Skocz do zawartości

Cowon J3


bylyuser

Rekomendowane odpowiedzi

MSC (Mass Storage device Class) i UMS (USB Mass Storage device class)to to samo. Dlatego UMS nie widnieje w instrukcji. Do tego protokołu nie jest potrzebny WMP10/11/12. Ale w MTP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry tu faktycznie nie wspomnieli o MTP i MSC - wziąłem pierwsza instrukcje jaka miałem pod ręką i tam było. Nie przypuszczałem że tak znaczący fakt mogą pominąć w instrukcji. Sam tłumaczyłem dla nas kilka instrukcji Cowona i zawsze było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z dźwiękiem w tym plejerku ? Cowona nigdy żadnego nie słuchałem. Jakby mógł ktoś porównać do yp-p2 to byłoby miło ;). Albo w ogóle jakieś info o dźwięku, bo to jest przecież najważniejsze.

 

Nie da sie porównać to nie ta klasa.Informacje na temat testów dzwieku znajdziesz w zachodnich pismach specjalistycznych.Równiez na you tube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam to cudeńko.Same ochy i achy.Cowon j3 4Gb.Kupione przez Pixmanie.A teraz felery :accu trzyma najwyzej 30 godzin przy sluchaniu muzyki czy radia na słuchawkach i ustawionej głośności na minimum,brak instrukcji po polsku chociaż menu jest w języku polskim,każde podłaczenie do ładowania accu powoduje czasowe zatrzymanie zegara czyli po ładowaniu trzeba ponownie ustawiac zegar,nawet tanie słuchawki douszne Sony brzmia lepiej niż te z kompletu.

 

Po aktualizacji softu z 2.03 do 2.10 scroll chodzi lepiej,pojawiły się jakieś gierki,zegar przy ładowaniu na ok 2 min zawiesza się w dalszym ciągu! Komp ma problemy z wykryciem karty rzoszerzen,najlepiej podlaczac do kompa wlaczony player wtedy z reguły wykrywa obie pamieci .Problemy przy kopiowaniu plikow video.Plik ktorego player nie chce skopiowac z powodu niezgodnosci jakiegos parametru po skopiowaniu na karte rozszerzen po jej wyjeciu jest odtwarzany przez player bez problemu.Radio nie ma RDSu.Dziwi mnie że nie ma równiez przełaczania wyjscia słuchawkowego na line-in opcja dostepna juz dosyć dawno w róznych tego typu urzadzeniach.

 

Audio - klasyka,blues,jazz,rock - bardzo dobre,świetne oddawanie transjentów Video - bardzo dobre kolory i szczegóły Radio - bardzo dobra czułość,niezauważalne przejscie przy spadku sygnału z stereo na mono

Aktualizacja softu z 2.10 do 2.21 nareszcie zegar działa tak jak powinien! Bluetooth pieknie sie paruje z zestawami słuchawkowymi,bardzo proste przałaczanie pomiedzy róznymi zestawami.Sprawdzone na Bluetrek ST1 i Sony Ericsson MW 600,dla zestawu Bluetrek duzo wiekszy zasieg !

 

Aktualizacja softu do 2.22

 

aktualizacja prosta jak konstrukcja cepa!

ściaga sie i kopiuje.

 

Ustawienie trybu USB na MSC rozwiazuje wszystkie problemy z kopiowaniem do playera - komp widzi pamiec playera i dodatkową jako dwa dyski zewnetrzne.

 

Maksymalny czas pracy dla audio zgodny z deklaracją producenta, dla video zgodny z deklaracją producenta, dla radia 30 kilka godzin oczywiscie bez uzywania BT. Przy uzyciu BT czasy ulegają skróceniu ! Przy testach dla plików WAV bez kompresji urzadzenie praktycznie przezroczyste !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam male pytanko co do cowon j3 a mianowicie nie wiem czy tez macie wrazenie ze glosnosc po 31 nie zwieksza sie? biorac pod uwage 0-40 skale ? czyli dokladniej mowiac mogla by sie skala zakonczyc na 31 i koniec

Druga sprawa ktora mnie rozczarowala to rzywotnosc baterii ktora trzyma okolo 10godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanko ...

czy jest jakiś sposób na nazwanie stacji radiowych w COWONie J3 ? Obszukałem różne opcje i nie znalazłem :(

Na liście stacji wyświetla się pod nazwą kanału na którym sie zapisała (CH1, CH2 itd.) i pokazuje częstotliwość. To troche bez sensu i mam nadzieję, że tylko nie potrafię znaleźć sposobu jak nazwać stacje. Boże radio jest bez RDSu (co też jest troche bez sensu jak na sprzęt za tysiaka) to już wiem :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irivery kiedyś coś takiego miały. Edytowało się to w Iriver Plus. W Cowonach ani razu tego nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożnica w głośności u mnie jest słyszalna przy każdej zmianie skali. Co do baterii to po pierwszym ładowaniu mi tyle trzymała. Ekran dość długo się wtedy świecił - uczyłem się odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mi w 5 letnim T20 bateria do tej pory trzyma ponad 14 godzin. Jak wam paromiesięczne J3 może trzymać przykładowo 10 godzin? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności