Skocz do zawartości

Jak Odblokować Radio W Sandiskach !


Gość bazyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Po próbie uruchomienia radia w moim odtwarzaczu mp3 Sandisk m240, zgodnie z instrukcją umieszczoną w pierwszym poście tego tematu odtawrzacz się popsuł. Radio pojawiło się w menu odtwarzacza, ale i tak nie działa, a jak wchodzę w "Play Music" odtwarzacz się zawiesza- nie można go nawet wyłączyć. Komputer natomiast nie może go całkowicie wykryć- niby już go ma ale znowu połączenie zostaje przerwane i tak cały czas. Bardzo proszę o jakąś radę jak go naprawić!? Dodam tylko, że poprzez edycję notatnikiem pliku z odtwarzacza SYS_CONF zmieniłem mu 3.2.8E na 2.0.0A a następnie wgrałem frimawere sdmx3-iv001.exe

BŁAGAM POMOCY!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie żeby nie przechodzić z firmware-u 3.2.8E do 2.*.*A. Z tym, że na stronie sandiska jest teraz firmware 3.0.6A. Myślicie że wgranie tego firmware-u uszkodzi odtwarzacz ?

A możesz wskazać dokładnie gdzie jest dostępny firmware 3.0.6? Ja widzę nadal 2.x.x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

obserwuje temat i w zwiazku z tym czego on dotyczy zaczalem szukac sansy m240 z odpowiednia wersja softu - jedyna jaka mi sie udalo znalezc to taka z softem 2.2.5A (dostane w tym tyg) i dlatego mam pytanie do bardziej zaawansowanych w temacie:

 

Czy ten mod bedzie dzialal w wersji 2.2.5A ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy zna ktoś adres e-mail gdzies do supportu Sandiska ??

Jesli tak to napiszcie na forum a ja do nich napisze bo juz mnie wkurza moja sansa m240 bez radia (3.2.8e).

 

Pozdrawiam

 

Poza tym w poprzedniej sansie ze starszym softem przynajmniej mi podswietlenie nie gaslo przy slabej baterii! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie instalowałem żadnego softu ale mam problem mianowicie jaki

 

1 chciałcem w ustawieniach zrobić reset all i mamy X i V i nie wiem jakims guzikiem to potwierdzić

 

 

2. to samo daje equzlizer robie custom i nie moge tego zostawić tylko wskakuje mi na poprzednie ustawienie czyli rock

 

 

Pomocy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie instalowałem żadnego softu ale mam problem mianowicie jaki

 

1 chciałcem w ustawieniach zrobić reset all i mamy X i V i nie wiem jakims guzikiem to potwierdzić

No nie wiem, myślę, że nie trudno się domyslić, że "ptaszkiem" się zatwierdza. [Dla pewności, przechodzisz strzałkami na "ptaszek" i wciskasz przycisk kółko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo nie znam się na sprzętach. czy w firmware w wersji 3.2.8E ta aktualizacja będzie możliwa? Jeśli nie to czy mógł by mi ktoś polecić kogoś z allegro kto mógł by mi sprzedać sandiska m240 tak w granicach 150 zł. bo jdnego gościa znalazłem ale on ma tylko w wersji 3.2.8E a co do innych nie mam pewności.

 

A co myślicie o tym jak by ściągnąć program sansa Updater http://www.sandisk.com/Retail/Default.aspx?CatID=1376 i w nim spróbować przeprowadzić aktualizacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo nie znam się na sprzętach. czy w firmware w wersji 3.2.8E ta aktualizacja będzie możliwa? [...]

A co myślicie o tym jak by ściągnąć program sansa Updater http://www.sandisk.com/Retail/Default.aspx?CatID=1376 i w nim spróbować przeprowadzić aktualizacje?

Przeczytałeś cały wątek (ze zrozumieniem)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo nie znam się na sprzętach. czy w firmware w wersji 3.2.8E ta aktualizacja będzie możliwa? [...]

A co myślicie o tym jak by ściągnąć program sansa Updater http://www.sandisk.com/Retail/Default.aspx?CatID=1376 i w nim spróbować przeprowadzić aktualizacje?

Przeczytałeś cały wątek (ze zrozumieniem)??

Tak ale już było z póxno bo napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności