Skocz do zawartości

Cowon J3


bylyuser

Rekomendowane odpowiedzi

Natknąłem się dzisiaj na takiego newsa. Pamiętacie jak jakis czas temu wyciekł obrazek "pleców" jakiegoś playera [zdjęcie poniżej]? No więc okazuje się, że należą do J3. Źródło mówi, że to tylko S9 w innej obudowie. Dodatkowo ma występować w wersjach 4, 8 i 16 gb.

dd0cc_cowon_j3_player.jpg

cowon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje że poprawią płynność scrollowania folderów. Swoją droga średnio ładny ten player z linka który podał robertos. Sprawia wrażenie plastikowej zabawki. S9 wygląda znacznie bardziej elegancko. Ten ze zdjęcia które dał MatmaN już bardzo ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No proszę, wbudowany głośnik, karty pamięci, jeszcze dłuższe działanie baterii. Jeśli tylko menu będzie działać płynnie to mnie kupili :) Byłoby super jakby dodali tą funkcję która jest w samsungach p2 i p3 że paruje się urządzenia przez blutooth i słuchać na słuchawkach że ktoś dzwoni. W samsungach można nawet odebrać telefon przez playera mówiąc do mikrofonu, ale mnie wystarczyłoby w cowonie żeby w ogóle dawał znać że ktoś mi dzwoni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło mówi, że to tylko S9 w innej obudowie. Dodatkowo ma występować w wersjach 4, 8 i 16 gb.

Chyba nie do końca to samo co S9 bo inne źródło mówi że będzie miał:

slot microSD, tuner DMB TV, radio FM, Bluetooth, funkcja cyfrowego dyktafonu, wyjście TV (HDMI?), stereofoniczne głośniki oraz wspomnianą szczotkowaną, aluminiową obudowę.

a poza tym:

[...] osiągi tego odtwarzacza odnośnie czasu pracy - 11 godzin w przypadku wideo to wyśmienity wynik. W przypadku muzyki jest to aż 64 godziny. Rozmiary omawianego produktu to 106.5 x 56 x 9.9 mm oraz waga 76g. Ceny po przeliczeniu z wonów - od 166 dolarów do $316. Urządzenie pojawi się w sprzedaży w kwietniu.

Szkoda że nie ma Wi-Fi - mógłby być godnym rywalem Toucha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło mówi, że to tylko S9 w innej obudowie. Dodatkowo ma występować w wersjach 4, 8 i 16 gb.

Chyba nie do końca to samo co S9 bo inne źródło mówi że będzie miał:

slot microSD, tuner DMB TV, radio FM, Bluetooth, funkcja cyfrowego dyktafonu, wyjście TV (HDMI?), stereofoniczne głośniki oraz wspomnianą szczotkowaną, aluminiową obudowę.

a poza tym:

[...] osiągi tego odtwarzacza odnośnie czasu pracy - 11 godzin w przypadku wideo to wyśmienity wynik. W przypadku muzyki jest to aż 64 godziny. Rozmiary omawianego produktu to 106.5 x 56 x 9.9 mm oraz waga 76g. Ceny po przeliczeniu z wonów - od 166 dolarów do $316. Urządzenie pojawi się w sprzedaży w kwietniu.

Szkoda że nie ma Wi-Fi - mógłby być godnym rywalem Toucha...

 

Nawet jeśli miałby wifi to jak może być godnym rywalem toucha bez itunes? Soniacz x-series ma wifi i jakoś mu to nie pomogło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo coś kiedy bedzie go można kupić u nas?

Dopiero wchodzi na rynek koreański, chociaż premiera S9 w Korei była pod koniec grudnia a bodajże w II połowie stycznia można było go kupić w Polsce. Jeżeli utrzymają ten trend to powinien być przed wakacjami. Można by zresztą napisać do polskiego przedstawiciela Cowona, ciekawe co odpiszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na youtube pojawiło się parę krótkich filmików pokazujących działanie menu j3. Na jednym gość przegląda zdjęcie i co mnie mocno zaskoczyło powiększa i zmniejsza uzywając do tego multitoucha.

 

EDIT:

Zadałem pytanie dystrybutorowi i nic jeszcze nie wiedzą na temat J3, wiedzą tylko że niedługo ma trafić na polski rynek W2 ale jeszcze nie mają konkretnej daty i ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym niezwykłego, że mają multituche?

 

Cały czas mnie zastanawia, czy w środku J3 siedzi najnowszy Telechips czy może Tegra? A może coś jeszcze innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym niezwykłego, że mają multituche?

 

Cały czas mnie zastanawia, czy w środku J3 siedzi najnowszy Telechips czy może Tegra? A może coś jeszcze innego?

 

Ja jestem zaskoczony bo chyba póki co multitouch mają tylko iphony/ipody i Htc hero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności