Skocz do zawartości

Fanklub SoundMagic


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem na mysli tylko i wyłącznie formatu ;) Chodzi o podejście realizatora w studiu, który bawił się brzmieniem. Dobrze zrobiony utwór nawet na kiepskich słuchawkach zabrzmi znacznie lepiej ;)

 

Użycie tri-flange nie powiększy Ci sceny. Musiałbyś zastosować takie tipsy, by łapać seala mając słuchawki mniej wepchnięte do kanału niż zazwyczaj. Dziwaczne to w każdym razie, by specjalnie po to dobierać tipsy :P Poszukaj tipsów w naszym komisie, często można je w korzystnej cenie kupić względem sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady :) Po prostu muszę zmienić tipsy bo moje są skamieniałe, a ja nie lubię sobie wkładać kamieni do ucha :D
Jeszcze takie pytanko, a mianowicie wzmacniacz. Jest sens inwestować w Fiio E5/E6 do tych słuchawek i takiego sprzętu jakiego mam, czy to nie ma sensu? Bo na głośność zestawu nie narzekam, ale jeżeli ma to coś poprawić to chętnie zainwestuje pieniążki w takie cudo techniki :) Potem może się przydać do innych dokanałówek :)

ps. Dzięki za pomocne info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku takich słuchawek i takiego odtwarzacza nie ma sensu IMO kupować wzmaka - zmiany będą kosmetyczne. Jak będziesz miał okazję posłuchać to oczywiście skorzystaj, jednak odradzam myśl o zakupie.

 

Mógłby się przydać, gdyby Twój DAP miał wysoką impedancję wyjściową, a wzmak niższą (FiiO E5,6 mają niskie)...ale Clip+ też. Mogłoby to poprawić kontrolę pracy przetwornika, po prostu lepiej wysteruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to już nie wiem.
Niestety teraz jestem na takim etapie, że muszę sobie sprawić jakiś prezent :)
Mam ochotę wydać na to trochę kaski, żeby uśmiech pojawił mi się na twarzy gdy będę słuchał muzyki :)
Lepszy pleyer, wzmacniacz którego mi odmawiałeś, pianki comply mam już zarezerwowane w sklepie :) albo po prostu kupić lepsze słuchawki do 600 , 700 zł.
Już po prostu nie wiem co mam zrobić i codziennie szukam rozwiązania na mój mus zakupowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy pleyer, wzmacniacz którego mi odmawiałeś, pianki comply mam już zarezerwowane w sklepie :) albo po prostu kupić lepsze słuchawki do 600 , 700 zł.

Już po prostu nie wiem co mam zrobić i codziennie szukam rozwiązania na mój mus zakupowy :)

No to może tak?

http://www.thecustomart.com/music_art-custom.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kupiłem ostatnio SM E10, wszystko spoko ale dostałem do nich twardego case'a, moich dwóch znajomych ma miękki case.Czy zmienili sposób wydawania czy mam fejki ???

Nie wiem jakie teraz dają akcesoria, ale z wieloma modelami dokanałowych słuchawek firma zmieniała, i to wielokrotnie!, dodawane akcesoria. Nie masz się co przejmować, tylko ciesz się, że masz fajny futerał. Zrób może zdjęcie, z chęcią bym zobaczył co teraz dodają ;)

 

Zresztą posądzać o podróbkę przyszłoby mi do głowy w wypadku gorszego/niekompletnego wyposażenia, a nie lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam PL21 i spisują się bardzo dobrze, podoba mi się ich brzmienie. Jakość wykonania na dobrym poziomie. Słuchawki służą mi już ładnych parę lat i jeszcze nigdy nie miałam z nimi problemu. Myślę, że gościu w sklepie po prostu wcisnął Ci bajkę, żeby pozbyć się problemu:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mam E10 v.3, miałem też v.2-po wygrzaniu nabierają smaku, niestety po kilku miesiącach zaczynają pierdziec i trzeszczeć-obecnie mam już trzecią parę-ostatnią. Zachwyciłem się dobrą jakością dzwięku ale zniechęciłem trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie mam dużego doświadczenia ze słuchawkami dokanałowymi, kiedyś miałem genialne doki Panasonic na wbudowanej smyczy, ale to było jakieś 8 lat temu. Pomijam różne SonyEricssony itp, ostatnio postanowiłem jakieś kupić, Idąc po MediaMarkcie zobaczyłem Panasonic rp-hje125 za grosze, chyba 37zł, wchodze na smartfonie na ceneo, pacze - 44 opinie srednia 4,5/5, kupuje. Nigdy więcej im już kur** nie uwierzę. Można dostac 2 klasy wyżej słuchawki za pdobne pieniądze. No ale uparłem się na doki i co, kupiłem E10. Nigdy więcej już nikomu nie uwierzę :angry: Wcale nie są takie mega fajne.

 

Bass jest ok, jest dynamiczny, puszczam coś od DJ Diplo to rozpier**** mi łep, puszczam Tom Petty - American Girl i nagle nie ma go w ogóle. Mocno reaktywny na EQ.

 

Do tonów średnich nie mam większych zastrzeżeń. Nic mnie jakoś nie zachwyca specjalnie ale chociaż są. Średnia rozdzielczość.

 

No i te wysokie, mam wrażenie że ktoś je obciał na samiutkiej górze, jakby czegoś brakowało.

 

Przestrzeń i scena - nie podoba mi się, oczekiwałem czegoś lepszego. Rozdzielczość dźwięku jest wg mnie średnia. Nie ma w nich takiej szczegółowości jakiej bym oczekiwał. Ale nie wiem, może za bardzo się czepiam, może nie ma co tyle oczekiwać słuchawek dokanałowych?

 

Jakby ktoś chciał to mogę sprzedać za 120zł, paragon z dziś, kupione w AllNet Lublin, dorzuce nawet te ****iane panasonic 125.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dopisuję się do fanklubu z HP100 - jak przyjdą do mnie biorę się za modowanie ;)

 

Następca serii HP100/150/200?

Z tego co z filmiku reklamowym, to prędzej następca P30, czyli portable.

Mają przetwornik 40mm :( - imo spokojnie mogliby zmieścić 50mm w tej obudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam.

Jestem posiadaczem słuchawek SM HP150.

Niestety pękły mi plastikowe widełki trzymające muszle przy lewym uchu. :(

Wiecie może gdzie można naprawić taką usterkę (wymiana widełek) oraz jaki jest koszt uszkodzonej części?

Słuchawki są na gwarancji ale to chyba w tym wypadku nie ma znaczenia :/

Z góry dzięki!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj z userem @WojtekC on będzie wiedział jak to zareklamować, bo załatwił naprawę gwarancyjną tak uszkodzonych HP100 dwóm userom.

Jakby się jednak nie powiodło, to ja przeszczepiłem już 2 sztuki HP100 w inny pałąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności