Skocz do zawartości

Iriver E 10


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.misticriver.net/showthread.php?t=40207

 

"nowa" propozycja od irivera nazywa sie E 10 i ma "az" 6 GB na pokladzie.

Kolejny odtwarzacz bez jaj. Nie wiem czym ma zaskoczyc, skoro nawet forma przypomina chinskie klony odtwarzaczy od Jobsa. Moze ktos z was skomentuje to inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się podoba ;d ale może dlatego że ja zawsze byłem inny i miałem wyjątkowe gusta ;]

... dobra alternatywa iAUDIO 6 :] (odpowiedzi COWONA nie będzie, bo to jest odpowedź irivera na iPoda Nano i iAUDO 6 ;] )

 

[edit] doczytałem resztę informacji o nim, z nowych odtwarzaczy chcę iriver E10 albo Rio Carbon 2 ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się podoba ;d ale może dlatego że ja zawsze byłem inny i miałem wyjątkowe gusta ;]

... dobra alternatywa iAUDIO 6 :] (odpowiedzi COWONA nie będzie, bo to jest odpowedź irivera na iPoda Nano i iAUDO 6 ;] )

 

[edit] doczytałem resztę informacji o nim, z nowych odtwarzaczy chcę iriver E10 albo Rio Carbon 2 ;d

 

 

Odpowiedź? :) Czy w tym wypadku odpowiedź nie powinna być lepsza od pytania? :) Bo niestety nie jest, i6 jest mniejszy, ma hosta USB, nowocześniejsze sterowanie i dysk. A E10 ma... pilota do telewizora :lol: Cóż, teraz pozostaje nam czekać na irivera z obierakiem do ziemniaków, który z pewnością będzie odpowiedzią na następcę X5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ,że ludziom z iRivera brakuje pomysłów i na gwałt chcą wypusić coś co ma konkurować z najnowszymi wypustami nowych firm. Na dodatek wymyślają bzdurne funkcje ,żeby "uszczęśliwić" ich mnogością potencjalnych klientów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E 10 jak dla mnie jest mdly, a jego wyglad bardziej nakazuje domniemywac, ze jest skierowany dla malych dzieci (moze beda dodawac naklejki z rozowymi sloniami i innym zwierzatkami).

to, ze iriver sie stacza widac po ofercie playerow flashowych z pamieciami 2 GB i wiecej. po prostu iriver nie ma juz nic atrakcyjnego dla klientow - a proba odejscia od jedynego slusznego mtp zakonczyla sie jak wiemy dosc nieudolnie.

a cukiereczek E10 tylko wzbudza litosc, bo nie to ludziska czekaja. firma jednak tego jakby nie slyszy lub nie potrafi uslyszec. konkurencja za to zaciera rece, bo tam chca, moga, umieja, potrafia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fajnie sie prezentuje, ale nie zachwyca mnie jakos szczegolnie. ladny i moglbym taki miec, ale nie bede mial o nim snow ani nic takiego. na pewno podoba mi sie bardziej od i6 (i6 mi sie wrecz nie podoba).

odnosnie u10 tez byly komantarze, ze paskudnie wyglada. kwestia gustu wlasciwie. mi sie ogolnie podoba styl iriverow (poza kolorowymi, mlodziezowymi t10 i t30).

 

a co do 6gb i dysku, to po co wlasciwie sie pchac w te dyski .85? spoko, ze jest to male i nie trzeba miec duzego odtwrazacza, ale 6gb HDD to nie jest nie wiadomo co, szczegolnie, ze sie flashe rozwijaja. no chyba, ze chodzi tu o mniejsze koszty niz w przypadku 6gb na flashu. nie wiem, nie znam sie az tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to bardziej przypomina odpowiedz na nano niz i6... stylistyka calkowicie zerznieta z ipoo nano z ta roznica ze zamiast kolka sa 4 przyciski i ze jest matowy... wzieki funkcje z u10(flashe filmy itp) dali mu wiekszy dysk, stylistyke nano, naklejke iriver i kupujcie ludzie!!!

 

skopali z tym ekranem wg mnie-powinni isc w strone u10, a moze chcieli zrobic cos innego niz u10... niewazne. kolejny kiepski imo produkt.

 

tomker- iaudio 6 tez mi sie nie podoba ale chetnie bym go lyknal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotko i zwiezle - paskuda :/ h10 ma swoje wady ale za to jest sliczne, a to "cos"... :/ co z tego ze dlugi czas odtwarzania jak wstyd takie cos wyciagac w autobusie. Dobre na polskie realia - dresy sie nie czepia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie jest taki zły ... Te 32 godziny działania na akumulatorze, to całkiem dobry wynik (ciekawe, ile w praktyce?). Najważniesze, żeby miał świetny dźwięk, a w ogóle to jeszcze za mało o nim wiemy. Jednak wygląda na to, że nie będzie to produkt podtrzymujący opinię, iż iRiver to lider odtwarzaczy mp3. Wyraźnie brak jakiejś perspektywicznej wizji. Szkoda. Coraz częściej brak mi argumentów, gdy zachęcam znajomych do planowania kupna tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Naidgel:

 

choc pomysl odkrycia dwoch srubek pod ekranikiem jest dla mnie niezrozumialy (moze bedzie mialo jakies praktyczne zastosowanie).

 

To nie są żadne śróbki, to coś po prawej stronie to przycisk włączania i wyłączania playerka, to po drugiej stronie to jakaś gwiazdeczka (nie wiem do czego służąca) ;)

 

P.S. Mnie całkowicie nie przypadł do gustu ten E10, na pierwszy rzut oka, wygląda na tandetną podróbkę, przez tą przebrzydłą obudowę (plastik-bleee) i te okrągłe przyciski, poprostu beznadzieja. Tak apropo sporawy ten player w porównaniu np. do nano 4gb :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności