Skocz do zawartości

Nationite s:flo2


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Budżet pozwala na zakup DBA (dobrze piszę?), toteż je brałbym na Twoim miejscu pod uwagę jako pierwsze. Są IMO o półkę lepsze niż Audeo i q-Jays. Brakuje im wciąż trochę wypełnienia w dole (w końcu to tylko podwójna, niezbyt duża armatura) ale detaliczność, separacja i kreacja sceny stoi na bardzo wysokim poziomie. Na odpowiednio zmodyfikowanych tipsach można uzyskać sporą ilość basu, który powinien zadowolić nawet bass- headów. Ogólnie całkiem spójnie, kompletnie grające IEMy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BrainWavzami mam złe doświadczenia i zraziłem się do tej firmy za to zabiliście mi ćwieka DBA, nie pozostaje mi nic innego jak szukać również i tych ślicznotek do odsłuchu :P, co do q-jays jak i Audeo maila z prośbą o wypożyczenie zostały rozesłane teraz czas na "spamowanie" w sprawie Fischerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filaudio wysłało mi DBA-02 i MEE CC51 całkowicie za darmo :)

 

Generalnie wiele firm wysyła sprzęt za darmo "ziomkom z forum". Przynajmniej w moim przypadku tak było ;).

 

Ja tu jestem nowy więc pewnie nikt takim zaufaniem mnie nie obdarzy ale to nie problem, co do wyboru słuchawek do mojego S:flo 2 to z Fischerami będzie miał okazje się poznać w najbliższy wtorek jestem ciekaw co z tego wyjdzie ;)

Edytowane przez HubiiDubii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przeanalizowałem kilka utworów podczas pojedynku s:flo2 vs Touch 4G. Na flo jednak "słychać więcej" i pozostawia Jabłuszko z tyłu. Oczywiście mówię tutaj tylko i wyłącznie o jakości dźwięku, broń Boże o funkcjonalności itp. Nie wiem czy jest sens dodawać coś więcej, gdyż różnica jest "słyszalna gołym uchem" :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie szczegółowość. Oba odtwarzacze mają nieco odmienny charakter brzmienia i to nie ulega dyskusji, ale, jak już wspomniałem na wstępie, s:flo jest wyraźnie bardziej szczegółowy. Przynajmniej na Radiusach.

 

Edit. Nie chodzi o to, że w Touch'u nie słychać czegoś. Po prostu te szczegóły, które notabene kocham "łapać" w muzyce są słyszalne, lecz jakby to ująć... W porównaniu do s:flo prawie ich nie słychać. W ramach ciekawostki pragnę nadmienić, iż podkręcanie głośności nie pomaga ;).

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz dobry przenośny wzmak do Taczki, nie wiem czy wtedy przegra z Flo ;) (Nie ukrywajmy - Flo gra tak dobrze z powodu AMPa wbudowanego)

Oj ja bym bardziej szedł w kierunku dobrej implementacji DACa albo zarówno DACa i Apma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przenośny odtwarzacz ma być dla mnie przenośny w najprostszym tego słowa znaczeniu, więc nie zamierzam jeszcze latać przy dupie z dodatkowym AMPem ;).

 

BTW. Przed chwilą kupiłem X'a - porównam sobie z s:flo i Taczką.

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia, ale co do Nationite N2, niby wszystko OK ale po konfrontacji z S:flo2 różnica jest znacząca na korzyść Flo, chodź ulega ona zatarciu po podłączeniu AMP wówczas S:flo 2 robi się idealny a N2 zaczyna grać jak należy chodź do szczegółowości Flo jeszcze mu trochę brakuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Przed chwilą kupiłem X'a - porównam sobie z s:flo i Taczką.

 

Ciemniejszy od s:flo ;) bardziej "podbity" na basie i troszkę większa kluska. Obstawiam że z DDM nie będzie to udane połączenie.

 

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Przed chwilą kupiłem X'a - porównam sobie z s:flo i Taczką.

 

Ciemniejszy od s:flo ;) bardziej "podbity" na basie i troszkę większa kluska. Obstawiam że z DDM nie będzie to udane połączenie.

 

 

Zobaczymy jak będzie. Zawsze marzyłem o X1050/1060 i w końcu go sobie przetestuję. Edit: Muszę ogarnąć jeszcze DBA02 do testów żeby nie było, że testuje tylko na jednych słuchawkach.

 

zawish - tak, obsługa jest trochę wygodniejsza.

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Przed chwilą kupiłem X'a - porównam sobie z s:flo i Taczką.

 

Ciemniejszy od s:flo ;) bardziej "podbity" na basie i troszkę większa kluska. Obstawiam że z DDM nie będzie to udane połączenie.

 

 

Zobaczymy jak będzie. Zawsze marzyłem o X1050/1060 i w końcu go sobie przetestuję. Edit: Muszę ogarnąć jeszcze DBA02 do testów żeby nie było, że testuje tylko na jednych słuchawkach.

 

zawish - tak, obsługa jest trochę wygodniejsza.

recenzje byś pisał, a tak wszystkie sekrety zachowujesz dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności