Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coś się ruszyło, a mianowicie to :

http://www.universalmusic.pl/?atype=event&...d=88&view=1

 

Na początku w większości komercyjna szmira, ale zawsze 30zeta to nie 65 ...

 

Była już taka kampania, można było w empiku znaleźć płyty z napisem "ludzka cena"... Jednak przełomu nie było i sądzę, że prędko nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaszedłem do Empiku zobaczyć za ile jest nowa płyta Esbjorn Svensson Trio - akurat byłem w pobliżu.

... 7 dych =| No i bądź tu człowieku praworządny...

 

Za to płytkę Contemporary Noise Quintet kupię - nie dość, że kosztuje 25zł to na stronie można posłuchać wszystkich utworów. Tak powinny być sprzedawane płyty. Co prawda to polska formacja, ale polskim formacjom też ostatnimi czasy zaczyna coraz bardziej odwalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza przecież miałeś jeszcze niedawno u2 a poza tym sam stwierdziłeś, że ifpek to cegła O_o

 

U2 miałem rok temu - 1 U2 jest mojej siostry ,a drugi brata :P

 

Nadal twierdzę ,że ifpek to straszna cegła, ale nic ciekawszego i taniego z b.dobrym dyktafonem i paluchem AA nie znalazłem...

 

T10 to IMO jeszcze większa cegła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera w końcu się wkurzę, sprzedam chociażby za 70 zł MuVo i kupię sobie iFPka 795/895 z allegro.

 

Ja się dziwie, że jeszcze tego nie zrobileś... 130zł to nie jest aż tak dużo kasy. Dostajesz tak dużo za tak nieduzo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera w końcu się wkurzę, sprzedam chociażby za 70 zł MuVo i kupię sobie iFPka 795/895 z allegro.

 

Ja się dziwie, że jeszcze tego nie zrobileś... 130zł to nie jest aż tak dużo kasy. Dostajesz tak dużo za tak nieduzo :P

 

Forza zrobiłbym to jeszcze dzisiaj ale nie chce się sprzeczać z rodzicami, że wydaje pieniądze na ******ły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera w końcu się wkurzę, sprzedam chociażby za 70 zł MuVo i kupię sobie iFPka 795/895 z allegro.

 

Ja się dziwie, że jeszcze tego nie zrobileś... 130zł to nie jest aż tak dużo kasy. Dostajesz tak dużo za tak nieduzo :P

 

Forza zrobiłbym to jeszcze dzisiaj ale nie chce się sprzeczać z rodzicami, że wydaje pieniądze na ******ły.

 

Moje 'źródła' dochodów w baaardzo małym * opeirają się na rodzicach (nie są zbyt kasiaści :) ) - stypendium+dziadkowie itp.+Cmoy'e+drobne biznesy importowe :P Więc jakoś sobie radze z moim hobby :)

 

Trzeba trochę sprytu i zaciskania pasa aby zrealizować swoje marzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fakt. Jezeli nie utrzymujesz sie sam to ciezko sprawiac sobie takie "prezenty".

Ja nie biore od rodziców (bo nie maja zeby mi dac) od pierwszego roku studiow.

No ale trzeba sobie jakos radzic ;)

 

Ja się cieszę ,że załapałem się na socjala [ledwo co ,ale zawsze :) ]180 zet co miesiąc z czego około 80 zet na własne przyjemności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie zgadza. Co chwile : "czym sie roznia" i "czy to podrobki" itd.

epki opanowaly forum :)

 

Tematy z pierwszej strony:

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)

Zostań Testerem!/';?'h (Zaglądnij jeśli jesteś posiadaczem ep-630)

Klub Miłośników Creative Ep-630 :)

Ep 630 Za 49.99?!?!?!?!?

Ep 630 Za 65 Zł W Vobisie:)

Ep-630 A Słuchawki Od Iriver T30

Ep-635 Lepsze Od Ep630 ?

Dziwne Pytanie - Jak Czyscic Ep 630?

Kupiiłem Ep-630 Za 45zł :P

Wytrzymałość Ep-630

 

1/3 tematów na pierwszej stronie O_o Litości! Na dalszych znalazłoby się tego pewnie więcej, co w sumie dało by podejrzewam kilkadziesiąt tematów. Niedługo będzie o związku EP630 z wyborami samorządowymi... Litości, ludzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wogole co sie dzieje z tym forum, opcje ktore byly normalnie dostepne znikaja w bialy dzien i nie ma przy tym zadnej informacji o wprowadzanych zmianach od administratorow.

 

Nie opcji zamykania tematy przez jego zalozyciela

 

Nie ma mozliwosci usuniecia swojego postu

 

Nie ma mozliwosci podgladu gdzie jest dany zarejetrowany urzytkowniki lub gosc na forum

 

I jeszcze pewnie sie cos znajdzie - ktos odp co sie dzieje i po co to to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trochę moja wina - próbowałem pozmieniać pewne rzeczy, w związku z ostatnimi przypadkami spamu na forum (utrudnić - ale bez przesady ;) - rejestrację, usprawnić działanie forumowego kosza etc.)

 

a opcje typu otwieranie/zamykanie wątku i usuwanie własnych postów osobiście uważam za "nie-niezbędne", wydaje mi się że ich brak pomaga formułować bardziej składne wypowiedzi (bo nie da się "cofnąć tego co się mówi" i nie ma wyścigów w stylu "a ja mam xxx posta") - dla mnie na dobrą sprawę obeszło by się i bez edycji... ale bez przesady ;]

 

co nie oznacza, że te rzeczy nie mogą wrócić... może na nieco zmodyfikowanych zasadach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trochę moja wina - próbowałem pozmieniać pewne rzeczy, w związku z ostatnimi przypadkami spamu na forum (utrudnić - ale bez przesady ;) - rejestrację, usprawnić działanie forumowego kosza etc.)

 

a opcje typu otwieranie/zamykanie wątku i usuwanie własnych postów osobiście uważam za "nie-niezbędne", wydaje mi się że ich brak pomaga formułować bardziej składne wypowiedzi (bo nie da się "cofnąć tego co się mówi" i nie ma wyścigów w stylu "a ja mam xxx posta") - dla mnie na dobrą sprawę obeszło by się i bez edycji... ale bez przesady ;]

 

co nie oznacza, że te rzeczy nie mogą wrócić... na nieco zmodyfikowanych zasadach :)

 

Wg. mnie powinno być usuwanie postów, ale pod warunkiem, że nikt nie na nie jeszcze nie odpowiedział.

 

Opcja edytuj jest dla mnie NIEZBĘDNA, ponieważ często po napisaniu posta wstawiam jakieś przecinki, kropki, poprawiam literówki, przeredaguję zdanie, chcę coś dodać itp. Nawet nie pisz takich rzeczy hehe!

 

Zamykanie wątków przez założyciela to dobra sprawa, tylko szkoda, że o istnieniu tej opcji chyba niewiele osób wiedziało, o korzystaniu z niej już nie mówiąc...

 

Wyścigi w stylu "mam xxx" posta to gruba przesada, no ale trudno.

 

Opcja "podglądania" jest dla mnie bardzo przydatna. Bo można pisząc do kogoś PM dowiedzieć się czy akurat je czyta, czy jest aktywny itd. Z tej opcji korzystałem dość często.

 

Bez urazy Khron, ale szczerze mówiąc, to wziąłbyś się za porządki na forum, ale takie prawdziwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności