Skocz do zawartości

Cowon J3


bylyuser

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co jest w tych other bugs.

 

Nie wgrywajcie 2.24, na Head-Fi piszą o bugach z okładkami.

O co dokladnie chodzi w tym bugu z okladkami ??

2.24 - okladki mam "powszywane" w utwory - zero zmian odnotowanych w temacie - czesc jak sie nie wyswietlala tak sie nie wyswietla :(

Ciagle czekam na support mkv - napisalem do cowona w temacie.

 

Ktos slyszal o tym ?. Ciagle czekam na invisible shield do J3 ale chyba sie nie doczekam - wiec przyda sie alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix mode - okladki wszyte jak najbardziej dzialaja na 2.24.

Okladki w katalogach - zaraz sprawdze. Nie dzialaja.

 

Do kupienia w Euro-Net Screen protector 5.3 cala pakowane po dwie sztuki plus wzorzec do przycinania za 9.99,-

Wole juz przycieta szczegolnie kiedy mowimy o full body protection (powodzenia z wycinaniem ;) ) plus zalezy mi na foliach ala ta uzywana przez zagg. Niestety nikt tego nie robi dla J3

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze miałem dobrej jakości poliwęglan z allegro od jednego użytkownika i mam do tej pory... nie widzę sensu pakować się w te lepsze- szkoda kasy...

 

byle by też nie kupować byle jaki z allegro, bo to też mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz ze sam bede decydowal na co szkoda mi kasy ;) a powazniej mam Zagg'a na X'ie - mialem tez wszelkiej masci poliweglany na calej masie innych urzadzen i nie odpowiada mi ich feel wiec ich po prostu nie chce.

 

 

pewnie, nikt Ci przecież nie każe- spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum tak, że Dzień dobry wszystkim .

 

W końcu udało mi sie kupić J3'ujkę w sensownej cenie (460 zł 8gb z drobną usterką, którą zresztą już naprawiłem :) ) i mam parę pytań do starszych kolegów .

Pierwsza sprawa to pytanie odnośnie okładek w trybie poziomym bodajże Matrix mode. Co zrobić by wyświetlały się okładki również i w tym trybie . Mam cover.jpg w każdym katalogu, ale okładka wyświetla się tylko w trybie pionowym .

GigereE piszę coś o wpojonych okładkach w mp3 , jak uzyskać taki efekt, jeśli to to ...

 

Drugie pytanie z zupełnie innej beczki - czy ktoś z was używa również programu do Rip'owania EAC do formatu FLAC - jeśli tak to może może ktoś mi powiedzieć jakie ustawienia kompresji są najlepsze (czyli najlepsza jakość, bez "zważania" na wielkość pliku )

Czy różnice między standardowymi ustawieniami a ustawieniami "na maxa" są wyczuwalne chodź by w najmniejszym stopniu czy - może w przypadku flac różnica jest tylko w przypadku dekompresji przez odtważacz a w przypadku dzwięku efekt jest zawsze ten sam ( w końcu to format bezstratny - dobrze myślę ?)

 

Moje ustawienia :

 

-6 -V -T ,

Przepłytność bitów : 768 kBits/s

 

 

I ostatnie pytanie - jak u was wygląda przerzucanie kolejnych zdjęć w zakładce Photo . U mnie za każdym razem gdy przeskakuje na kolejne zdjęcie wyskakuje na sekundę małe kółeczko ładowania . Muszę przyznać ,że jako były użytkownik iphona przyzwyczaiłem

się do płynnego przerzucania zdięć, a to każdorazowe "mini wczytywanie" nieco mnie denerwuje ...

 

Dobra to na razie tyle bo nie chce was zamęczyć ;) Mam nadzieje,że ktoś znajdzie chwile na odpowiedz na moje pytania . Pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie: czy na Cowon J3 można słuchać muzyki, kiedy podłączony jest do ładowarki sieciowej ? Czy tez może po podłączeniu do ładowarki przechodzi w stan ładowania i nic nie można zrobić ?

 

Po podłączeniu ładowarki można słuchać muzy. Sprawdziłem na ładowarce od HTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że swojego J3 mam od niedawna i jeszcze nie zdążyłem ściągnąć z wyświetlacza folii ochronnej, mam pytanie do innych użytkowników tego odtwarzacza. Czy ekran mocno się rysuje? Pytam, ponieważ znalazłem dość podzielone opinie na ten temat.

Edytowane przez Alkoholik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mocno, aczkolwiek ja mam jedną ryskę na pół centymetra (nie mam pojęcia od czego). Ale tych rysek w ogóle nie widać, o ile nie patrzysz na wyłączony wyświetlacz pod światło, więc po co się przejmować. Noszenie fabrycznej folii to jakiś horror.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób ze mnie jakiegoś "foliowego fetyszysty". Nie chcę po prostu, żeby odtwarzacz po tygodniu użytkowania wyglądał, jakby nim ktoś asfalt polerował. Przy okazji, pozbyłem się już tej folii.

 

 

a masz też podniesiony trochę ekran w prawym dolnym rogu? to była chyba największa nie doróbka swego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ekran nie jest idealnie spasowany z resztą obudowy. Normalnie tego na szczęście nie widać, trzeba się dobrze przyjrzeć. Ktoś w Cowonie powinien za to solidnego plaskacza zarobić.

 

Mam egzemplarz, w którym szybka odpadła prawie całkowicie :D Ah ta koreańska precyzja :rolleyes:

 

 

Dobre. Nieźle pojechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności