Skocz do zawartości

Cowon J3


bylyuser

Rekomendowane odpowiedzi

No, rozkalibrowują się. U mnie nie w J3, ale S9, pierwsza kreska spada mi już po godzinie słuchania, na ostatniej potrafi grać 20h. Robiłem pełne rozładowanie i ciągle są złe wskazania, ale swoje 50h gra, a ma już ponad 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem na noc, i po (6.5h + 9.5h) ciągle było 3/4 - czyli bateria jest OK. Pomiary dotyczą wyłącznie flaków. Dziś będę kontynuować rozładowywanie aż dojdę do zera.

 

Natomiast - po zakupie K550 dużo bawiłem się GUI. Przewijałem utwory, zmieniałem je, skakałem do środka i testowałem różne rzeczy. Poświęciłem na to łącznie jakąś godzinę rozbitą na sesje po 10 minut. I na drugi dzień przywitało mnie 3/4. Czyli zdecydowanie najbardziej prądożerne jest czytanie plików i ich dekodowanie. A generacja dźwięku to pikuś.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuję test. Jak na razie po 34h odtwarzania flaków mam 1/4 wskaźnika. Czuję, że jest szansa dociągnąć do 40 :)

 

A przypominam - odtwarzacz ma rok...

 

Jest 40h, 0/4, ciągle gra.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, musisz zrobić test bez EQ i na głośności około 20. Jeżeli zdechnie po 20h to wymieniaj, przecież ja też przez to przechodziłem. Nawet bez podłączonych słuchawek i na głośności 15 nie potrafił wytrzymać dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, ale kiedy Ci pracował tylko te 20h? Gdy był nowy? Mój miał niecałe dwa miesiące, a kupiłem go 2 tyg temu od usera z forum, więc nie sądzę by go sprzedawca skillował przez 6 tygodni od nowości, tym bardziej, że był w stanie jak ze sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem J3 w grudniu 2010. Od początku wytrzymywał tylko jakieś 20h max. Wmawiałem sobie, że to z powodu flaków, wysokoomowych słuchawek itd. Ale w sieci było wyraźnie napisane, że ma wytrzymać 40h, więc się wkurzyłem i oddałem go do sklepu na niezgodność z umową (zrobiłem test na mp3 i zdechł po 20h, a producent deklaruje 80). Nowy egzemplarz trzyma jak opisuję - 40h na flakach. Problem z baterią jest dość częsty i serwis orzeka wymianę bez problemu. Jeżeli bez upiększaczy nie wytrzyma 40h, to oddawaj, bo już się nie rozkręci.

 

Oczywiście jeśli ktoś ci sprzedał J3 z wadliwą baterią, to ma zwrócić kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam takie pytanko

mam kartę micro sa i kiedy włożyłem ją do J3 i podłączyłem do pc wyskakuje komunikat żeby sformatować pamięć,wbijam formatuj i pisze że nie może sformatować ble ble

pytanie do was,jak sformatować tą kartę pamięci ,jakiś program etc?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo miałem te przewody...kiedys.

Czekam jak ktos pokusi sie o jakiegos porządnego loda do J3 - moze trzeba napisac do Cowona. W tej chwili line out uzyskujemy przez podpięcie...tv out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności