Skocz do zawartości

Jak Odblokować Radio W Sandiskach !


Gość bazyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zrobilem uptade mp3 sandisk m240 mialem wesje 3xxx i **** pokazuje mi ze mam wszystko zapchane na nim podlanczm do kompa wykrywa dysk na który nie moge wejsc nie wie ktos czy jak bym go rozkrencił nie znalał by sie tam magiszczy przycisk format zeby wszystko z nigo usunąc i wgrac stare oprogramowane bo jakos oni musza to w serwisach robic jak ktos wie o prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić update rzecz prosta ,ale żeby potem działa to już gorzej | Mogłeś sobie darować,no chyba że naprawdę nie możesz żyć bez radia. :blink: Ja myślałem taż o radiu,zrobiłem[soft 2.*.*],ale i tak prawie go nie używam.Jedynie jak przenoszę jakieś pliki i nie mam muzy w playerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam m240 i jest taka śmieszna kwestia.

Używałem sposobu z początku tematu, tego z recovery mode nie bo trochę jednak się boję.

Otóż mogę zmienić numer wersji firmware'u w normalny sposób, co jednak zmienia wielkośc pliku o jeden bajt (a przecież cyfr jest tyle samo?). O ile się nie mylę to jest to plik binarny i edytowanie go zwykłym edytorem tekstowym może źle na niego wpływać, ale cóż, nie znam się na tym za bardzo. No ale ok, zmieniam numer wersji, ściągam firmware amerykańśki i instaluję, wykrywa poprawną wersję więc instaluje wszystko jak trzeba. Z traya klikam ikonkę USB i przerywma połączenie z playerem żeby go bezpiecznie wyłączyć, na playerze wyświetla się standardowa wiadomość i po chwili się wyłącza. Po czym włączam go ponownie i jak się okazuje, w Information jest napisane, że mam nadal europejską wersję firmware'u. I oczywiście radia nie mam. Gdy podłączam player jeszcze raz, plik z konfiguracją nie "schudnął" - nadal ma ten jeden dodatkowy bajt. A w treści europejską wersję firmware'u. O co chodzi? Oczywiście zmieniłem tryb połączenia z komputerem na MSC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj w SELnecie m240 z fv 3.2.8E. Jak zacząłem się dzisiaj dopytywać na GG o fv dla wersji 3.x.x to nabrali wody w usta i przestali się do mnie oddzywać.

 

Świadomie sprzedają sprzęt w którym na dzień dzisiejszy nie da się odblokować radia ale ustnie informują że można, w opisze swoich aukcji na allgro też kłamią że się da "po uaktualnieniu oprogramowania".

 

ehhhh :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sa robione 2 wersje oprogramowania dla usa i dla europy jak my mamy ta 3xxxE to oni tez maja pewnie 3xxA tylko te jełopy co to sprzedaja nie wiedzą jak to odblokowac trzeba by sie zapytac kogos z pomocy technicznej w USA ze stronki sandisk ja bym sie zapytał ale nie jestm aż tak dobty z angielskiego wiec mogli by nie zrozumiec o co mi chodzi ale jak ktoś czuje sie na siłach to ie wejdzie na www.sandisk.com i wejdzie w zakładke z pomoca i wysle maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jest pozno/wczesna godzina a ja zamierzam kupic playerka mozliwe ze jeszcze dzis playerka. Chcialbym sie upewnic czy jesli trafie na Sanse M240 z softem 3... bo w sumie ustalic sie teogo nie da wczesniej. Moze pomoze data produkcji?

Czy mozna zalaczyc radio na ktorym mi zalezy bo przegladajac wnikliwie forum nie uzyskalem nigdzie jednoznacznej odpowiedzi a w jednym miejscu mialem wrazenie ze ktos proponowal postepowac jak z M250 ktory z tego co zauwazylem zostal juz rozbrojony, podobnie jak odtwarzacze z serii C.

Przy okazji to ja procz minimalnie zmienionej obudowy (kolorowego paska) nie moge dostrzec jakichkolwiek roznic. Czyzby przez oznaczenie jako M250 firma zaznaczza pojemnosc 2GB, analogicznie M240 1GB zas M230 513MB? Jesli sie myle to wyprowadzcie mnie z bledu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wejsc w Menu->Information i tam bedzie wersja firmware. Z tym że playerki są zapakowane tak że nie da siętego raczej sprawdzić przed kupnem. No chyba że sprzedawca rozpakuje, uruchomi i da Ci w łapki...

Ogolnie takie są różnice m230 512Mb, m240 1Gb , m250 2Gb z tym ze ten ostatni z tego co piszą w specyfikacji gra ponoć 2x dłużej. Z tego wynikaloby ze jakies roznice jednak sa...

 

Możesz coś przyblizyc jak sobie poradzono z tymi m250? To chyba chodzilo o te nieliczne sztuki ktore mialy firmware 2.x.xE więc tu sprawa byłaby prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w makro albo w auchanie możesz to sprawdzic na stoisku z elektroniką przynajmniej umie w miescie tak jest ze prosisz sprzedawce o pokazanie tego sprzentu o chcesz kupic i daje ci do reki wlanczasz go i sprawdzasz jak widzisz wersje 3xxe to go wywal :P

Hmm,nie byłem wcześniej zmuszony do tego,ale dobre info.Przyda sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności