Skocz do zawartości

Cowon J3


bylyuser

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ładowanie nieoryginalną ładowarką ma niekorzystny wpływ na baterię? Ładuję ładowarką do telefonu z wyjsciem usb. Telefon tez mozna ladowac przez komputer jak i odtwarzacz. Czy takie ładowarki usb dają takie same napięcie jak w komputerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ładowanie nieoryginalną ładowarką ma niekorzystny wpływ na baterię? Ładuję ładowarką do telefonu z wyjsciem usb. Telefon tez mozna ladowac przez komputer jak i odtwarzacz. Czy takie ładowarki usb dają takie same napięcie jak w komputerze?

 

nie wszystkie- niektóe tak nie robią- zobac zjakie masz napięcie na tym i jakie na kompie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elm

 

Z takiego samego kabla korzystają Iriver Spinn, Cowon J3 i Cowon X7. Za pewne tv-out i line-in by też działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w materiałowej wsuwce A826 i nie mam potrzeby go wyciągać. Kwestia użytego materiału i wykończenia. J3 ma przyciski z boku, tam gdzie szwy są przeważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kompletnie nie praktyczne bo cokolwiek chcesz zrobić musisz playera wyciągać z niego.

 

Fakt, trzeba wyciagac, ale akurat mi to nie przeszkadza, bo rzadko zmieniam piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja mam w oryginalnym etui i ono jest świetne ! ;) Jak się dobrze poszuka to można taniej je kupić - naprawdę warto ;]

 

 

Potwierdzam! Futerał jest bardzo pożądny.

Ja dodatkowo z Grupa 2MP s.c. http://grupa2mp.pl/ przygotowałem dla COWON J3 (prwdopodobnie też pasuje do S9) folię ochronną Glossy (bardzo wytrzymała i super przezroczysta - mam ją już na swoim J3) oraz dla tych którym odblask przeszkadza AntiGlaere (matowa) na wyświetlacz.

Wyświetlacz dla dbających o sprzęt - mimo swojej deklarowanej dużej wytrzymałości - wymaga moim zdaniem dodatkowej ochrony. Futerał (nie musi być oryginalny) również bardzo wskazany. Jeśli zamierzacie nosić odtwarzacz bezpośrednio w kieszeni (bez futerału), to folia Glossy wydaje się rozwiązaniem całkowicie koniecznym, bo żaden wyświetlacz nie jest w 100% odpory na mikrorysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja mam w oryginalnym etui i ono jest świetne ! ;) Jak się dobrze poszuka to można taniej je kupić - naprawdę warto ;]

 

 

Potwierdzam! Futerał jest bardzo pożądny.

Ja dodatkowo z Grupa 2MP s.c. http://grupa2mp.pl/ przygotowałem dla COWON J3 (prwdopodobnie też pasuje do S9) folię ochronną Glossy (bardzo wytrzymała i super przezroczysta - mam ją już na swoim J3) oraz dla tych którym odblask przeszkadza AntiGlaere (matowa) na wyświetlacz.

Wyświetlacz dla dbających o sprzęt - mimo swojej deklarowanej dużej wytrzymałości - wymaga moim zdaniem dodatkowej ochrony. Futerał (nie musi być oryginalny) również bardzo wskazany. Jeśli zamierzacie nosić odtwarzacz bezpośrednio w kieszeni (bez futerału), to folia Glossy wydaje się rozwiązaniem całkowicie koniecznym, bo żaden wyświetlacz nie jest w 100% odpory na mikrorysy.

 

 

Folia na ekran jest totalnie zbędna. To jest Gorilla Glass. Nie zarysujesz tego byle czym. Musisz iść pod szlifierkę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Support .LRC lyric format. - Expanded range of Slide show speed of COMIX (20sec -> 30sec). - Fixed the error that player speed got slower while connected to USB adaptor. - Fixed the playback error with some irregular mp3 files which contains overlapped ID3 tags. - Edited some Chinese menu string. - Changed Hebrew font. - Fixed other bugs.

Jest nowy firmware 2.24

 

Testowałeś, jakie zmiany wprowadzili, warto zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności