powiedzmy, ze ma pelny i cieplejszy dzwiek. Dlatego podeszly mi bardziej Audeo niz VSonic. Tylko do biegania wystarczy mi naprawde cos tanszego i dobrze lezacego.

Vivanco moze i bardzo fajne, ale ja chce wydac jak najmniej:)

Edytowane przez zibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam te Panasy z tytułu wątku. Mam je już dobrze ponad rok. Odkryte przypadkiem (potrzebowałem słuchawek na podróż), niezależnie od Holdegrona.

 

Grają jak on pisze - świetnie, choć porównując do innych topowych słuchawek mógłbym się przyczepić do góry pasma jako mało szczegółowej (na innych słuchawkach słychać po prostu więcej).

 

Ale te słuchawki mają jedną cechę o której jeszcze nikt nie wspomniał. WYGODA. To jest jedyna konstrukcja dokanałówek które akceptuję. Okrągła obudowa przetwornika świetnie mi leży w małżowinie, nie uwiera, pewnie chroni przed wypadaniem. Tips delikatnie dociskany jest do kanału i nie jest tym elementem który ma zapewniać, ze słuchawka nie wypadnie. Pasowany jest tylko tyle by dźwięk nie wyciekał na zewnątrz. Jeśli ktoś nie toleruje dokanałówek to proponuje by spróbował tej konstrukcji.

 

O kabelek się nie martwcie. Specjalnie ich nie oszczędzam ale nadal jest w stanie sklepowym.

 

U mnie gra to z czym popadnie: z jakąś Noką z Symbianem, HTC Desire, Clip+. Ze wszystkiego gra bardzo dobrze.

 

I jeszcze jedno. Moje słuchawki są całe czarne, więc estetyka jest IMO dużo lepsza.

Edytowane przez Dusty_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Vivanco Aircoustic Studio Monitors? To napewno bardziej klimaty Audeo niż słuchawki takie jak HJE120, JBM, Awei itp ;)

Dla mnie JBMy MJ800 grają właśnie jak ubogi kuzyn Phonaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że te Panaski będą dobrym wyborem jako takie okazyjne słuchawki do sprzatania w domu ;) Niestety budżet chwilowo nie pozwoli na nic droższego. Tylko czy zdzierżę je biorąc pod uwagę, że przyzwyczaiłem się już do wysokich modeli słuchawek? No i izolacja dobra? (lubię słuchać muzyki jak odkurzam :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że te Panaski będą dobrym wyborem jako takie okazyjne słuchawki do sprzatania w domu ;) Niestety budżet chwilowo nie pozwoli na nic droższego. Tylko czy zdzierżę je biorąc pod uwagę, że przyzwyczaiłem się już do wysokich modeli słuchawek? No i izolacja dobra? (lubię słuchać muzyki jak odkurzam :) ).

 

z tego co pamiętam izolacja w panasach jest kiepska,ale to pewnie kwestia dopasowania gumek,do sprzątania będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One maja budowe podobna do bsccd, wiec izolacja srednia.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio te panasoniki jako, że nadchodzi zima, a chciałem wydać jak najmniej. Jak na tą cenę(ja dałem 28zł) to bardzo dobre słuchawki, zaskoczyły mnie dźwiękiem, chociaż wolałbym coś z większą ilością wysokich tonów. Wadą jest kabel, który wygląda dosyć kiepsko, wtyczkę pewnie też będzie trzeba niedługo wymienić. Do tego trochę niewygodne, ale to może kwestia przyzwyczajenia, bo słuchałem tylko nausznych od jakiegoś czasu. No i jeszcze sprawdzę z piankami jak wrócę do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i izolacja dobra? (lubię słuchać muzyki jak odkurzam :) ).

Na moim Sony słucham 15, może 20/30 podczas odkurzania. Odkurzacz słychać, choć nie na tyle, żeby zagłuszał muzykę (z wyjątkiem tych starych mocno dynamicznych kawałków w stylu "Space Oddity" Davida Bowiego). Ale też jak komuś nie przeszkadzają wyższe głośności, to powinno być OK. Nie są to EP630 (akurat izolację to one miały niezłą z tego, co pamiętam), ale IMO da się przeżyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie zmartwiłeś. Nie liczyłem na izolację na poziomie Audeo, ale miałem nadzieję, że chociaż właśnie poziom Epków będzie. To chyba będzie trzeba szukać wśród chińskich wynalazków, albo coś nausznego zamkniętego, chociaż tu też kiepska izolacja będzie.

 

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie kupiłem, a co! I niestety co mogę powiedzieć, to to, że w porównaniu ze starymi SHE9800, różnica w jakości dźwięku dosyć dokładnie odzwierciedla różnicę w cenie. Przy nich 120-tki grają - można powiedzieć - niewyraźnie. Autor wątku porównał 120-tki do EX85 Sony, czego nie rozumiem. Oczywiście to moje osobiste wrażenia z odsłuchu i nie mam tu na celu zniechęcanie Was do tych słuchawek. No i nie banujcie mnie za tego posta plizzzzz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowa zaleta 120 to cena. najwieksza wada to cienizna kabelek. a dzwiekowo jak za takie pieniadze to calkiem niezle. oczywiscie nie jest to jakas wyzsza polka. ale do sluchania w autobusie chyba wystarczy. ja je po prostu nawet lubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspominał o wygodzie.

 

Zawsze miałem problem z dokami, trochę się już ich przewinęło w mojej karierze i w sumie żadne nie były dla mnie do końca wygodne. Byłem nawet tak zdesperowany, że postanowiłem nigdy więcej nie kupować doków. Jednak gdy zobaczyłem je w sklepie w śmiesznej cenie i skojarzyłem z recki z forum, postanowiłem zaryzykować. Rzeczywiście jak napisał @Dusty, dla mnie to też są jedyne wygodne słuchawki jakie do tej pory posiadałem. Udany zakup w 100%.

 

Z racji wygody i tego, że dobrze siedzą w moim uchu, brzmią też lepiej od KAŻDYCH doków, które do tej pory miałem (wszystko z dolnej półki cenowej, ale droższe niż te Panasy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-------------------------------------------------------

te słuchawy są w porzo! . jedyna rzecz ktorej mi w nich brakuje to ta wymiarowość dzwięku. jest jakby 2D.

 

ale UWAGA :( . nie wiem dlaczego moja lewa sluchawka dziala ciszej niz prawa. to dosyc denerwujące :| .

moglby mi ktos napisac przez co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności