Skocz do zawartości

Cowon J3


bylyuser

Rekomendowane odpowiedzi

filmik prezentujący chyba wszystkie opcje playera

 

Niestety scrollowanie nadal nie jest płynne...

 

Bo to jest Cowon S9 z Ui od J3 , sam tytuł filmiku na to wskazuje: "Cowon J3 [skin on S9]"

 

O FUCK! Nie zauważyłem :D EPIC FAIL :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK ma się pojawić w przeciągu 6 tygodni, na stronie http://www.advancedmp3players.co.uk/shop/+.0/Cowon_iAudio.15/J3-16GB/Cowon_J3_16GB_MP3_Player.4273.html można nawet złożyć zamówienie. Cena jest chyba podobna do S9. Ciekawe kiedy będzie u nas dostępny.

 

"During our time at the Gadget Show Live show, we showed this player to hundreds of interested customers and every single one was incredibly impressed with the sound and image quality" = ciekawe jak faktycznie jest z tą jakością dźwięku, jeszcze nigdzie nie ma recenzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobawię się, jak bedzie w mp3store ^_^

za to V5 jest na alledrogo

 

Oba modele pojawia się w Polsce w maju, a ich ceny to:

W2 60 GB - 2599zł , W2 80 GB - 2999zł

V5 16 GB - 1229zł , V5 32 GB - 1499 zł

 

Na allegro taniej, ale cóż - z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Phi! To ja już wolę trochę dołożyć do lapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Radical

Wiadomo już coś więcej o j3 ?

 

Jest recenzja na youtube

 

Wychodzi że trochę poprawiony S9. Zabija jednak cena, bo za 8gb wersje normalnie w polsce trzeba dać 999zł (800zł w promocji mp3store do końca maja). Jak sobie pomyśle że za te same pieniądze kupie Ipod Touch 3g 64gb no to ciężko mi uzasadnić sens kupienia J3 tym bardziej że mam S9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że można np. kupić wersję z najmniejszą pamięcią a dzięki slotowi na karty uzupełnić ją. W przypadku s9 nie jest to możliwe. Warto się zastanowić więc czy lepiej kupić s9 (np: 16GB) czy też j3 (np: 4GB)... ceny pewnie były by chociaż trochę zbliżone a j3 to przecież następca s9. Powinien być więc lepszy... iPod-y mnie odrzucają, już samym wyglądem. Dzięki za link...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam to cudeńko.Same ochy i achy.Cowon j3 4Gb.Kupione przez Pixmanie.A teraz felery :accu trzyma najwyzej 30 godzin przy sluchaniu muzyki czy radia na słuchawkach i ustawionej głośności na minimum,brak instrukcji po polsku chociaż menu jest w języku polskim,każde podłaczenie do ładowania accu powoduje czasowe zatrzymanie zegara czyli po ładowaniu trzeba ponownie ustawiac zegar,nawet tanie słuchawki douszne Sony brzmia lepiej niż te z kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że takie bugi w oprogramowaniu zostawili jak ten zegar. Czas pracy też nieco dziwi bo w przypadku S9 nie był on wyssany z palca ale żeby J3 chodził połowę z tego co deklaruje producent? Ciekawe, nie powiem. Jak jest z płynnością scrollowania nazw folderów? W S9 było niezbyt płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to cudeńko.Same ochy i achy.Cowon j3 4Gb.Kupione przez Pixmanie.A teraz felery :accu trzyma najwyzej 30 godzin przy sluchaniu muzyki czy radia na słuchawkach i ustawionej głośności na minimum,brak instrukcji po polsku chociaż menu jest w języku polskim,każde podłaczenie do ładowania accu powoduje czasowe zatrzymanie zegara czyli po ładowaniu trzeba ponownie ustawiac zegar,nawet tanie słuchawki douszne Sony brzmia lepiej niż te z kompletu.

 

Po aktualizacji softu z 2.03 do 2.10 scroll chodzi lepiej,pojawiły się jakieś gierki,zegar przy ładowaniu na ok 2 min zawiesza się w dalszym ciągu! Komp ma problemy z wykryciem karty rzoszerzen,najlepiej podlaczac do kompa wlaczony player wtedy z reguły wykrywa obie pamieci .Problemy przy kopiowaniu plikow video.Plik ktorego player nie chce skopiowac z powodu niezgodnosci jakiegos parametru po skopiowaniu na karte rozszerzen po jej wyjeciu jest odtwarzany przez player bez problemu.Radio nie ma RDSu.Dziwi mnie że nie ma równiez przełaczania wyjscia słuchawkowego na line-in opcja dostepna juz dosyć dawno w róznych tego typu urzadzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radical

J3 vs S9 - filmik prezentujący bok w bok wszystkie możliwe opcje.

 

 

 

Jak bym nie wiedział to bym nie zgadł który player jest nowszy.

Edytowane przez Radical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności