Skocz do zawartości

Jak Odblokować Radio W Sandiskach !


Gość bazyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Próbował ktos w 2 strone tym samym sposobem?? zmieniajac z 2.0.0A na 2.2.3E??

 

aha i aktualnie mam softa 2.2.5e mam watpliwosci co do odblokowania radia w m240

 

Udała sie aktualizacja , po ktorej postanowiłem isc za ciosem i właczyc ten progrm od aktualizacji automatycznej i zaktualizowało mi playerka do 2.2.5A

---------------------------------------------------------------

Ale mieszam ;P postanowiłem zmienic softa ;P na europe bo w****ia mnie ta czcionka rozjezdzona

-------------------------------------------------------

przezyłem zonka własnie sie dowiedziałem ze nieistnieje instalacja od europejskiej wersji softu ;/

 

-------------------------------------------------------------------

własnie posłałem maila do suportu sandiska z zapytaniem o sdmx3-iv001 versje eu ciekawe co mi odpisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam rozwiazanie problemu z rozjezdzajaca sie czcionka ;D Gdy posyłałem maile do sandiska utwozono mi ebox'a i tam prowadziłem konwersacje z gosciem z sandiska , powiedział ze europejski soft niejest dostepny ale wysłał mi pliczki na maila ktore poprwaiaja czcionke ;D zainstalowałem i faktycznie działa.

 

te pliczki po rozpakowaniu trzeba wrzucic do katalogu config

77X_FontTable.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam rozwiazanie problemu z rozjezdzajaca sie czcionka ;D Gdy posyłałem maile do sandiska utwozono mi ebox'a i tam prowadziłem konwersacje z gosciem z sandiska , powiedział ze europejski soft niejest dostepny ale wysłał mi pliczki na maila ktore poprwaiaja czcionke ;D zainstalowałem i faktycznie działa.

 

te pliczki po rozpakowaniu trzeba wrzucic do katalogu config

 

 

Faktycznie to działa MANY MANY Thanks :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem wszystko wedługi instrukcji i padł mój 3 godzinny m240 wogóle nie reaguje na power i komp wykrywa nie mp3 a USB device i co mam teraz zrobić??

 

 

 

 

 

Już wiem co źle zrobiłem przyznaje się do błędu w sztuce :P otóż tak się spieszyłem przy update że nie zauważyłem że trzeba wyłączyć mp3 i przełączyć hold

( pisało po angielsku i nawet obrazek był) trudno, zdarza się

 

Nie było tak źle poszedłem do sklepu i powiedziałem że mp3 przestało działać od razu wymienili mi na nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co sie jeszcze wahaja ;) tak wyglądała moja udana historia krok po kroku:

 

- m240 odlaczony - ustawienie w settings -> Reset All

 

- m240 odlaczony - ustawienie w settings -> USB trybu MSC

 

- przelaczylem HOLD na ON (program aktualizujacy wymaga tego gdy m240 nie jest podlaczony, nie wiem jaki bylby efekt gdyby byl na OFF) i podlaczenie m240 do kompa

 

- komp widzi go jako kolejny dysk -> teraz edycja pliku SYS_CONF.DNC wpisu 2.2.3E na 2.0.0A ale w takim notatniku (edytorze), aby nie dodal przypadkiem dodatkowych znakow konca wiersza i powrotu karetki, u mnie plik ma wielkosc 215 bajtow i taki po edycji i zapisaniu powinien pozostac. Nie przejmowalem sie tez nowa data modyfikacji pliku, nie ma to znaczenia.

 

- nie odlaczajac m240 od kompa, ani nic z nim nie robiac (jak sie go odlaczy czy przerestaruje wartosc w pliku SYS_CONF.DNC 2.0.0A wroci na 2.2.3E) od razu uruchamiamy sciagniety plik ze strony Sandisk: sdmx3-iv001.exe, dla pewnosci zamknalem wszystkie inne aplikacje, a na pewno te w ktorych przypadkiem mogl byc wybrany dysk (filesystem) od m240, gdyz inaczej programik upgrade'ujacy moze nie miec dostepu do m240

 

- po kilku next-> program dochodzi do sprawdzenia poprzedniej wersji firmware (powinien pokazac 2.0.0A) i nowej (powinien pokazac 2.1.0A)

 

- trzy zdrowaski i nacisnalem UPGRADE FIRMWARE czy jakos tak

 

- program przelecial jakims paskiem postepu i szybko poinformowal, ze nowy firmware zostal wgrany i zaproponowal odlaczenie m240 od kompa i jego wylaczenie. I tutaj na poczatku znow zrobilem blad, bo jak kazdy porzadny informatyk odlaczalem go wpierw przez Bezpieczne usuwanie sprzetu z Windows i efekt byl taki, ze na m240 pojawial sie komunikat low battery i firmware not updating.

Nie robcie tego przez Bezpieczne usuwanie sprzetu, tylko przez wyjecie na chama wtyczki z kompa.

Wtedy dopiero rusza wlasciwe przetwarzenie nowego firmware.

Na ekranie pojawia sie komunikat wpierw, ze trwa, a pozniej, ze sie zakonczyl i m240 sie wylaczyl.

 

- teraz ponowne wlaczenie m240 (odlaczony od kompa) i znow zaczela konczyc sie procedura update'u, troche trwala, ok 30 sekund, komunikujac, ze wpierw trwa, a na koncu ze zakonczyla sie sukcesem.

 

I m240 byl gotowy do uzycia.

 

Dla pewnosci jeszcze raz go wylaczylem i wlaczylem.

 

I to juz. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie kolega bazyl założył ten temat i napisał:

 

 

"i w linijce pierwszej zamiast 2.2.3E zamieniamy na czas falshowania na 2.0.0A"

 

 

po updejcie próbowałem zmienic na poprzednie namiary - 2.2.3E i zostają dalej amerykańskie czy ktoś może powiedziec co źle zrobiłem czy po prostu tak mają wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"i w linijce pierwszej zamiast 2.2.3E zamieniamy na czas falshowania na 2.0.0A"

 

Sama nazwa tego wpisu nie zmieni twojego FW. Wpis ten jest po to zeby oszukac program do aktualizacji, udajac ze masz wersje amerykanska. Mozesz sprobowac zmienic na 2.2.3E i uruchomic Sansa Updater, wg mnie powinno zadzialac, nie sprawdzalem:

 

Sansa Updater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności