Skocz do zawartości

Nationite s:flo2


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem chyba coś nie tak jest z moim i 650 ze wzmakiem to słysze i na aurvana też .Iem nie używam bo słyszę swój oddech i jest to nieciekawy efekt ;-)

Może softa zmienię i zobaczę czy to coś pomoże ja to zawsze do elektroniki nie mam ręki :-(

 

Aleluuuuujaa siostry bracia

Zrobiłem mu upgrade ponownie do 2,2 i format i jest.............. ******ście

Chociaż raz mi się udało ogarnąć elektronikę ;-))))

Testuję kolejną płytę gdzie lekko brzęczało i jest OK ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś te chińskie playerki mają problem z softem :)

 

Dla mnie to był niezły stres tyle myśli co mi się przewinęło po głowie masakra;-))

Całe szczęście hula już poprawnie i nazwy utworów się pojawiły he he

Masz rację trzeba uważać na ich sofcik ale nie jest tak źle wymiana i format trwają chwilę ;-))

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Posiada ktoś z naszego zacnego forum ten odtwarzacz razem z Radiusami TWF11? Jak ocenilibyście to połączenie?

 

Radiusy z s:flo2 to połączenie bardzo dobre, ale raczej ocieplone (dla basheada rewelacja). Dla porównania z Touch 4G Radiusy grają na tym samym poziomie, choć sygnatura jest bardziej naturalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Posiada ktoś z naszego zacnego forum ten odtwarzacz razem z Radiusami TWF11? Jak ocenilibyście to połączenie?

Dla porównania z Touch 4G Radiusy grają na tym samym poziomie, choć sygnatura jest bardziej naturalna.

"mówiłem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Posiada ktoś z naszego zacnego forum ten odtwarzacz razem z Radiusami TWF11? Jak ocenilibyście to połączenie?

Dla porównania z Touch 4G Radiusy grają na tym samym poziomie, choć sygnatura jest bardziej naturalna.

"mówiłem" :)

 

Pamiętam pamiętam. Tak czy siak podoba mi się ta Toczka. 40h baterii to wygodna sprawa laugh.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o połączeniu s:flo2 z:

 

- q-JAYS -> link

lub

- Phonak Audeo 012 -> link

 

W tej chwili biegam z Nu Force ne700x, nie jest źle ale cały czas szukam tego czegoś ... może armatura to jest właśnie to :]

Muzyka to głównie jazz, soul, chillout, ambient, trochę elektroniki, czasem jakieś mocniejsze brzmienie, czekam na wasze sugestie ;)

Edytowane przez HubiiDubii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o połączeniu s:flo2 z:

 

- q-JAYS -> link

lub

- Phonak Audeo 012 -> link

 

W tej chwili biegam z Nu Force ne700x, nie jest źle ale cały czas szukam tego czegoś ... może armatura to jest właśnie to :]

Muzyka to głównie jazz, soul, chillout, ambient, trochę elektroniki, czasem jakieś mocniejsze brzmienie, czekam na wasze sugestie ;)

 

skocz moze do sonusa, nie daja posluchac audeo? albo dorwij kogos kolo siebie, zeby posluchac przez moment?

mi sie one strasznie podobaja do lzejszych gatunkow - wlasnie jazz, folk, instrumentalna, klasyczna, lekkie odmiany rocka (prog, post, indie, folk....) i na nic nie zamienie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym iż mieszkam w takiej dziurze że nawet nie wiedzą że takie firmy jak q-JAYS czy Phonak istnieją :P, a najbliższe większe miasto to Szczecin w którym też z towarem który lubimy jest kiepsko, więc jestem zmuszony kupować w necie potem ewentualnie odsyłać lub szukać sprzętu jak jestem gdzieś na wyjeździe, może ktoś z forum wymieni się na tydzień sprzętem w zamian oferuje to co widać u mnie w stopce :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zachwalacie do s:flo2 Phonaki są sprawdzone i wiadomo że nie będzie nie przyjemnej niespodzianki z nimi co skłania mnie do ich zakupu, chociażby dla potwierdzenia Waszych opinii, ale co z drugą propozycją tj. q-JAYS, warte grzechu?! Boje się jedynie o ich przewód to prawda że jest tak cienki jak piszą w sieci i można łatwo go uszkodzić?:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności