Skocz do zawartości

Nationite s:flo2


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

s:flo3 bez touch screena... Bateria to by trzymała jak ta lala. Mam nadzieję, że to wypali!

 

pod warunkiem ze SQ zostanie na takim samym poziomie lub lepszym :]

ale fakt, fizyczne buttony, brak touchscreena, rozmiar moze byc taki sam jak jest, ale wyglada mi to troche jak colorful c4, retro style.

 

ale to jeszcze dluga droga raczej, wg nationite forum to umarlo i raczej dlugo nic nie bedzie sluchac, a na forum telecasta to trzeba sie rejestrowac zeby odpalic search'a :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

za takie pieniadze bym wzial, zeby posluchac co to jest, ale ma 2 wady: brak slota na karte i kiepski FW

 

jezeli chodzi o FW... watpie zeby byl duzo gorszy od sflo, wiec pewnie daloby sie zyc

 

ale 4gb pamieci bez mozliwosci upgradu (sa wersje 8gb, ale nie widze na tej stronce) jest duzym minusem, zgrywac na niego muzyke co kilka dni, bo cos nowego mi sie wkreci, albo znudzi... to juz nie jest rok 2004.

 

ponoc wykonanie tez iscie chinskie

 

jakiegos konkretnego opisu dzwieku tez nie znalazlem, ale ponoc to ma byc nastepca N2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba piotrus-g o ile mnie pamięć nie myli :) Ostatecznie wyszło na to, że HM-801 lepszy, ale jaka różnica w cenie

 

 

Masz może gdzieś linka do tego porównania bo ja szukam i szukam i chyba nadal nie nauczyłem sie jeszcze obsługi tego forum ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było gdzieś na forum Audiohead, przy okazji jakiegoś meetu.

 

oki dzięki

już tyle stron przeleciałem że ..........

mam okazję go kupić tylko zastanawiam się czy jest aż taki sens w porównaniu do s:flo2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza że ta lepszość nie będzie przepaścią, raczej kosmetyką. Za to wychodzi drogo, duże, ciężkie... tu bardziej decyduje chęć posiadania topowego playera i swojego rodzaju "spokojne sumienie" że lepiej się niemal nie da na przenośnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba piotrus-g o ile mnie pamięć nie myli :) Ostatecznie wyszło na to, że HM-801 lepszy, ale jaka różnica w cenie

Tak miałem okazję słuchać obu. I jest tak jak pisze MrSeep. HM jest lepszy ale s:flo nie jest aż tak bardzo daleko z tyłu. HM brzmi jak średniej klasy klocek stacjonarny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak leci do kraju mój przyjaciel muzyk i może go mieć z drugiej ręki za 1500zł dla tego się zastanawiam

Stacjonarny sprzęt już mam

Wygląd akurat HF dla mnie bomba bardzo ładny i to jest to czego oczekuje tylko dźwięk te wszystkie dotykowe ekraniki jak w s:flo dla mnie to .....;-(

Ale rozmawiałem z nim dziś bo doszukałem się dzięki Wam jeszcze jednej ponoć fajnej zabawki chodzi o AMP3 i na stronie znalazłem też zabawkę o dumnej nazwie studio http://www.hisoundaudio.com/products_list.asp?id=219 i wyglądem przypomina HF no i nie powiem jako że jestem muzykiem nazwa też fajna :-))))) Miał ktoś z tym styczność słyszał coś o tej zabawce????

A tak nawiasem i tak coś drugiego przenośnego do słuchania muszę kupić mam już dość przepychanek z żoną :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio V ponoć niszczy wszystko co się rusza laugh.gif

 

http://www.head-fi.org/t/553106/my-review-of-the-hisound-studio-v

 

http://www.head-fi.org/t/551442/hisoundaudio-studio-v-review

 

Można go wyrwać za jakieś 1200, a nie wiem, czy jest przepaść między nim, a s:flo2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym tu go trochę zjechali :-) http://www.trustedreviews.com/hisoundaudio-studio-v_Portable-Audio_review

 

Troy92 masz też takie wrażenie że s;flo2 jest taki przejrzysty aż czasami za bardzo

Przy niektórych nawet wielkich produkcjach gdzie powinien być zadbany każdy szczegół czasami s:flo2 idzie po bandzie i w górnych rejestrach łapie coś na wzór lekkich przesterowań

One jak dla mnie są subtelne ale słyszalne jak się tak czasami zakręcę na nie to już nie jest przyjemne

Mam do Ciebie pytanie czy też masz takie odczucia czy może ja już ......:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio V ponoć niszczy wszystko co się rusza laugh.gif

 

Nie wiem jak w Studio V ale starsze studio nie brzmiało "lepiej" niż s:flo2 osobiście powiedziałbym że grało bardzo podobnie do Touch 4g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym tu go trochę zjechali :-) http://www.trustedre...le-Audio_review

 

Troy92 masz też takie wrażenie że s;flo2 jest taki przejrzysty aż czasami za bardzo

Przy niektórych nawet wielkich produkcjach gdzie powinien być zadbany każdy szczegół czasami s:flo2 idzie po bandzie i w górnych rejestrach łapie coś na wzór lekkich przesterowań

One jak dla mnie są subtelne ale słyszalne jak się tak czasami zakręcę na nie to już nie jest przyjemne

Mam do Ciebie pytanie czy też masz takie odczucia czy może ja już ......:-)))

 

Na IEMach nie mam żadnych "przesterowań". Nauszników nie używam, a widzę, że Ty masz HD650, także w tej kwestii wiele Ci nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności