Skocz do zawartości

johnys


johnys

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Zakupiłem od kolegi johnys przewód do Sennheiser HD600. Zanim dokonałem zakupu otrzymałem aż dwie sztuki do testów i dopiero za drugim podejściem udało mi się odkryć magię przewodu innego niż standardowy. Ponieważ nie mam dużego doświadczenia w audio to napiszę w prostych słowach jaką zmianę ja odczułem. Dla mnie przewód od Johnys usunął taki minimalny kocyk, uwypuklił wokale i wyższe tony oraz poprawił rozdzielczość. Przewód wykonany bardzo dobrze. Jak najbardziej polecam transakcje z johnys.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Będzie krótko. Świetny w kontaktach przy transakcjach, bez niepotrzebnego ciśnienia i "owijania w bawełnę", sam konkret! To samo z przewodami, interkonekt i kabalek usb pokazał moim poprzednim kablom gdzie ich miejsce. Teraz przewody johnys'a cieszą uszy w moim stacjonarnym sprzęcie. Polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Johnys wykonał dla mnie kabel (miedź) do moich słuchawek. Udana transakcja i świetny kontakt.

 

Jeżeli chodzi o właściwości kabla jaki otrzymałem to dźwięk charakteryzuje dobrze kontrolowany i nisko schodzący bas, podkreślone wokale, szeroka scena i bardzo dobra rozdzielczość każdego z pasm. Ogólnie poza drobnymi mankamentami wizualno-estetycznymi kabel bardzo dobrze wykonany. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Johnys wykonał dla mnie IC (2 x RCA). Szybki i bezproblemowy kontakt z Kolegą.

Bardzo solidne i staranne wykonanie, kabelki w oplocie.

IC gra u mnie w systemie stacjonarnym.

Jeśli chodzi o brzmienie IC, to określiłbym go jako bardzo detaliczny (rozdzielczy) jeśli chodzi o wysokie tony,

natomiast niskie tony są dynamiczne.

Jestem zadowolony z kabeka i polecam Kolegę Johnys.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po raz kolejny muszę koledze Johnys wystawić wysoką ocenę, tym razem za kabel zasilający i głośnikowy. Wcześniej miałem Furutech'a FP314 i Trigona Volt, ale po przesłuchaniu kabla Janka i przepięciu na poprzednie, nie było żadnej woli powrotu do nich. Podobnie z głośnikowym, fantastyczna holografia i plastyka dźwięku, bez napięć, bałaganu i jednostajnej barwy. Jestem pod wrażeniem, bo takiej jakości w rozsądnej cenie na próżno szukać u komercji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tym razem Johnys zrobił mi RCA, Gold Reference.

Bezproblemowy kontakt, przesyłka dobrze zabezpieczona.

Sam kabelek to majstersztyk, brzmi rewelacyjnie, polecam go posłuchać. :woot:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Johnys zrobił mi tym razem kable głośnikowe i zasilający. Głośnikowego znałem i miałem na odsłuchach wcześniej, wiedziałem czego się spodziewać. Ale zasilający to petarda, tego się nie spodziewałem, a nie jednego grubasa już słyszałem. Świetna robota i super brzmienie. Polecam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności